Menu
×
Co hledáte?
#

Zásobníky na hnojivo a osivo

Představení sekce

Naše společnost nabízí široké portfolio zásobníků a zásobních vozů pro aplikaci hnojiva a výsev osiva. Jednotlivé modely lze využít pro přímou agregaci se stroji pro zpracování půdy, setí nebo meziřádkovou kultivaci. Díky tomu jsme jedním přejezdem schopni aplikovat hnojivo do půdy společně se zpracováním půdy a ušetřit tím nemalé náklady. V závislosti na zvoleném modelu se objem zásobníků a zásobních vozů pohybuje od 1 600 do 5 000 litrů.

K čemu využijete zásobníky a zásobní vozy

Nesené zásobníky FERTI-BOX a zásobní vozy FERTI-CART FC a COMBO SYSTEM CS jsou primárně určeny pro agregaci se stroji pro zpracování půdy. Během jediného přejezdu jsme tak schopni hloubkově nebo mělce zpracovávat půdu společně s aplikací hnojiva do půdního profilu. Využití však najdou i v případě setí jako zásobník pro osivo v agregaci se secími stroji nebo secí lištou.

K čemu využijete zásobníky a zásobní vozy

Hlavní přednosti zásobníků a zásobních vozů BEDNAR

Významnou výhodou zásobníků a zásobních vozů je jejich přetlakové provedení. Toto technické řešení zvyšuje přesnost dávky, a to zejména u hnojiv, která jsou náročnější na distribuci.
Intuitivní ovládání a snadné nastavení dávky je zajištěno prostřednictvím propojení s traktorem systémem ISOBUS nebo jedním z terminálů BEDNAR.

Hlavní přednosti zásobníků a zásobních vozů BEDNAR

Vzadu nesený zásobník FERTI-BOX FB

Nesený zásobník FERTI-BOX FB je dvoukomorový přetlakový zásobník, který se agreguje do zadního tříbodového závěsu traktoru. Celkový objem zásobníku činí 3000 litrů.
Zásobník má samostatný rám, do kterého se připojuje některý z tažených strojů pro zpracování půdy nebo setí. Zadní závěs může být vybavený spojovací deskou nebo čepem o průměru 50 nebo 70 mm.

Více o FERTI-BOX FB
Vzadu nesený zásobník FERTI-BOX FB

Čelně nesený zásobník FERTI-BOX FB_F

Čelní provedení zásobníku FERTI-BOX FB_F je určeno pro agregaci s traktory s předním tříbodovým závěsem. Multifunkční zásobník je vhodné agregovat v kombinaci se stroji pro zpracování půdy, meziřádkovými kypřiči nebo secí lištou.
V provedení FERTI-BOX FB_F Dual má tento čelní zásobník dvě komory v poměru 70:30 o celkovém objemu 2 200 litrů.

Více o FERTI-BOX FB_F
Čelně nesený zásobník FERTI-BOX FB_F

Jednokomorový zásobní vůz FERTI-CART FC

Jednokomorový tažený zásobník FERTI-CART FC je vhodný pro agregaci se stroji pro zpracování půdy, zejména k profilovému hnojení během jednoho přejezdu. Zásobní vůz FERTI-CART FC poskytuje celkový objem 3 500 litrů.
Plastový zásobník je přetlakový. Díky velkému sklonu je možné aplikovat i hnojiva menší kvality. Tažený zásobník je možné navíc vybavit tenzometrickým vážícím systémem.

Více o FERTI-CART FC
Ferti-Cart-FC3500

Dvoukomorový zásobní vůz COMBO SYSTEM CS

Zásobní vůz COMBO SYSTEM CS je vysoce univerzálním taženým zásobníkem se dvěma komorami. Dvoukomorový přetlakový zásobník nabízí celkový objem 5 000 litrů a je rozdělený v poměru 60:40.
Díky dvoukomorovému provedení je možné v jednom přejezdu aplikovat až dva typy hnojiva do půdy najednou nebo v případě agregace se secí lištou vysévat zároveň dva druhy osiva, popřípadě využít možnost aplikace a výsevu hnojiva v jednom přejezdu.

Více o COMBO SYSTEM CS
Dvoukomorový zásobní vůz COMBO SYSTEM CS

Čelně nesený zásobník pro osivo a hnojivo SEED BOX SB

Nesený čelní SEED BOX SB je jednokomorový zásobník o objemu 1 600 litrů, který nachází uplatnění při založení porostů ve spojení se secí lištou CORSA CN nebo v agregaci s meziřádkovým kypřičem ROW-MASTER RN během kypření meziřadí širokořádkových rostlin.
Z kabiny traktoru je výborný výhled na prostor před zásobníkem. SEED BOX SB může být osazen speciálními aplikačními rameny. K dispozici je v rámci volitelné výbavy i pěch V-RING nebo dodatečné závaží o hmotnosti 200 kg.

Více o SEED BOX SB
Čelně nesený zásobník pro osivo a hnojivo SEED BOX SB
Zásobníky na hnojivo_závěrečná
Mohlo by se vám líbit
JOY OF FARMING
#
Shop BEDNAR
#
Posklizňové linky
#
Vyhledejte distributora
#
Objednejte předvádění
#
Dealer Area