Menu
×
Co hledáte?
#

Dlátové pluhy

Představení sekce

Dlátové pluhy se staly revolučním strojem pro hloubkové zpracování půdy a v mnoha případech zcela nahradily klasické zpracování půdy pomocí pluhu. Na výrobu dlátových pluhů se dlouhodobě specializujeme a ve svém portfoliu nabízíme jak nesené tak tažené provedení s pracovním záběrem od 3 do 6,4 metrů.

K čemu využijete dlátový pluh

Dlátový pluh je určený pro hloubkové zpracování a kypření půdy do hloubky až 65 centimetrů. Kypřením pomocí dlátového pluhu se dosáhne ideálně kypré půdní struktury s dostatkem pórů pro pohyb vody, vzduchu a živin.
Zpracování půdy pomocí dlátového pluhu je možné využít jako náhradu klasické orby s nižší tahovou náročností, spotřebou paliva a vyšším výkonem. Hloubkové zpracování pomocí dlátových pluhů je vhodné doplnit profilovým hnojením.

what to use a chisel plough for (1)

Hlavní přednosti dlátových pluhů TERRALAND

Nesené dlátové pluhy umožňují zpracovávat půdu až do maximální pracovní hloubky 65 centimetrů. To je dáno vysokou průchodností rámu, uspořádáním jednotlivých radlic, jejich jištěním a především vysoce robustní konstrukcí hlavního nosného rámu z vysokopevnostní ocele Alform.
Radlice dlátových pluhů lze snadno přizpůsobit prováděné pracovní operaci. K dispozici jsou radlice Active-Mix pro hloubkové kypření s aktivním mícháním půdy nebo radlice Zero-Mix s negativním úhlem pro provzdušnění půdy bez aktivního míchání.

Hlavní přednosti dlátových pluhů TERRALAND

Nesené dlátové pluhy TERRALAND TN

Nesené dlátového pluhy jsou určené k hloubkovému kypření s požadavkem na nižší tahovou sílu traktoru. Nesené dlátové pluhy TERRALAND TN jsou k dispozici s pracovním záběrem 3 a 4 metry s 5, 7 nebo 9 slupicemi na rámu.
Vyrábějí se v provedení M umožňujícím zpracování půdy do hloubky 55 centimetrů nebo provedení D umožňujícím maximální hloubku zpracování až 65 centimetrů. Pro jednotlivé varianty je k dispozici hydraulické jištění nebo jištění střižným šroubem.

Více o TERRALAND TN
terraland tn mounted chisel ploughs (1)

Dlátového pluhy s přípravou půdy TERRALAND TN_PROFI

Dlátové pluhy TERRALAND TN_PROFI se oproti standardnímu provedení TN liší v kombinaci pracovních orgánů. Stroj je navíc osazen dvěma řadami cutter disků, které v jednom přejezdu zajištují rozdrobení hrud a přípravu půdy pro následné setí.
Dlátové pluhy TERRALAND TN_PROFI nabízíme s pracovním záběrem 3 a 4 metry s uspořádáním 7 nebo 9 slupic na rámu.

Více o TERRALAND TN_PROFI
terraland tn_profi chisel ploughs with soil cultivation (1)

Širokozáběrové dlátové pluhy TERRALAND TO

Tažené dlátové pluhy TERRALAND TO jsou dlátové pluhy s nejširším záběrem, které jsou dostupné na trhu. Vyrábíme je s pracovním záběrem 4 až 6,4 metrů a jsou určené pro agregaci s traktory o výkonu až 620 koní.
Širokozáběrové dlátové pluhy TERRALAND TO lze vybavit příslušenstvím pro agregaci s taženými pěchy. Toto provedení umožňuje během jediného přejezdu vytvořit ideální strukturu půdy vhodnou pro setí.

Více o TERRALAND TO
terraland to wide chisel ploughs (1)
chisel plough bednar, working in the field
Mohlo by se vám líbit
JOY OF FARMING
#
Shop BEDNAR
#
Posklizňové linky
#
Vyhledejte distributora
#
Objednejte předvádění
#
Dealer Area