Menu
×
Co hledáte?
#

Kariéra

CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU?

Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí. Za našimi úspěchy stojí naši zaměstnanci.
Přidejte se k nám.

5 týdnů dovolené

5 týdnů dovolené

Odpočinek je pro zaměstnance důležitý. Našim zaměstnancům proto poskytujeme pět týdnů dovolené, kdy si mohou odpočinout a strávit čas se svou rodinou a svými blízkými.

Příspěvek na stravování

Příspěvek na stravování

Našim zaměstnancům poskytujeme příspěvek na stravování formou elektronické stravenkové karty. Zaměstnanci v provozovně v Rychnově nad Kněžnou mohou využít možnosti stravování v závodní jídelně.

Multisport karta

Multisport karta

Pečujeme o zdraví našich zaměstnanců. Díky Multisport kartě si zaměstnanci ve svém volném čase dobíjí energii. Mohou si vybrat z široké nabídky sportovních nebo relaxačních aktivit.

Firemní akce a teambuildingy

Firemní akce a teambuildingy

Pořádáme firemní konference, teambuildingy a vánoční setkání. Díky nim můžou zaměstnanci poznat své kolegy i při mimopracovních aktivitách a zažít spoustu nezapomenutelných okamžiků.

1 Family Day, 2 dny Sick Days

1 Family Day, 2 dny Sick Days

Den pro rodinu mohou zaměstnanci využít pro různé rodinné příležitosti či akce s přáteli. Dny na zotavenou zaměstnanci čerpají pro krátkodobé a rychlé vyléčení z přicházející nemoci.

Tony Pavel

Tony Pavel

Získal cenné zkušenosti již jako brigádník při studiu na VŠ. V současné době působí na pozici projektového manažera a je zodpovědný za stavbu posklizňové linky.

Nadiia Gerysh

Nadiia Gerysh

Pracuje jako administrátorka servisního oddělení. Na její práci ji nejvíc baví, že se každý den učí nové věci a komunikuje v různých jazycích.

Jirina Souckova

Jiřina Součková

Působí na pozici finanční ředitelky. Má na starosti ekonomiku společnosti, přípravu podkladů pro vedení, na jejichž základě se rozhoduje, kam se bude společnost ubírat.

PRÁVĚ TEĎ HLEDÁME

Do našeho týmu BEDNAR hledáme nové kolegyně a kolegy. Zvolte lokalitu a zjistěte více.

PRAHA

RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Výroba BEDNAR V Rychnově nad Kněžnou

Galerie / Média

JOY OF FARMING
#
Shop BEDNAR
#
Posklizňové linky
#
Vyhledejte distributora
#
Objednejte předvádění
#
Dealer Area