Menu
×
Co hledáte?
#

OMEGA OO_FL

Univerzální secí stroj pro setí s přihnojením nebo výsev více druhů plodin v jednom přejezdu

UNIVERZÁLNÍ SECÍ STROJ PRO VARIABILNÍ ZAKLÁDÁNÍ POROSTŮ

Pro univerzální secí stroj OMEGA OO_FL jsou charakteristické dva zásobníky rozdělené v poměru 60:40, popř. 50:50. Dvoukomorové provedení zásobníku umožňuje v jednom přejezdu výsev plodiny s přihnojováním nebo výsev více druhů plodin, například hlavní plodiny s pomocnou plodinou. Secí stroj OMEGA OO_FL vyniká lehkou koncepcí, diskovou pracovní sekcí a celou řadou volitelné výbavy včetně dvou možností meziřádkové rozteče 12,5 nebo 16,7 cm.

#

4-9 m

#

160-470 k

#

4000-5000 l

Klíčové vlastnosti

Univerzální secí stroj pro variabilní zakládání více druhů plodin v průběhu jednoho přejezdu včetně možnosti přihnojování.

VYSOCE VARIABILNÍ SECÍ STROJ

Aplikujte hnojivo nebo vysévejte více druhů osiva najednou.

Dvoukomorový přetlakový zásobník umožňuje v jednom přejezdu vysévat plodinu společně s aplikací hnojiva do meziřádku nebo mísením osiva s hnojivem v dávkovacím potrubí. Dávka hnojiva a zvolený výsevek jsou na sobě zcela nezávislé.

Univerzální secí stroj OMEGA OO_FL lze využít i pro založení více druhů plodin. Jednu komoru lze naplnit osivem hlavní plodiny, druhou komoru osivem pomocné plodiny. Konstrukční řešení umožňuje výsev hlavní plodiny společně s pomocnou a přináší tak nové agronomické možnosti reagující na současné požadavky hospodaření. Výsevek jednotlivých druhů plodin i jejich uložení do půdy lze nastavit individuálně.

Pro využití výkonnostního potenciálu stroje lze do obou komor nasypat pouze jeden druh osiva. Díky tomu snížíte čas potřebný na doplňování zásobníku a zvýšíte tím výkonnost secího stroje OMEGA OO_FL.

Setí společně s přihnojováním Setí více druhů plodin Setí jedné plodiny
VÝSEVNÍ JEDNOTKA ALFA DRILL

Nabízí ještě větší možnosti výsevu.

Již při výrobě lze secí stroj OMEGA OO_FL osadit výsevní jednotkou BEDNAR ALFA DRILL pro ještě větší variabilitu využití secího stroje a možnosti založení porostů. Secí jednotka může být využita pro výsev třetího druhu osiva nebo aplikaci mikrogranulátu v případě využití obou komor zásobníku pro osivo. Výsevní jednotka má objem zásobníku 400 litrů.

ALFA-DRILL
VÝSEV DO RŮZNÉ HLOUBKY I OB ŘÁDEK

Ukládejte plodinu hlouběji nebo provádějte výsev ob řádek.

Speciálně navržena distribuční hlava umožňuje výsev plodiny i ob řádek, například pro meziřádkovou vzdálenost 25 nebo 33 centimetrů. Řešení je vhodné pro zakládání porostů řepky olejné. Pokud budete sít secím strojem OMEGA OO_FL dvě plodiny ob řádek, můžete každou sít do jiné hloubky. Opěrné kolečko secích botek lze nastavit do různých děr s roztečí po 20 mm. Přenastavením opěrných koleček „ob“ jednu se nastaví různá hloubku setí v sudých botkách a jiná hloubka setí v lichých botkách.

VÝSEV DO RŮZNÉ HLOUBKY I OB ŘÁDEK
ŠIROKÉ MOŽNOSTI VÝBAVY

Přizpůsobte si secí stroj podmínkám svého hospodaření.

Žádný jiný secí stroj na trhu nenabízí možnost kombinace předního páskového smyku a pneumatikového pěchu. Dokonalé srovnání půdy před secími botkami je důležitou součástí setí. Páskový smyk slouží k prvotnímu strhnutí hrubé brázdy a srovnání nerovností, pneumatikový pěch půdu rovnoměrně utuží v celém záběru secího stroje.

Co secí stroje BEDNAR odlišuje, je bezesporu jejich pracovní sekce za diskovou sekcí. Tuto sekci lze osadit oblíbenými PROFI coultery pro ještě lepší přípravu půdy, TURBO coultery pro vytváření drážky pro secí botky v případě přímého setí nebo přihnojovacími FERTI coultery.

Přední páskový smyk + pneumatikový pěch Unikátní coulterová pracovní sekce
X-PRECISE SYSTÉM DISKOVÉ SEKCE

Dokonale přesné vedení secího stroje ve správné stopě.

