Menu
×
Co hledáte?
#

Rotační brány

Představení sekce

Rotační brány představují ideální nástroj pro předseťovou přípravu půdy v těžkých, tvrdých, suchých a špatně zpracovatelných půdách. Rotační brány na zpracování půdy BEDNAR KATOR můžete volit v pracovních záběrech od 3 do 8 metrů.

K čemu rotační brány slouží

Rotační brány slouží k vytvoření rovnoměrně zpracovaného seťového lůžka s pevným podložím pro osivo. Správná půdní struktura a optimální velikost hrůbků přispívají k dobrému zásobení kořínků rostlin vodou a vzduchem. Tyto stroje využívající aktivní pracovní orgány doporučujeme použít zejména po předchozím zpracování půdy pomocí pluhu ve špatně zpracovatelných půdách.

VELKÝ POČET ROTORŮ NA METR PRACOVNÍHO ZÁBĚRU

Hlavní přednosti rotačních bran BEDNAR

Rotační brány na zpracování půdy BEDNAR KATOR představují novinku v produktovém portfoliu značky. Vynikají ve srovnání s konkurenčními stroji řadou technických výhod a parametrů. Mezi ně se řadí například to, že má každý rotor hned 3 ložiska. Tento systém chrání před poškozením ozubených kol, hřídelí a těsnění. Navíc zaručuje dokonalou stabilitu rotorů. Žádný konkurenční výrobce nenabízí 3 ložiska na 1 rotor. Zajímavým prvkem je i speciálně navržená ochrana proti kamení. Zabraňuje průniku nebo ulpívání kamení mezi přírubou držáku nožů a rotorem.

JEDEN ROTOR, TŘI LOŽISKA
KATOR KN
Mohlo by se vám líbit
JOY OF FARMING
#
Shop BEDNAR
#
Posklizňové linky
#
Vyhledejte distributora
#
Objednejte předvádění
#
Dealer Area