Menu
×
Co hledáte?
#

Secí stroje

Představení sekce

Secí stroje jsou vrcholem nabídky naší společnosti. Nabízíme univerzální secí stroje s diskovou sekcí pro přípravu půdy, širokozáběrové secí stroje vhodné pro setí do připravené půdy, klasické secí lišty pro agregaci se zásobníkem na osivo, secí stroje pro přímé setí do nezpracované půdy i secí stroje pásové setí technologií strip-till. Jednotlivé secí stroje mají v závislosti na provedení pracovní záběry 3 až 12 metrů.

Proč zvolit secí stroj BEDNAR

Ať už hospodaříte v klasické konvenční technologii, využíváte bezorebné zpracování půdy nebo hledáte secí stroj pro přímé setí nebo pásové setí, značka BEDNAR nabízí řešení pro každého.
Výhodou našich secích strojů je jejich inovativní konstrukční řešení, které umožňuje výborné přizpůsobení výbavy jednotlivých secích strojů daným podmínkám hospodaření, primárnímu nasazení i využití během sezóny.

Proč zvolit secí stroj BEDNAR

Hlavní přednosti secích strojů BEDNAR

Secí stroje využívají přetlakové zásobníky. Toto řešení zvyšuje přesnost dávkování. Secí botky jsou uchycené na paralelogramu, který zabezpečuje dokonalé kopírování povrchu a rovnoměrné uložení osiva do stálé hloubky. Vysoká variabilita předního pracovního příslušenství umožňuje dokonalé přizpůsobení stroje k zakládání porostů v dané technologii nebo podmínkách.
Inovativní konstrukční řešení zdvojených krajních botek řeší problém s vytvářením takzvaných „ok“ při navazujících jízdách. Je možné zvolit jedno ze dvou provedení meziřádkové vzdálenosti secích botek – 16,7 centimetru nebo 12,5 centimetru. Disková sekce ve tvaru „X“ zabraňuje driftování stroje a mnohé další.

Hlavní přednosti secích strojů BEDNAR

Kompaktní secí stroje OMEGA OO_L

Secí stroje OMEGA OO_L jsou univerzálními secími stroji vhodnými pro zakládání porostů v podmínkách konvenční i minimalizační technologie, využití najdou i při přímém setí do mulče nebo přísevu travin.
OMEGA OO_L vyniká lehkou koncepcí s diskovou pracovní sekcí pro přípravu půdy s možností výbavy třetí řadou coulterů a výborným uložením osiva. Secí stroje OMEGA OO_L jsou dostupné v pracovních záběrech 3 až 9 metrů.

Více o OMEGA OO_L
Kompaktní secí stroje OMEGA OO_L

Secí stroje s přihnojením OMEGA OO_FL

Modelová řada OMEGA OO_FL představuje secí stroje s dvoukomorovým zásobníkem. To umožňuje v jednom přejezdu výsev plodiny zároveň s přihnojováním nebo výsev více druhů plodin současně, například hlavní a pomocné plodiny.
Secí stroje OMEGA OO_FL tak nabízejí vysoce variabilní využití a umožňují pružně reagovat na nejnovější agronomické trendy. Pracovní záběry strojů OMEGA OO_FL se pohybují v rozmezí 4 až 9 metrů.

Více o OMEGA OO_FL
Secí stroje s přihnojením OMEGA OO_FL

Širokozáběrový secí stroj EFECTA CE

EFECTA CE je širokozáběrový, vysoce výkonný secí stroj s pracovním záběrem 12 metrů zkonstruovaný pro vysoké denní výkony. EFECTA CE je primárně určena pro zakládání porostů do připravené půdy.
Jako jediný širokozáběrový stroj na trhu jej lze vybavit čtyřmi typy předního pracovního příslušenství. EFECTA CE využívá dělený dvoukomorový přetlakový zásobník o celkovém objemu 6000 litrů, který lze využít pro aplikaci hnojiva během setí nebo výsev více druhů osiva v jednom přejezdu.

Více o EFECTA CE
Širokozáběrový secí stroj EFECTA CE

Secí lišta CORSA CN

Kompaktní secí lišta CORSA CN se vyrábí s pracovním záběrem 6 až 9 metrů. Lehká koncepce secí lišty je vhodná pro agregaci s traktory o nízkém výkonu. Secí lištu je možné agregovat přímo do tříbodového závěsu traktoru v kombinaci s předním zásobníkem na osivo nebo taženým zásobním vozem.
Secí lišta CORSA CN nevyužívá žádné příslušenství pro přípravu půdy. Proto je vhodná pro zakládání porostů do připravené půdy nebo ji lze využít pro setí v extrémních podmínkách (vlhká půda, podmáčené pozemky).

Více o CORSA CN
Secí lišta CORSA CN

Secí stroj pro přímé setí DIRECTO NO

DIRECTO NO je secí stroj navržený pro přímé setí. Vysoká robustnost secího stroje a speciálně navržená secí botka zaručuje vysoký přítlak až 250 kg/secí botka. DIRECTO NO je vybaveno dvoukomorovým přetlakovým zásobníkem o celkovém objemu 5 000 litrů. Na přání lze secí stroj vybavit i výsevní jednotkou ALFA DRILL o objemu 400 litrů.

Více o DIRECTO NO
DIRECTO NO

Secí stroj pro pásové setí MATADOR MO

Modelová řada MATADOR MO představuje secí stroje určené pro technologii pásového zpracování půdy se současným uložením hnojiva a výsevem osiva. Dlátová sekce je vybavena robustním hydraulickým jištěním jednotlivých slupic. Velkou výhodou secího stroje MATADOR MO je dvouřadé uspořádání pneumatikového pěchu, který zaručuje výbornou průchodnost. MATADOR MO lze osadit secí lištou CORSA CN nebo secím strojem pro přesné setí.

Více o MATADOR MO
MATADOR MO
Secí stroje_závěrečná
Mohlo by se vám líbit
JOY OF FARMING
#
Shop BEDNAR
#
Posklizňové linky
#
Vyhledejte distributora
#
Objednejte předvádění
#
Dealer Area