Menu
×
Co hledáte?
#

Kombinované dlátové pluhy

Představení sekce

Kombinovaný dlátový pluh slučuje dvě pracovní operace do jednoho přejezdu. Je proto vhodný pro zapravení velkého množství posklizňových zbytků a organické hmoty v kombinaci s ozdravením půdního profilu. Pro tuto pracovní operaci nabízíme kombinovaný dlátový pluh TERRALAND DO.

K čemu kombinovaný dlátový pluh využijete

Kombinovaný dlátový pluh kombinuje diskovou a dlátovou sekci. Disková sekce nařeže a promíchá posklizňové zbytky se svrchní vrstvou půdy. Dlátová sekce zabezpečuje hloubkové zpracování půdy až do hloubky 45 centimetrů.
Tento typ stroje je vhodný pro intenzivní zpracování půdy v rámci minimalizační technologie.

K čemu kombinovaný dlátový pluh využijete

Hlavní přednosti kombinovaného dlátového pluhu TERRALAND DO

TERRALAND DO je schopný zpracovávat půdu až do hloubky 45 centimetrů zásluhou vysoce robustního páteřového rámu. Dlátovou sekci lze osadit dvojím provedením radlic: Active-Mix pro hloubkové kypření včetně míchání a Zero-Mix pro provzdušnění půdy a narušení utužených částic bez aktivního míchání.
V případě potřeby lze přední diskovou sekci vyřadit z práce a provádět tak pouze hloubkové kypření nebo podrývání.

ACTIVE ZERO MIX TERRALAND DO

Kombinovaný disko-dlátový pluh TERRALAND DO

Kombinované dlátové pluhy TERRALAND DO jsou určeny pro agregaci s nejvýkonnějšími traktory na trhu a vyrábějí se ve třech provedeních s pracovním záběrem 4,1–6,4 metrů. Chytré konstrukční řešení dlátového pluhu TERRALAND DO umožňuje vyřadit z práce každou druhou radlici.
Vyřazením dlát z práce je tak možné provádět hrůbkování před zakládáním porostů širokořádkových plodin nebo v případě náročných podmínek snížit požadavek na tah traktoru.

Více o TERRALAND DO
Kombinovaný disko-dlátový pluh TERRALAND DO
Kombinované dlátové pluhy_závěrečná
Mohlo by se vám líbit
JOY OF FARMING
#
Shop BEDNAR
#
Posklizňové linky
#
Vyhledejte distributora
#
Objednejte předvádění
#
Dealer Area