Menu
×
Co hledáte?
#

Kariéra

CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU?

Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí. Za našimi úspěchy stojí naši zaměstnanci.
Přidejte se k nám.

5 týdnů dovolené

5 týdnů dovolené

Odpočinek je pro zaměstnance důležitý. Našim zaměstnancům proto poskytujeme pět týdnů dovolené, kdy si mohou odpočinout a strávit čas se svou rodinou a svými blízkými.

Příspěvek na stravování

Příspěvek na stravování

Našim zaměstnancům poskytujeme příspěvek na stravování formou elektronické stravenkové karty. Zaměstnanci v provozovně v Rychnově nad Kněžnou mohou využít možnosti stravování v závodní jídelně.

Multisport karta

Multisport karta

Pečujeme o zdraví našich zaměstnanců. Díky Multisport kartě si zaměstnanci ve svém volném čase dobíjí energii. Mohou si vybrat z široké nabídky sportovních nebo relaxačních aktivit.

Firemní akce a teambuildingy

Firemní akce a teambuildingy

Pořádáme firemní konference, teambuildingy a vánoční setkání. Díky nim můžou zaměstnanci poznat své kolegy i při mimopracovních aktivitách a zažít spoustu nezapomenutelných okamžiků.

1 Family Day, 2 dny Sick Days

1 Family Day, 2 dny Sick Days

Den pro rodinu mohou zaměstnanci využít pro různé rodinné příležitosti či akce s přáteli. Dny na zotavenou zaměstnanci čerpají pro krátkodobé a rychlé vyléčení z přicházející nemoci.

Tony Pavel

Tony Pavel

Získal cenné zkušenosti již jako brigádník při studiu na VŠ. V současné době působí na pozici projektového manažera a je zodpovědný za stavbu posklizňové linky.

Nadiia Gerysh

Nadiia Gerysh

Pracuje jako administrátorka servisního oddělení. Na její práci ji nejvíc baví, že se každý den učí nové věci a komunikuje v různých jazycích.

Michal Šverák

Michal Šverák

Působí na pozici vedoucího konstrukční výroby. Vede rychnovský tým. Na firmě si váží dobrého kolektivu, pohody na pracovišti a moderního a rodinného prostředí.

PRÁVĚ TEĎ HLEDÁME

Do našeho týmu BEDNAR hledáme nové kolegyně a kolegy. Zvolte lokalitu a zjistěte více.

PRAHA

RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Výroba BEDNAR V Rychnově nad Kněžnou

Galerie / Média

JOY OF FARMING
#
Shop BEDNAR
#
Posklizňové linky
#
Vyhledejte distributora
#
Objednejte předvádění
#
Dealer Area