Menu
×
Co hledáte?
#

OMEGA OO_L

Univerzální secí stroj lehké koncepce s maximální přesností výsevu

UNIVERZÁLNÍ SECÍ STROJ S NEJŠIRŠÍ VÝBAVOU NA TRHU

Pneumatický secí stroj OMEGA OO_L je univerzálním secím strojem vhodným pro zakládání porostů v podmínkách konvenční i minimalizační technologie, využití najde i při přímém setí do mulče nebo přísevu travin. Secí stroj OMEGA OO_L vyniká lehkou koncepcí, diskovou pracovní sekcí a celou řadou volitelné výbavy včetně dvou možností meziřádkové rozteče 12,5 nebo 16,7 cm. Uspořádání jednotlivých pracovních orgánů zajišťuje bezkonkurenční přípravu půdy před setím v kombinaci s přesným uložením osiva.

#

3-9 m

#

100-400 k

#

2 800-4 000 l

Klíčové vlastnosti

Univerzální secí stroj lehké koncepce s širokou možností výbavy, který splňuje nejnovější agrotechnické požadavky.

UNIVERZÁLNÍ SECÍ STROJ

Secí stroj BEDNAR OMEGA OO_L. Zvládne vše.

Univerzální secí stroj OMEGA OO_L je možné využít i pro přímé setí do orby bez předchozí přípravy půdy. Účinná kombinace předního páskového smyku, pneumatikového pěchu a PROFI coulterové pracovní sekce dokáže vytvořit rovnoměrné seťové lůžko. Kvalitní urovnání povrchu, dokonalé rozdrobení hrud, precizní uložení osiva a zpětná konsolidace v jednom přejezdu!

OMEGA OO_L je vhodným secím strojem pro zakládání porostů v bezorebných systémech zpracování půdy. Disková sekce osazená speciálně tvarovanými Agressive disky poskytuje dokonalý řezací a míchací efekt, speciálně tvarovaný disk umožňuje taktéž lepší pronikání do půdy. Secí stroj OMEGA OO_L tak snadno využijete například pro založení meziplodin do strniště předplodiny nebo výsev ozimů bez předchozí přípravy půdy.

Nové agrotechnické trendy si žádají nové postupy zakládání porostů. Secí stroj OMEGA OO_L můžete využít pro zakládání porostů, například ozimých obilovin, do porostů meziplodin. Přední pneumatikový pěch porost meziplodin uválí, disková a coulterová sekce porost nařízne a díky vysokému přítlaku na secí botky je osivo uloženo do požadované hloubky.

Vysoká univerzálnost umožňuje využít secí stroj OMEGA OO_L v průběhu roku i k přísevu travin. Tuto pracovní operaci doporučujeme provádět bez využití přední diskové sekce s použitím TURBO coulterů za diskovou pracovní sekcí, které vytvářejí drážku v linii diskové secí botky a usnadňují tak její pronikání do půdy. Porost travin tak zůstává neporušen.

Setí do orby Setí do částečně zpracované půdy Setí do meziplodin Přísev travin
ŠIROKÉ MOŽNOSTI VÝBAVY

Přizpůsobte si secí stroj podmínkám svého hospodaření.

Žádný jiný secí stroj na trhu nenabízí možnost kombinace předního páskového smyku a pneumatikového pěchu. Dokonalé srovnání půdy před secími botkami je důležitou součástí setí. Páskový smyk slouží k prvotnímu strhnutí hrubé brázdy a srovnání nerovností, pneumatikový pěch půdu rovnoměrně utuží v celém záběru secího stroje a přispívá k udržení jeho stability i ve vysokých pracovních rychlostech.

Co secí stroje BEDNAR odlišuje, je bezesporu jejich pracovní sekce za diskovou sekcí. Tu lze osadit oblíbenými PROFI coultery pro ještě lepší přípravu půdy nebo TURBO coultery pro vytváření drážky pro secí botky v případě přímého setí.

