Menu
×
Co hledáte?
#

Předseťové kompaktory

Představení sekce

Předseťové kompaktory jsou určeny pro zpracování půdy před setím. Využití nacházejí zejména při zpracování půdy po orbě, ale stejně tak se uplatní i pro předseťovou přípravu půdy v bezoorebných systémech. V kategorii předseťových kompaktorů máme ze všech výrobců zemědělské techniky největší zkušenosti. I proto naše ucelená modelová řada kompaktorů SWIFTER poskytuje pracovní záběry od 3 do 18 metrů.

K čemu využijete předseťový kompaktor

Kompaktor slouží k urovnání a precizní přípravě seťového lůžka před setím. Dokonalé srovnání půdního reliéfu připravovaného pozemku do roviny po předešlých pracovních operacích je nezbytnou a základní součástí předseťové přípravy.
Ideální struktura půdních částic, prohřátí a provzdušnění půdního profilu je předpokladem pro rychlé a uniformní vzcházení všech vysetých rostlin. Kvalitně připravené seťové lůžko umožňuje zakládat porosty do správné hloubky a urychluje práci secí kombinace.

K čemu využijete předseťový kompaktor

Hlavní přednosti předseťových kompaktorů BEDNAR

Kompaktory SWIFTER vynikají možností snadné výměny různých pracovních sekcí, díky kterým je možné kompaktor přizpůsobit předseťové přípravě půdy pro danou plodinu nebo i podmínkám daného ročního období a typům půdy (příprava půdy na jaře/na podzim, vlhká půda/kamenitá půda).
Při předseťové přípravě hraje každý přejezd po pozemku významnou roli, aby nedocházelo k zbytečnému vysychání pozemků. Předseťové kompaktory SWIFTER díky sloučení až 8 pracovních operací připraví kvalitní seťové lůžko během jednoho přejezdu.

Hlavní přednosti předseťových kompaktorů BEDNAR

Nesené předseťové kompaktory SWIFTER SN

Modelová řada SWIFTER SN nabízí nesené kompaktory s pracovním záběrem 3–5 metrů v pevném nebo sklopném provedení. Představuje nejdostupnější kompaktory na trhu využívající účinné kombinace až 7 pracovních orgánů.
Díky nízkým tahovým nárokům jsou nesené předseťové kompaktory SWIFTER SN vhodné pro agregaci s traktory o nižším výkonu, které jsou často využívány soukromými zemědělci.

Více o SWIFTER SN
Nesené předseťové kompaktory SWIFTER SN

Polonesené předseťové kompaktory SWIFTER SO_F

SWIFTER SO_F představuje tradiční řadu vysoce populárních předseťových kompaktorů BEDNAR. Jsou dostupné v pracovních záběrech 4–8 metrů. Vysoká pracovní rychlost v kombinaci s pracovními orgány zaručuje perfektní přípravu seťového lůžka.
Díky své lehké ale velmi odolné konstrukci má SWIFTER SO_F velmi malé požadavky na tahový výkon traktoru.

Více o SWIFTER SO_F
Polonesené předseťové kompaktory SWIFTER SO_F

Profesionální kompaktory pro přípravu půdy SWIFTER SO_PROFI

Předseťové kompaktory SWIFTER SO_PROFI jsou zdokonaleným provedením tradiční verze. Velkou výhodou je celkové odpružení rámů pomocí systému vinutých pružin, které umožňuje pracovat se strojem při vysokých pracovních rychlostech až 15 km/hod.
Kompaktory SWIFTER SO_PROFI se vyrábějí s pracovními záběry 5 a 6 metrů. Kompaktor lze vybavit finish crosskill válečkem, který zvyšuje drtící efekt zadních crosskill válců stroje. Třetí finish crosskill váleček je výborný pro předseťovou přípravu před setím řepky nebo cukrové řepy.

Více o SWIFTER SO_PROFI
Profesionální kompaktory pro přípravu půdy SWIFTER SO_PROFI

Širokozáběrové kompaktory SWIFTER SE

Modelová řada SWIFTER SE nabízí předseťové kompaktory s pracovními záběry 8 až 12 metrů. Vysoká pracovní rychlost umožňuje s těmito stroji dosahovat vysokých denních výkonů. Výhodou kompaktorů SWIFTER SE je nezávislé zavěšení pracovních sekcí pro dokonalé kopírování terénu.
Stejně jako ostatní kompaktory BEDNAR nabízí i řada SWIFTER SE vyměnitelné pracovní sekce pro přizpůsobení stroje požadavkům přípravy půdy dané plodiny.

Více o SWIFTER SE
Širokozáběrové kompaktory SWIFTER SE

Kompaktory s největším pracovním záběrem na trhu SWIFTER SM

S výrobou širokozáběrových kompaktorů SWIFTER SM máme bohaté zkušenosti a právem se v tomto segmentu řadíme k lídrům trhu. Širokozáběrové kompaktory řady SWIFTER SM jsou k dispozici s pracovním záběrem 14 až 18 metrů.
Největší širokozáběrový kompaktor SWIFTER SM zvládne zpracovat více než 200 hektarů za den. Nezávislé odpružení pracovních sekcí přispívá k výbornému kopírování terénu i v takto velkých pracovních záběrech.

Více o SWIFTER SM
Kompaktory s největším pracovním záběrem na trhu SWIFTER SM
Předseťové kompaktory_závěrečná
Mohlo by se vám líbit
JOY OF FARMING
#
Shop BEDNAR
#
Posklizňové linky
#
Vyhledejte distributora
#
Objednejte předvádění
#
Dealer Area