Menu
×
Co hledáte?
#

Mulčovače

Představení sekce

Mulčování je nezbytnou pracovní operací v zemědělské výrobě i v odvětví komunální sféry a údržby krajiny. Naše společnost se od svého počátku zaměřuje na výrobu rotorových mulčovačů s vertikální osou rotace.

K čemu mulčovač slouží

Mulčování je vhodné provádět při údržbě pozemků k zamezení rozvoje růstu plevelů a náletových dřevin. V managementu posklizňových zbytků je mulčováním důležitým nástrojem, jak levně a kvalitně připravit pozemek po sklizni předplodiny pro následnou pracovní operaci – dojde ke zkrácení a nadrcení rostlinných zbytků a umožňí se tak jejich rychlejší rozklad. Mulčování je i cestou mechanické likvidace škůdců, například zavíječe kukuřičného, ve strništi po sklizni kukuřice.

K čemu mulčovač slouží

Hlavní přednosti mulčovačů BEDNAR

Všechny mulčovače BEDNAR mají vysoce robustní konstrukci s žárově zinkovaným povrchem. Díky tomuto řešení jsou mulčery vysoce odolné proti agresivním rostlinným šťávám i povětrnostním vlivům. Snadná údržba je zajištěna přímým mazáním všech kardanů, ochrana převodových skříní je řešena pomocí třecí spojky a pancéřování spodní části mulčovačů zvyšuje jejich odolnost proti průrazu. TRASH-FAN – zařízení pro kontinuální čištění povrchu stroje je umístěno centrálně na stroji tak, aby bylo zajištěno co nejlepšího účinku při práci a zároveň kompaktnosti při transportu.

TRASH_FAN

Polonesený mulčovač MULCHER MZ

MULCHER MZ je vybaven třemi rotory. Nabízíme jej ve dvou provedeních – s pracovním záběrem 4,5 nebo 5,8 metrů. Široký záběr stroje v kombinaci s vysokou pracovní rychlostí zaručuje dosažení vysokých denních výkonů. Perfektní kopírování povrchu je zajištěno díky kráčející nápravě a výkyvu křídel od −15° až do +45°.

Více o MULCHER MZ
Polonesený mulčovač MULCHER MZ

Širokozáběrový mulčovač MULCHER MM

Největší z nabídky mulčovačů MULCHER MM poskytuje pracovní záběr 7 metrů a je osazen pěti rotory. Je vhodný pro agregaci s traktory o výkonu 200–220 koní. Díky širokému záběru je schopen vysokých denních výkonů a zaručuje výbornou kvalitu práce. Mulčovač je možné osadit zařízením TRASH-FAN, které zabraňuje ulpívání nečistot na povrchu stroje.

Více o MULCHER MM
WIDE MULCHER MM tiny
Mulčovače_závěrečná
Mohlo by se vám líbit
JOY OF FARMING
#
Shop BEDNAR
#
Posklizňové linky
#
Vyhledejte distributora
#
Objednejte předvádění
#
Dealer Area