Přední páskový smyk + pneumatikový pěch Unikátní coulterová pracovní sekce
ZPŮSOBY NASTAVENÍ

Jednotivých pracovních sekcí.

Před diskovou sekci lze osadit například páskový smyk Crushbar nebo je možná kombinace páskového smyku Crushbar s pneumatikovým pěchem Frontpack. Pracovní úhel páskového smyku se ovládá hydraulicky z kabiny traktoru.

Pracovní hloubku diskové sekce lze nastavit dvěma způsoby. Možné je komfortní hydraulické nastavení z kabiny traktoru nebo mechanické nastavení.

Za diskovou pracovní sekci může být secí stroj osazen celou řadou volitelného příslušenství. Nastavení této sekce probíhá hydraulicky z pohodlí kabiny traktoru.

Přítlak secích botek lze v závislosti na podmínkách nastavit až na 130 kg. Nastavení přítlaku se provádí hydraulicky nebo mechanicky.

Dvoudisková secí botka může ukládat osivo nebo hnojivo až do 8 cm. Regulaci pracovní hloubky lze provést hydraulicky nebo mechanicky.

Příslušenství před diskovou sekcí Disková sekce Příslušenství za diskovou sekcí Nastavení přítlaku secích botek Nastavení hloubky secích botek
X-PRECISE SYSTÉM DISKOVÉ SEKCE

Dokonale přesné vedení secího stroje ve správné stopě.

Univerzální secí stroje OMEGA OO_L mají diskové sekce uloženy do tvaru písmene „X“. Toto inovativní technické řešení eliminuje boční posun stroje, takzvané driftování. Secí stroj díky tomu přesně kopíruje stopu traktoru.

X-PRECISE SYSTÉM DISKOVÉ SEKCE
OFFSETOVÉ ULOŽENÍ PĚCHU

Vysoká průchodnost i za vlhka a nízký odpor.

Velká a široká kola umístěná v systému offset pod zásobníkem vytvářejí vynikající utužení a urovnání půdy. Offsetové rozmístění kol pěchu zvyšuje průchodnost půdy a rostlinných zbytků, což snižuje valivý odpor a tím snižuje potřebu tahové síly. V případě defektu je snadné kolo vyměnit! Kola jsou nezávisle uložená a na souvratích se otáčí secí stroj po pěchu s výjimkou prostředních dvou kol, čímž nevznikají nežádoucí koleje.

OFFSETOVÉ ULOŽENÍ PĚCHU
PARALELOGRAMOVÉ ULOŽENÍ SECÍCH BOTEK

Pro rovnoměrné uložení osiva ve stálé hloubce.

Dvoudiskové secí botky jsou k rámu secí lišty uchycené pomocí paralelogramu. Díky tomu jednotlivé secí botky dokonale kopírují terén a ukládají osivo rovnoměrně do stálé hloubky v celém pracovním záběru, čímž je docíleno vyrovnaného zapojení porostu.

PARALELOGRAMOVÉ ULOŽENÍ SECÍCH BOTEK
DVĚ MOŽNÉ MEZIŘÁDKOVÉ VZDÁLENOSTI

12,5 nebo 16,7 centimetrů.

Univerzální secí stroje OMEGA OO_L lze dle požadavků zákazníka vybavit při výrobě secími botkami s meziřádkovou vzdáleností 12,5 cm pro většinu podmínek s větším podílem obilovin v osevním postupu. Meziřádková vzdálenost 16,7 cm je vhodná pro podmínky s větším úhrnem srážek nebo s velkým množstvím rostlinných zbytků na povrchu.

DVĚ MOŽNÉ MEZIŘÁDKOVÉ VZDÁLENOSTI
VÝBORNÉ ULOŽENÍ OSIVA

Precizně navržená secí botka.

