Menu
×
Co hledáte?
#

Univerzální secí stroje

Představení sekce

Produktové portfolio pneumatických secích strojů od značky BEDNAR zahrnuje univerzální secí stroje s diskovou sekcí pro přípravu půdy, širokozáběrové secí stroje pro maximální denní výkony i jednoduché secí lišty pro agregaci se zásobníky na osivo. Pracovní záběr jednotlivých strojů v závislosti na jejich provedení se pohybuje od 3 do 12 metrů.

Proč zvolit univerzální secí stroj BEDNAR

Široké portfolio pneumatických secích strojů od značky BEDNAR nabízí řešení pro každého zemědělce. Výhodou univerzálních secích strojů BEDNAR je jejich inovativní konstrukční řešení, které umožňuje výborné přizpůsobení výbavy jednotlivých secích strojů daným podmínkám hospodaření, primárnímu nasazení i využití během sezóny.

Proč zvolit secí stroj BEDNAR

Hlavní přednosti univerzálních secích strojů BEDNAR

Univerzální i širokozáběrové sečky využívají přetlakové zásobníky. Toto řešení mnohonásobně zvyšuje přesnost dávkování. Secí botky jsou uchyceny na paralelogramu, který zabezpečuje dokonalé kopírování povrchu a rovnoměrné uložení osiva. Pneumatické secí stroje BEDNAR vynikají vysokou variabilitou předního pracovního příslušenství. K dispozici jsou dvě meziřádkové vzdálenosti secích botek – 16,7 centimetru nebo 12,5 centimetru.

Hlavní přednosti secích strojů BEDNAR

Diskové secí stroje OMEGA OO_L

Diskové secí stroje OMEGA OO_L představují univerzální secí stroje pro zakládání porostů v podmínkách konvenční i minimalizační technologie, využití najdou i při přímém setí do mulče nebo přísevu travin.
Diskový secí stroj OMEGA OO_L vyniká lehkou koncepcí s diskovou pracovní sekcí pro přípravu půdy s možností výbavy třetí řadou coulterů a výborným uložením osiva. Sečky OMEGA OO_L jsou dostupné v pracovních záběrech 3 až 9 metrů.

Více o OMEGA OO_L
Kompaktní secí stroje OMEGA OO_L

Univerzální secí stroje s přihnojením OMEGA OO_FL

Modelová řada OMEGA OO_FL představuje univerzální secí stroje s dvoukomorovým zásobníkem. Během jednoho přejezdu lze vysévat plodinu se současným přihnojováním nebo provádět výsev více druhů plodin současně, například zakládat porosty hlavní plodiny s pomocnou plodinou.
Univerzální secí stroje OMEGA OO_FL nabízejí v průběhu roku vysoce variabilní využití a umožňují pružně reagovat na nejnovější agronomické trendy. Pracovní záběry strojů OMEGA OO_FL se pohybují v rozmezí 4 až 9 metrů.

Více o OMEGA OO_FL
Secí stroje s přihnojením OMEGA OO_FL

Širokozáběrový secí stroj EFECTA CE

EFECTA CE je širokozáběrová, vysoce výkonná pneumatická sečka s pracovním záběrem 12 metrů zkonstruovaný pro vysoké denní výkony. EFECTA CE je primárně určena pro zakládání porostů do připravené půdy.
Jako jediný širokozáběrový stroj na trhu jej lze vybavit čtyřmi typy předního pracovního příslušenství. EFECTA CE využívá dělený dvoukomorový přetlakový zásobník o celkovém objemu 6000 litrů, který lze využít pro aplikaci hnojiva během setí nebo výsev více druhů osiva v jednom přejezdu.

Více o EFECTA CE
Širokozáběrový secí stroj EFECTA CE

Secí lišta CORSA CN

Kompaktní secí lišta CORSA CN se vyrábí s pracovním záběrem 6 až 9 metrů. Lehká koncepce secí lišty je vhodná pro agregaci s traktory o nízkém výkonu. Secí lištu je možné agregovat přímo do tříbodového závěsu traktoru v kombinaci s předním zásobníkem na osivo nebo taženým zásobním vozem.
Secí lišta CORSA CN nevyužívá žádné příslušenství pro přípravu půdy. Proto je vhodná pro zakládání porostů do připravené půdy nebo ji lze využít pro setí v extrémních podmínkách (vlhká půda, podmáčené pozemky).

Více o CORSA CN
Secí lišta CORSA CN
Secí stroje_závěrečná
JOY OF FARMING
#
Shop BEDNAR
#
Posklizňové linky
#
Vyhledejte distributora
#
Objednejte předvádění
#
Dealer Area