Menu
×
Co hledáte?
#

Kultivátor za traktor

Představení sekce

Kultivátory za traktor VERSATILL VO_PROFI, VO_L, VN_L a FENIX jsou výborným řešením pro mělké i hloubkové zpracování půdy, v případě strojů řady VERSATILL také pro předseťové zpracování půdy.

K čemu kultivátor za traktor využijete

Kultivátor za traktor slouží pro mělké nebo hloubkové zpracování půdy na základě zvolené pracovní hloubky. V průběhu roku jej pak lze využít i v předseťové přípravě půdy, například na pozemcích s větším množstvím posklizňových zbytků.
Kultivátory za traktor jsou vhodné zejména ke zpracování půdy na lehčích a středně těžkých půdách, kde je možné pracovat v optimální hloubce s dodržením nastavené pracovní rychlosti tak, aby byl dodržen vysoký mísící efekt.

K čemu univerzální kypřič využijete

Hlavní přednosti kultivátorů za traktor BEDNAR

Kultivátory za traktor poskytují výborný kypřící a mísící efekt díky rozmístění pracovních orgánů do tří (FENIX FO, FN_L), čtyř (VERSATILL VN_L), pěti (VERSATILL VO_L) a šesti řad (VERSATILL VO_PROFI). Půda je tak rovnoměrně zpracována v nastavené pracovní hloubce v celém záběru stroje. Konstrukční řešení umístění pracovních orgánů za transportní nápravou nebo možnost odpojení zadních pěchů umožňuje s polonesenými stroji řady FENIX a VERSATILL pracovat bez zadních pěchů.
Jednotlivé pracovní slupice jsou odpruženy pomocí pružinového bezúdržbového NON-STOP jištění, které nabízí vysokou vypínací sílu. Toto řešení přispívá k vyšší životnosti stroje v případě střetu s překážkou.

Hlavní přednosti univerzálních kypřičů BEDNAR

Kultivátor za traktor VERSATILL VO_PROFI

VERSATILL VO_PROFI představuje univerzální řadu kypřičů určených pro intenzivní podmítku strniště, mělké kypření do hloubky 15 centimetrů nebo provádění předseťové přípravy na pozemcích s větším množstvím posklizňových zbytků.
Konstrukční řešení umístění pracovních orgánů za transportní nápravou nebo možnost odpojení zadních pěchů umožňuje se strojem VERSATILL VO_PROFI pracovat i za vlhka.

Univerzální kypřiče VERSATILL VO_PROFI

Lehké kultivátory za traktor VERSATILL VO_L a VN_L

Kultivátory za traktor VERSATILL VO_L a VN_L jsou díky své nízké hmotnosti ideální pro velmi brzkou jarní přípravu půdy. V případě lehčích půd je možné stroje použít i pro první podmítky po sklizni. V kombinaci se zadním třířadým zavlačovačem jsou tyto stroje vhodné pro mechanickou likvidaci plevelů nebo výdrolu po sklizni.

VERSATILL VO 7500 LIGHT -CLAAS_DJI_0488_830x470px

Dlátové kultivátory za traktor FENIX

Kultivátory za traktor FENIX FO a FN jsou určené převážně k hloubkovému zpracování půdy do maximální hloubky 35 centimetrů, snadnou změnou pracovní hloubky najdou využití i při mělké podmítce.
Kultivátor za traktor FENIX je vhodné využít i v agregaci se zásobníky nebo zásobními vozy BEDNAR k profilovému hnojení.

Dlátové kypřiče FENIX
Univerzální kypřiče
Mohlo by se vám líbit
JOY OF FARMING
#
Shop BEDNAR
#
Posklizňové linky
#
Vyhledejte distributora
#
Objednejte předvádění
#
Dealer Area