Dvoudisková secí botka s předsazením jednoho z disků řeže rostlinné zbytky a vytváří tím čistou a připravenou drážku pro rovnoměrné uložení osiva. Mezi dvěma disky se nachází klasická nebo karbidová stěrka. Osivo je následně přikryto jemnou zeminou a přitlačeno k půdě hloubkovým kolečkem. Hloubkové kolečko je k dispozici o velikosti 330×50 mm nebo 330×65 mm.

VÝBORNÉ ULOŽENÍ OSIVA
VYPNUTÍ POLOVINY PRACOVNÍHO ZÁBĚRU

Uspořte až 6 % nákladů za osivo.

Secí stroj OMEGA OO_L je vybavený dvěma rozdělovacími hlavami, které umožňují snadné vypnutí poloviny záběru secího stroje – mechanicky nebo komfortně elektronicky z kabiny traktoru. Nedochází tak k nechtěnému přesévání.

VYPNUTÍ POLOVINY PRACOVNÍHO ZÁBĚRU
PRŮTOKOVÉ SENZORY

Mějte přehled o průchodnosti každé secí botky.

Secí stroj může být na přání vybaven průtokovými senzory. Tato výbava Vám zajistí, že v případě ucpání secí botky dojde k zobrazení této informace na monitoru. Díky tomu máte zaručenou maximální přesnost při setí.

PRŮTOKOVÉ SENZORY
VÝKONNÉ A PŘESNÉ

Dávkovací ústrojí secích strojů OMEGA.

Dávkovací ústrojí je vyrobeno z nerezové oceli a poháněno elektromotorem. Je vybaveno radarovým senzorem rychlosti a napojeno na komunikační kanál ISOBUS. Dávkovací systém je schopný dávkovat osivo velice přesně v rozmezí od 0,6 do 350 kg/ha.

VÝKONNÉ A PŘESNÉ DÁVKOVACÍ ÚSTROJÍ
BEZPEČNÝ PŘÍSTUP K ZÁSOBNÍKŮM

Pro pohodlné plnění.

Rychlé a komfortní plnění je u secích strojů OMEGA zajištěno pomocí snadno přístupné plošiny a schůdků. Pro naplnění se ocelové víko vychýlí o 90°. Stav naplnění zásobníku hlásí dva senzory. Jeden je umístěn více nahoře a jeho úhel lze nastavit a druhý je umístěn ve spodní třetině zásobníku.

BEZPEČNÝ PŘÍSTUP K ZÁSOBNÍKŮM
SNADNÁ KALIBRACE

Komfortní a bezpečná kalibrace v zadní části stroje.

Secí stroje OMEGA jsme vyvíjeli také s ohledem na obsluhu, aby byla snadná a komfortní. Snadná je i kalibrace osiva v zadní části stroje – pod trubici se prostě umístí vak pro kalibraci. Nemusíte se tak pohybovat po diskové sekci a provádět obtížnou kalibraci pod zásobníkem. Pomocí tohoto otvoru je snadné provést taktéž vyprázdnění obsahu zásobníku.

SNADNÁ KALIBRACE
INTUITIVNÍ A PŘEHLEDNÉ OVLÁDÁNÍ

Plně ISOBUS kompatibilní secí stroj.

Při vývoji secích strojů OMEGA byl kladen důraz na snadné ovládání. Proto tyto secí stroje umožňují propojení s traktorem pomocí ISOBUS technologie nebo ovládání pomocí vlastního ISOBUS monitoru BEDNAR. K dispozici je řada ovládacích monitorů se základními nebo pokročilými funkcemi ovládání.

ISOBUS

ZAUJAL VÁS TENTO STROJ? MÁTE DOTAZ?

Neváhejte nás kontaktovat, nebo si rovnou najděte nejbližšího dealera.

Kontaktujte nás Najít dealera

Popis stroje

Hlavní pracovní části univerzálního secího stroje stručně a přehledně.

