Menu
×
Co hledáte?
#

24 HOURS RECORD

PRODUKTIVITA. VÝDRŽ. VÝKONNOST: SWIFTERDISC XE 18400 MEGA DISKOVÝ PODMÍTAČ, KTERÝ LÁME REKORDY

769,36 HEKTARŮ ZPRACOVÁNO ZA 24 HODIN

Přečtěte si, jak probíhala akce „24 HOURS RECORD“, kterou společnost BEDNAR uskutečnila ve spolupráci s rumunským zástupcem techniky BEDNAR, společností IPSO Agricultură, na pozemcích zemědělské společnosti OLT PIESS SLATINA.

PRŮMĚRNÉ PROVOZNÍ ÚDAJE
Icon
pracovní hloubka 7 cm
Icon
průměrná spotřeba 3,1 l/ha
Icon
max. pracovní rychlost 21 km/h
Icon
průměrný výkon 32,6 ha/hod
Icon
ujetá vzdálenost 450,7 km
Icon
celková spotřeba paliva 2355,6 l

Rumunsko, 11. července 2023

Blíží se 15:00. Oficiální začátek akce 24 HOURS RECORD, během které chceme ukázat maximální výkonnost diskového podmítače SWIFTERDISC XE 18400 MEGA. Souprava i řidiči jsou připraveni. Stojíme na startovní pozici, tři, dva, jedna … začínáme!

world_record_start

Rumunsko, 12. července 2023

Časomíra na digitálních hodinách ukazuje 11:11. Na monitoru traktoru, který se promítá ve stanu pomocí vzdáleného připojení, vidíme, že odpracovaný počet hektarů překonal hranici 644 hektarů. Víme, že se nám podařilo překonat rekord v počtu odpracovaných hektarů z roku 2007. Nepolevujeme a souprava na plno pracuje dále.

world_record_beaten

Rumunsko, 12. července 2023

Začínáme stavět bránu a natahujeme cílovou pásku přesně v linii práce stroje, kde by souprava měla v 15:00 tuto pásku přetrhnout. Odpočítáváme poslední minutu. Poslední sekundy. Souprava se blíží, zahalujeme se do oblaka prachu, ale s pocitem štěstí se začínáme radovat. Počítadlo traktoru se zastavilo na hodnotě 769,36 hektarů. Máme diskový podmítač, který zvládl zpracovat nejvíce hektarů na světě. Dosáhli jsme toho!

world_record_ending

PODÍVEJTE SE NA VIDEO Z AKCE

„Jsem nesmírně rád a hrdý na to, co se podařilo s naším strojem během 24hodinového provozu dokázat. Je to potvrzení nejenom samotné kvality stroje, který odolal vysokému zatížení, ale především vysoké produktivity a efektivity, kterých můžete s tímto strojem dosáhnout,“ říká Ing. David Ryčl, marketingový ředitel společnosti BEDNAR FMT.

INFORMACE O DISKOVÉM PODMÍTAČI SWIFTERDISC XE_MEGA,
KTERÝ ZPRACOVAL NEJVÍCE HEKTARŮ ZA 24 HODIN PROVOZU
Icon
pracovní záběr 18,4 m
Icon
transportní šířka 3 m
Icon
transportní výška 4 m
Icon
disková sekce 560 × 5 mm
Icon
provedení disků agressive
Icon
hmotnost stroje 22 380 kg

X-PRECISE

Velkou předností diskového podmítače SWIFTERDISC XE_MEGA je osvědčený systém X-PRECISE (postavení diskových sekcí do tvaru písmene „X“). I přes maximální pracovní záběr až 18,4 m je tento stroj velice kompaktní a splňuje požadavky provozu po pozemních komunikacích v rámci EU. Stroj nepřekračuje přepravní šířku 3 m a maximální přepravní výšku 4 m (v případě jednořadého pěchu).

SWIFTERDISC XE_MEGA. NEJVÝKONNĚJŠÍ DISKOVÝ PODMÍTAČ NA SVĚTĚ
769,36 HEKTARŮ ZPRACOVÁNO ZA 24 HODIN

JOY OF FARMING
#
Shop BEDNAR
#
Posklizňové linky
#
Vyhledejte distributora
#
Objednejte předvádění
#
Dealer Area