Menu
×
Co hledáte?
#

Meziřádkové kypřiče

Představení sekce

Meziřádkové kypřiče nabízí značka BEDNAR ve třech provedeních. K dispozici je univerzální stroj ROW-MASTER RN, specialista na cukrovou řepu ROW-MASTER RN_S a nový model meziřádkového kypřiče ROW-MASTER RN_PROFI, který je vybaven funkcí sekční kontroly ROW-UNIC CONTROL. Plečkování širokořádkových plodin nabývá vzhledem k omezení používání chemických přípravků na ochranu rostlin stále většího významu.

K čemu meziřádkový kypřič využijete

Meziřádkový kypřič slouží ke zlepšení vegetačních podmínek v porostech širokořádkových plodin. Meziřádková kultivace je efektivním způsobem mechanické likvidace plevelů, dochází během ní k narušení půdního škraloupu a vytvoření izolační vrstvy během sucha. Ke kořenům rostlin se dostane potřebný vzduch a v průběhu plečkování je možná i cílená aplikace kapalných nebo minerálních hnojiv.

K čemu meziřádkový kypřič využijete

Hlavní přednosti meziřádkových kypřičů BEDNAR

Meziřádkové kypřiče BEDNAR vynikají robustním rámem a paralelogramem jednotivých kultivačních jednotek. Plečku lze během roku snadno přizpůsobit druhu kypření a fázi rostlin snadnou výměnou jednotlivých pracovních sekcí. Silentblokové uložení pracovních jednotek zvyšuje jejich přítlak na půdu. Pro snadnou a precizní práci lze meziřádkové kypřiče osadit optickým naváděním Culti Cam / Tillett & Hague.

Hlavní přednosti meziřádkových kypřičů BEDNAR

Univerzální meziřádkový kypřič ROW-MASTER RN

ROW-MASTER RN je univerzální řadou meziřádkových kypřičů, které jsou vhodné pro plečkování porostů kukuřice, slunečnice, sóji, řepy cukrové nebo ostatních širokořádkových plodin. Pracovní záběr stroje se pohybuje od 4,8 do 9,6 metrů s nastavitelnou meziřádkovou vzdáleností kultivačních jednotek v rozmezí 45 až 80 cm.

Více o ROW-MASTER RN
Univerzální meziřádkový kypřič ROW-MASTER RN

Specialista na cukrovou řepu ROW – MASTER RN_S

Pro meziřádkovou kultivaci řepy nabízíme provedení ROW-MASTER RN_S s nastavitelnou meziřádkovou vzdáleností 45–50 cm s pracovním záběrem strojů od 3 do 12 metrů. Počet řádků se tak v závislosti na modelu pohybuje od 6 do 24. Zejména pro plečkování porostů řepy cukrové v první fázi listů doporučujeme plečku osadit optickým naváděním Culti Cam.

Více o ROW-MASTER RN_S
Specialista na cukrovou řepu ROW – MASTER RN_S

Meziřádkový kypřič ROW-MASTER RN_PROFI s funkcí sekční kontroly

Meziřádkový kypřič ROW-MASTER RN_PROFI nabízí funkci ROW-UNIT CONTROL, která umožňuje nezávislé řízení každé kultivační jednotky. Světlost rámu byla navýšena na 90 cm. ROW-MASTER RN_PROFI je k dispozici s pracovním záběrem od 4,8 do 9,6 m.

Více o ROW-MASTER RN_PROFI
Meziřádkový kypřič ROW-MASTER RN_PROFI s funkční sekční kontroly
Meziřádkové kypřiče_závěrečná
Mohlo by se vám líbit
JOY OF FARMING
#
Shop BEDNAR
#
Posklizňové linky
#
Vyhledejte distributora
#
Objednejte předvádění
#
Dealer Area