Menu
×
Co hledáte?
#

Univerzální kypřiče

Představení sekce

Univerzální kypřiče VERSATILL VO_PROFI, VO_L, VN_L a FENIX jsou výborným řešením pro mělké i hloubkové zpracování půdy, v případě strojů řady VERSATILL také pro předseťové zpracování půdy.

K čemu univerzální kypřič využijete

Univerzální kypřič půdy slouží pro mělké nebo hloubkové zpracování půdy na základě zvolené pracovní hloubky. V průběhu roku jej pak lze využít i v předseťové přípravě půdy, například na pozemcích s větším množstvím posklizňových zbytků.
Univerzální kypřiče jsou vhodné zejména ke zpracování půdy na lehčích a středně těžkých půdách, kde je možné pracovat v optimální hloubce s dodržením nastavené pracovní rychlosti tak, aby byl dodržen vysoký mísící efekt.

K čemu univerzální kypřič využijete

Hlavní přednosti univerzálních kypřičů BEDNAR

Kypřiče půdy univerzální poskytují výborný kypřící a mísící efekt díky rozmístění pracovních orgánů do tří (FENIX FO, FN_L), čtyř (VERSATILL VN_L), pěti (VERSATILL VO_L) a šesti řad (VERSATILL VO_PROFI). Půda je tak rovnoměrně zpracována v nastavené pracovní hloubce v celém záběru stroje. Konstrukční řešení umístění pracovních orgánů za transportní nápravou nebo možnost odpojení zadních pěchů umožňuje s polonesenými stroji řady FENIX a VERSATILL pracovat bez zadních pěchů.
V závislosti na provedení a typu stroje jsou k dispozici následující typy jištění: jištění střižným šroubem, horizontální pružinové jištění nebo hydraulické jištění. Správný výběr jištění v závislosti na podmínkách přispívá k vyšší životnosti stroje v případě střetu s překážkou.

Hlavní přednosti univerzálních kypřičů BEDNAR

Univerzální kypřiče VERSATILL VO_PROFI

VERSATILL VO_PROFI představuje univerzální řadu kypřičů půdy určených pro intenzivní podmítku strniště, mělké kypření do hloubky 15 centimetrů nebo provádění předseťové přípravy na pozemcích s větším množstvím posklizňových zbytků.
Konstrukční řešení umístění pracovních orgánů za transportní nápravou nebo možnost odpojení zadních pěchů umožňuje se strojem VERSATILL VO_PROFI pracovat i za vlhka.

Versatill-VO-7500-Profi 830x470

Nesené kypřiče modelové řady VERSATILL VN_L

Univerzální nesený kypřič půdy VERSATILL VN_L je díky své nízké hmotnosti ideální pro velmi brzkou jarní přípravu půdy. V případě lehčích půd je možné stroj použít i pro první podmítky po sklizni. V kombinaci se zadním třířadým zavlačovačem je tato modelová řada vhodná pro mechanickou likvidaci plevelů nebo výdrolu po sklizni.

Nesené kypřiče modelové řady VERSATILL VN_L

Dlátové kypřiče FENIX

Kypřiče půdy FENIX FO a FN jsou určené převážně k hloubkovému zpracování půdy do maximální hloubky 35 centimetrů, snadnou změnou pracovní hloubky najdou využití i při mělké podmítce.
Kypřiče FENIX je vhodné využít i v agregaci se zásobníky nebo zásobními vozy BEDNAR k profilovému hnojení.

Fenix-FO-8004_830x470
Univerzální kypřiče
Mohlo by se vám líbit
JOY OF FARMING
#
Shop BEDNAR
#
Posklizňové linky
#
Vyhledejte distributora
#
Objednejte předvádění
#
Dealer Area