Menu
×
Co hledáte?
#

Velkoplošné mulčovače

Představení sekce

Pro údržbu zemědělských pozemků, krajiny i ploch v oblasti komunální sféry slouží mulčovače. Společnost BEDNAR FMT s.r.o. se od začátku své působnosti zaměřuje na výrobu velkoplošných mulčovačů s vertikální osou rotace, které ve srovnání s kladívkovými mulčovači vyžadují menší tahový výkon a disponují větším plošným výkonem.

K čemu plošný mulčovač za traktor slouží

Velkoplošné mulčovače za traktor najdou uplatnění při údržbě pozemků, například k zamezení rozvoje růstu plevelných rostlin a náletových dřevin. V managementu posklizňových zbytků je mulčování důležitým nástrojem, jak levně a kvalitně připravit pozemek po sklizni předplodiny pro následnou pracovní operaci. Využitím velkoplošného mulčovače dojde ke zkrácení rostlinných zbytků a k jejich rychlejšímu rozkladu. Z důvodu zamezení rozvoje škůdců doporučujeme velkoplošné mulčovače BEDNAR využít i pro mulčování kukuřičného strniště k eliminaci zavíječe kukuřičného.

K čemu mulčovač slouží

Hlavní přednosti velkoplošných mulčovačů BEDNAR

Všechny plošné mulčovače BEDNAR mají vysoce robustní konstrukci s žárově zinkovaným povrchem. Díky tomuto řešení jsou velkoplošné mulčovače vysoce odolné proti agresivním rostlinným šťávám i povětrnostním vlivům. Snadná údržba je zajištěna přímým mazáním všech kardanů, ochrana převodových skříní je řešena pomocí třecí spojky a pancéřování spodní části mulčovačů zvyšuje jejich odolnost proti průrazu. TRASH-FAN – zařízení pro kontinuální čištění povrchu stroje je umístěno centrálně na stroji tak, aby bylo zajištěno co nejlepšího účinku při práci a zároveň kompaktnosti při transportu.

TRASH_FAN

Plošný polonesený mulčovač MULCHER MZ

Plošný mulčer za traktor MULCHER MZ je vybaven třemi rotory. Tato modelová řada je k dispozici ve dvou pracovních záběrech – 4,5 nebo 5,8 metrů. Velkoplošné provedení stroje v kombinaci s vysokou pracovní rychlostí zaručuje dosažení vysokých denních výkonů. Perfektní kopírování povrchu je zajištěno díky kráčející nápravě a výkyvu křídel od −15° až do +45°.

Více o MULCHER MZ
Polonesený mulčovač MULCHER MZ

Velkoplošný mulčovač MULCHER MM

Největší z nabídky plošných mulčovačů MULCHER MM poskytuje pracovní záběr 7 metrů a je osazen pěti rotory. Tento velkoplošný mulčovač je určen pro agregaci s traktory o výkonu 200–220 koní. Díky velkoplošnému pracovnímu záběru je schopen dosáhnout vysokých denních výkonů a zaručuje výbornou kvalitu práce. Velkoplošný mulčovač MULCHER MM je možné osadit zařízením TRASH-FAN, které zabraňuje ulpívání nečistot na povrchu stroje.

Více o MULCHER MM
Širokozáběrový mulčovač MULCHER MM
Mulčovače_závěrečná
Mohlo by se vám líbit
JOY OF FARMING
#
Shop BEDNAR
#
Posklizňové linky
#
Vyhledejte distributora
#
Objednejte předvádění
#
Dealer Area