OMEGA OO 6000 L

OMEGA OO_L Univerzální secí stroj

Prohlédněte si váš budoucí stroj.

# # # # # # # # # #
Tažná oj

Hydraulická tažná oj přispívá k výbornému kopírování terénu.

Přední páskový smyk Crushbar + pneumatikový pěch Frontpack

Páskový smyk slouží ke srovnání hrubých nerovností. Pneumatikový pěch stabilizuje secí stroj při práci a zlepšuje kopírování povrchu.

Disková sekce

Disková sekce s postavením disků do „X“ a zubatými nebo Agressive disky o průměru 460 × 5 mm ideálně řeže a promíchává posklizňové zbytky s půdou.

PROFI coulterová sekce

Speciálně tvarované PROFI coultery vynikají výborným drobícím efektem. Jsou vhodnou výbavou secího stroje do těžších typů půd.

Pneumatikový pěch

Offsetové uložení pěchu zaručuje bezproblémovou průchodnost i za vlhka. Pěch s širokými koly slouží k urovnání a utužení povrchu před secími botkami.

Pryžové segmenty

Zabezpečují rozhrnutí hrůbků, které vznikají mezi jednotlivými koly pneumatikového pěchu.

Secí lišta

Tvořena dvoudiskovými secími botkami uloženými na paralelogramu pro dokonalé kopírování povrchu. Volba meziřádkové vzdálenosti 12,5 nebo 16,7 cm.

Kalibrace

Pohodlná kalibrace výsevního ústrojí a snadné vyprazdňování osiva ze zásobníku.

Přetlakový zásobník

Přetlakový zásobník umožňuje výsev i při velkých dávkách a zvyšuje jeho přesnost.

OMEGA OO 4000 L

OMEGA OO_L Univerzální secí stroj

Prohlédněte si váš budoucí stroj.

# # # # # # # # #
Tažná oj

Hydraulická tažná oj přispívá k výbornému kopírování terénu.

Disková sekce

Disková sekce s postavením disků do „X“ a zubatými nebo Agressive disky o průměru 460 × 5 mm ideálně řeže a promíchává posklizňové zbytky s půdou.

PROFI coulterová sekce

Speciálně tvarované PROFI coultery vynikají výborným drobícím efektem. Jsou vhodnou výbavou secího stroje do těžších typů půd.

Pneumatikový pěch

Offsetové uložení pěchu zaručuje bezproblémovou průchodnost i za vlhka. Pěch s širokými koly slouží k urovnání a utužení povrchu před secími botkami.

Pryžové segmenty

Zabezpečují rozhrnutí hrůbků, které vznikají mezi jednotlivými koly pneumatikového pěchu.

Secí lišta

Tvořena dvoudiskovými secími botkami uloženými na paralelogramu pro dokonalé kopírování povrchu. Volba meziřádkové vzdálenosti 12,5 nebo 16,7 cm.

Kalibrace

Pohodlná kalibrace výsevního ústrojí a snadné vyprazdňování osiva ze zásobníku.

Přetlakový zásobník

Přetlakový zásobník umožňuje výsev i při velkých dávkách a zvyšuje jeho přesnost.

Naše inovativní technologie

ZDVOJENÉ KRAJNÍ BOTKY

Při setí se tažený stroj od ideální linie odchyluje a vlní. Tím na poli vznikají mezi sousedními jízdami zvětšené mezery tzv. „oka“ (při klasickém uspořádání secích botek). Všechny tyto nedostatky odstraní naše inovativní konstrukční řešení – zdvojení krajních secích botek. Při odchylce od ideální linie dojde „jen“ k místnímu naředění porostu ale bez výrazných mezer tzv. „ok“.

ZDVOJENÉ KRAJNÍ BOTKY

PŘETLAKOVÉ PROVEDENÍ ZÁSOBNÍKU

Diskové secí stroje OMEGA OO_L jsou osazeny přetlakovými zásobníky pro dokonalou přesnost výsevu a zakládání porostů i při vyšších dávkách výsevků. U secích strojů OMEGA OO_L jsou k dispozici přetlakové zásobníky o objemu 2 800 až 4 000 litrů.

