Menu
×
Co hledáte?
#

Plečky za traktor

Představení sekce

Vzhledem k současným opatřením a snaze snížit využívání chemických přípravků na ochranu rostlin nabývá plečkování širokořádkových plodin stále většího významu. Značka BEDNAR pro tuto pracovní operaci nabízí dva typy pleček. Univerzální plečka ROW-MASTER RN je vhodná pro plečkování porostů kukuřice, slunečnice i cukrové řepy. Speciální provedení plečky ROW-MASTER RN_S je speciálně navrženo pro plečkování porostů cukrové řepy.

K čemu plečky za traktor využijete

Plečka slouží ke zlepšení vegetačních podmínek v porostech širokořádkových plodin. Plečkování je efektivním způsobem mechanické likvidace plevelů. Během plečkování dochází k narušení půdního škraloupu a vytvoření izolační vrstvy během sucha. Ke kořenům rostlin se dostane potřebný vzduch. Během této pracovní operace doporučujeme v jednom přejezdu provést současně cílenou aplikaci kapalných nebo minerálních hnojiv.

K čemu meziřádkový kypřič využijete

Hlavní přednosti pleček a traktor BEDNAR

Plečky BEDNAR mají vysoce robustní rám, který zajištuje jejich vysokou odolnost. Jednotlivé kultivační jednotky jsou vybaveny paralelogramem, který zajištuje dokonalé kopírování terénu a udržení nastavené pracovní hloubky. Jednotlivé provedení pleček ROW-MASTER RN i RN_S lze snadno přizpůsobit půdním podmínkám i růstové fázi rostlin snadnou záměnou jednotlivých pracovních sekcí. Plečky lze osadit automatickým optickým naváděním Culti Cam, které zajištuje přesné vedení plečky v řádku bez poškození vegetace.

Hlavní přednosti meziřádkových kypřičů BEDNAR

Univerzální plečka ROW-MASTER RN

ROW-MASTER RN je univerzální řadou pleček, které jsou vhodné pro plečkování širokořádkových plodin jako je kukuřice, slunečnice, sója nebo ostatní plodiny s vysokým vzrůstem. Plečku ROW-MASTER RN lze využít také pro plečkování cukrové řepy. Pracovní záběr stroje se pohybuje od 4,8 do 9,6 metrů s nastavitelnou meziřádkovou vzdáleností kultivačních jednotek v rozmezí 45 až 80 cm.

Více o ROW-MASTER RN
Univerzální meziřádkový kypřič ROW-MASTER RN

Specialista na cukrovou řepu ROW – MASTER RN_S

Pro plečkování cukrové řepy nabízíme provedení plečky ROW-MASTER RN_S s nastavitelnou meziřádkovou vzdáleností 45–50 cm s pracovním záběrem strojů od 3 do 12 metrů. Počet řádků se tak v závislosti na modelu pohybuje od 6 do 24. Zejména pro plečkování porostů cukrové řepy v první fázi listů doporučujeme plečku osadit optickým naváděním Culti Cam pro zajištění vysoké kvality práce bez poškození rostlin.

Více o ROW-MASTER RN_S
Specialista na cukrovou řepu ROW – MASTER RN_S
Meziřádkové kypřiče_závěrečná
Mohlo by se vám líbit
JOY OF FARMING
#
Shop BEDNAR
#
Posklizňové linky
#
Vyhledejte distributora
#
Objednejte předvádění
#
Dealer Area