Přetlakové provedení zásobníku

PSP SYSTÉM SECÍCH BOTEK

Dvoudiskové secí botky jsou na rám secí lišty zavěšeny pomocí paralelogramu. Konstrukční řešení přispívá k výbornému kopírování terénu a rovnoměrnému uložení osiva do stejné hloubky v celém záběru stroje.

PSP SYSTÉM SECÍCH BOTEK

X-PRECISE SYSTÉM POSTAVENÍ DISKOVÉ SEKCE

Unikátní technické řešení zaručuje vedení stroje v přesné stopě. Díky tomu je využit celý záběr secího stroje, protože nedochází k bočním posunům stroje, takzvanému driftování.

X-PRECISE SYSTÉM POSTAVENÍ DISKOVÉ SEKCE

TWIN-DISC SYSTÉM UCHYCENÍ DISKŮ

Jedna slupice pro dva disky poskytuje vysokou průchodnost materiálu i v obtížných podmínkách. Posklizňové zbytky mohou lehce protékat strojem (velké množství slámy, posklizňové zbytky po kukuřici na zrno, organická hmota v podobě meziplodin).

TWIN-DISC SYSTÉM UCHYCENÍ DISKŮ

HYDRAULICKÁ TAŽNÁ OJ

Hydraulický píst oje umožňuje excelentní kopírování terénu. Odstraňuje napětí působící na oj stroje, a pohlcuje rázy i při vysokých pracovních rychlostech.

HYDRAULICKÁ TAŽNÁ OJ
OMEGA OO L_reference

CO NA TO ŘÍKAJÍ FARMÁŘI?

„Nově se začínáme zabývat využíváním meziplodin. To byl jeden z hlavních důvodu, proč jsme pořídili secí stroj OMEGA OO 8000 L osazený secí jednotkou ALFA DRILL 400. Dalšími důvody byl široký, osmimetrový záběr stroje s předním Frontpack pěchem, který rovnoměrně rozkládá váhu stroje a pracovní sekce na přípravu půdy. S naší konfigurací stroje můžeme sít rovnou do oračky, stejně jako do krásně připraveného seťového lůžka. To se nám líbí stejně tak jako setí minimálně 80 ha za den.“

Václav Richter,
agronom, Zemědělské a obchodní družstvo Žichlínek, Žichlínek (okr. Ústí nad Orlicí, ČR)

Příslušenství

Víme, že každý má jiné požadavky na výbavu stroje a jeho předpokládané pracovní využití. Proto vám umožňujeme naspecifikovat si svůj univerzální secí stroj OMEGA OO_L přesně tak, jak požadujete.

Příslušenství za diskovou sekcí

Páskový smyk

Hydraulicky ovládaný páskový smyk je vhodný pro srovnání nerovností a urovnání povrchu za diskovou sekcí.

CRUSHBARCRUSHBAR

TURBO coultery

TURBO coultery jsou talíře s ostrou hranou. Tyto coultery pracují ve stejné linii jako zadní secí botky. Funkce TURBO coulterů spočívá v naříznutí rostlinného mulče a půdy, do kterého následně secí botka uloží osivo.

TURBO_COULTER_02717973TURBO_COULTER_02717973

PROFI coultery

Speciálně tvarované PROFI coultery nabízí výborný drobící efekt, finalizují tak práci diskové pracovní sekce. Vhodné jsou pro využití zejména na těžkých půdách.

PROFI_COULTERPROFI_COULTER

Přední příslušenství

Páskový smyk Crushbar + pneumatikový pěch Frontpack

Účinná kombinace dvou pracovních příslušenství na jednom stroji. Páskový smyk slouží ke srovnání hrubých nerovností. Pneumatikový pěch vytváří dokonale rovný povrch a stabilizuje stroj při práci.

FRONTPACK_PASKOVY_SMYKFRONTPACK_PASKOVY_SMYK

Pneumatikový pěch Frontpack

Přední pneumatikový pěch Frontpack dokonale rovná půdu, a to včetně hrubé brázdy. Navíc neustále drží secí stroj v jedné rovině. Frontpack je tvořen pneumatikami o průměru 710 mm.

FRONTPACK_00606095FRONTPACK_00606095

Páskový smyk CRUSHBAR

Hydraulicky ovládaný páskový smyk Crushbar je vhodný zejména pro prvotní urovnání povrchu a strhnutí hrubé brázdy před diskovou sekcí. Jednotlivé pásky smyku jsou zesílené. Ovládání probíhá snadno pomocí hydraulického okruhu z pohodlí kabiny.

CRUSHBARCRUSHBAR

Disková sekce

Agressive disky

Speciálně tvarované disky nabízí vyšší řezací a míchací efekt. Za sucha umožňují také lepší pronikání do půdy. Agressive disky jsou po obvodu zakončeny velkým množstvím břitů pro snadné zapravení většího množství rostlinného materiálu. Ostré břity velmi efektivně krájí rostlinné zbytky. Profilovaný tvar navíc umožňuje brát z půdy větší množství hlíny. K dispozici je provedení 460 x 5 mm.

Agressive diskyAgressive disky

Zubaté disky

Univerzální secí stroje OMEGA OO_L jsou standardně vybaveny provedením disků o průměru 460 x 5 mm.

Zubaté diskyZubaté disky

Secí botky

Secí botky s meziřádkovou vzdáleností 16,7 cm

Provedení meziřádkové vzdálenosti 16,7 cm je vhodné pro technologie, kde se na povrchu nachází větší množství posklizňových zbytků z důvodu lepší průchodnosti.

Secí botkySecí botky

Secí botky s meziřádkovou vzdálenosti 12,5 cm

Meziřádková vzdálenost 12,5 cm poskytuje rostlinám lepší konkurenceschopnost vůči plevelům a umožňuje lepší zapojení porostu.

Secí botkySecí botky

Další kategorie

Výsevní jednotka ALFA-DRILL

Výsevní jednotka ALFA DRILL umožňuje výsev třetího druhu osiva nebo aplikaci hnojiva v případě využití obou komor zásobníku pro osivo. Možná je i aplikace mikrogranulátu pro přesnou aplikaci živin přímo k osivu během setí. Jeho použití vede ke zvýšení jistoty vzcházení porostu.

Seeding unit ALFA DRILLSeeding unit ALFA DRILL

Přední příslušenství

Páskový smyk Crushbar + pneumatikový pěch Frontpack

Účinná kombinace dvou pracovních příslušenství na jednom stroji. Páskový smyk slouží ke srovnání hrubých nerovností. Pneumatikový pěch vytváří dokonale rovný povrch a stabilizuje stroj při práci.

FRONTPACK_PASKOVY_SMYKFRONTPACK_PASKOVY_SMYK

Pneumatikový pěch Frontpack

Přední pneumatikový pěch Frontpack dokonale rovná půdu, a to včetně hrubé brázdy. Navíc neustále drží secí stroj v jedné rovině. Frontpack je tvořen pneumatikami o průměru 710 mm.

FRONTPACK_00606095FRONTPACK_00606095

Páskový smyk CRUSHBAR

Hydraulicky ovládaný páskový smyk Crushbar je vhodný zejména pro prvotní urovnání povrchu a strhnutí hrubé brázdy před diskovou sekcí. Jednotlivé pásky smyku jsou zesílené. Ovládání probíhá snadno pomocí hydraulického okruhu z pohodlí kabiny.

CRUSHBARCRUSHBAR

NAKONFIGURUJTE SI SVŮJ
OMEGA OO_L Univerzální secí stroj

Jste zase o krok blíže ke svému novému stroji.
Veškeré příslušenství si můžete vyzkoušet v našem konfigurátoru,
nebo si o něm přečíst detailněji v prospektu.

Konfigurovat Prospekt

AGRONOMICKÝ RÁDCE

ZAKLÁDÁNÍ POROSTŮ
Každá plodina si na základě zvolené technologie zpracování půdy a klimatických podmínkách vyžaduje specifické podmínky pro své založení. Obecně platí, že by měla být plodina založena ve stanoveném agrotechnickém termínu pro to, aby byly dodrženy předpoklady pro dosažení požadovaného výnosu.

Možnosti zakládání porostů

Technická data

Tabulkou lze procházet posouváním do stran.
OMEGA OO_LOO 3000 LOO 4000 LOO 4000 RLOO 6000 LOO 8000 LOO 9000 L
Pracovní šířkam344689
Přepravní šířkam334,3333
Přepravní délkam8,389,88,58,89,7
Přepravní výškam33,23,23,53,73,99
Rozteč secích botekcm12,5 / 16,712,5 / 16,712,5 / 16,712,5 / 16,712,5 / 16,712,5 / 16,7
Počet secích botekks24 / 1832 / 2432 / 2448 / 3664 / 4872 / 54
Přítlak na secí botkukg130130130130130130
Počet diskůks243232486472
Průměr diskůmm460460460460460460
Tloušťka diskůmm555555
Max. pracovní hloubka disků*cm101010101010
Počet PROFI coulterůks243232486472
Rozteč PROFI coulterůcm12,512,512,512,512,512,5
Počet TURBO coulterůks32 / 2432 / 2448 / 3664 / 4872 / 54
Rozteč TURBO coulterůcm12,5 / 16,712,5 / 16,712,5 / 16,712,5 / 16,712,5/16,7
Objem zásobníkul2 8002 8002 8003 5004 0004 000
Plnící výškam2,42,42,52,72,92,9
Objem zásobníku BEDNAR ALFA DRILL**l400400400400400400
Doporučený výkon tažného prostředkukoní100 - 150100 -170100 - 170180 - 290290 - 360320 - 400
Typ rámupevnýsklopnýpevnýsklopnýsklopnýsklopný
Max. zatížení na nápravukg5 0006 0005 4007 8009 40010 300
Max. zatížení na závěskg9201 2001 1001 5001 9002 000
Typ závěsupravítko kat. III, oko 35, 40, 51 / K80pravítko kat. III, oko 35, 40, 51 / K80pravítko kat. III, oko 35, 40, 51 / K80pravítko kat. III, oko 35, 40, 51 / K80pravítko kat. III, oko 51 / K80pravítko kat. III, oko 51 / K80
Celková hmotnost***kg5 9207 2006 5009 30011 30012 300

*závisí na půdních podmínkách **není součástí základní výbavy ***závisí na výbavě stroje

Galerie / Média

Reference a zkušenosti

Zleva obchodní zástupce společnosti MAREP GmbH, obsluha secího stroje a Weite Oldenziel, servisní a technická podpora značky BEDNAR pro německy mluvící země
13.
Říjen
2022

I v Německu se secím strojům…

V obci Karstädt ve spolkové zemi Braniborsko hospodaří zemědělská společnost Produktivagrargenossenschaft Groß Warnow. Podnik obhospodařuje přibližně 600 hektarů zemědělské půdy, na které pěstuje…

Přečtěte si více

TYPOVĚ PŘÍBUZNÉ KATEGORIE

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Potřebujete poradit s výběrem, máte zájem o předvádění stroje? Kontaktujte nás!

  zde.*

  JOY OF FARMING
  #
  Shop BEDNAR
  #
  Posklizňové linky
  #
  Vyhledejte distributora
  #
  Objednejte předvádění
  #
  Dealer Area