Univerzální secí stroje OMEGA OO_FL mají diskové sekce uloženy do tvaru písmene „X“. Toto inovativní technické řešení eliminuje boční posun stroje, takzvané driftování. Secí stroj tak přesně kopíruje stopu traktoru.

X-PRECISE SYSTÉM DISKOVÉ SEKCE
OFFSETOVÉ ULOŽENÍ PĚCHU

Vysoká průchodnost i za vlhka a nízký odpor.

Velká a široká kola umístěná v systému offset pod zásobníkem vytvářejí vynikající utužení a urovnání půdy. Offsetové rozmístění kol pěchu zvyšuje průchodnost půdy a rostlinných zbytků, což snižuje valivý odpor a tím snižuje potřebu tahové síly. V případě defektu je snadné kolo vyměnit! Kola jsou nezávisle uložená a na souvratích se otáčí secí stroj po pěchu s výjimkou prostředních dvou kol, čímž nevznikají nežádoucí koleje.

OFFSETOVÉ ULOŽENÍ PĚCHU
PARALELOGRAMOVÉ ULOŽENÍ SECÍCH BOTEK

Pro rovnoměrné uložení osiva ve stálé hloubce.

Dvoudiskové secí botky jsou k rámu secí lišty uchycené pomocí paralelogramu. Díky tomu jednotlivé secí botky dokonale kopírují terén a ukládají tak osivo rovnoměrně do stálé hloubky v celém pracovním záběru.

PARALELOGRAMOVÉ ULOŽENÍ SECÍCH BOTEK
DVĚ MOŽNOSTI MEZIŘÁDKOVÉ VZDÁLENOSTI

12,5 nebo 16,7 centimetrů.

Variabilní secí stroje OMEGA OO_FL lze dle požadavků zákazníka vybavit při výrobě secími botkami s meziřádkovou vzdáleností 12,5 cm pro většinu podmínek s větším podílem obilovin v osevním postupu. Meziřádková vzdálenost 16,7 cm je vhodná pro podmínky s větším úhrnem srážek nebo s velkým množstvím rostlinných zbytků na povrchu.

DVĚ MOŽNÉ MEZIŘÁDKOVÉ VZDÁLENOSTI
VYPNUTÍ POLOVINY PRACOVNÍHO ZÁBĚRU

Uspořte až 6 % nákladů za osivo.

Secí stroj s přihnojením OMEGA OO_FL je vybaven dvěma rozdělovacími hlavami, které umožňují snadné vypnutí poloviny záběru secího stroje – mechanicky nebo komfortně elektronicky z kabiny traktoru. Nedochází tak k nechtěnému přesévání.

VYPNUTÍ POLOVINY PRACOVNÍHO ZÁBĚRU
PRŮTOKOVÉ SENZORY

Mějte přehled o průchodnosti každé secí botky.

Secí stroj může být na přání vybaven průtokovými senzory. Tato výbava Vám zajistí, že v případě ucpání secí botky dojde k zobrazení této informace na monitoru. Díky tomu máte zaručenou maximální přesnost při setí.

PRŮTOKOVÉ SENZORY
VÝBORNÉ ULOŽENÍ OSIVA

Precizně navržená secí botka.

Dvoudisková secí botka s předsazením jednoho z disků řeže rostlinné zbytky a vytváří tím čistou a připravenou drážku pro rovnoměrné uložení osiva. Mezi dvěma disky se nachází klasická nebo karbidová stěrka. Osivo je následně přikryto jemnou zeminou a přitlačeno k půdě hloubkovým kolečkem. Hloubkové kolečko je k dispozici o velikosti 330×50 mm nebo 330×65 mm.

VÝBORNÉ ULOŽENÍ OSIVA
BEZPEČNÝ PŘÍSTUP K ZÁSOBNÍKŮM

Pro pohodlné plnění.

Rychlé a komfortní plnění je u secích strojů OMEGA zajištěno pomocí snadno přístupné plošiny a schůdků. Pro naplnění se ocelové víko vychýlí o 90°. Stav naplnění zásobníku hlásí dva senzory. Jeden je umístěn více nahoře a jeho úhel lze nastavit a druhý je umístěn ve spodní třetině zásobníku.

BEZPEČNÝ PŘÍSTUP K ZÁSOBNÍKŮM
SNADNÁ KALIBRACE

Komfortní a bezpečná kalibrace v zadní části stroje.

Secí stroje OMEGA jsme vyvíjeli také s ohledem na obsluhu, aby byla snadná a komfortní. Snadná je i kalibrace osiva v zadní části stroje – pod trubici se prostě umístí vak pro kalibraci. Nemusíte se tak pohybovat po diskové sekci a provádět obtížnou kalibraci pod zásobníkem. Pomocí tohoto otvoru je snadné provést taktéž vyprázdnění obsahu zásobníku.

SNADNÁ KALIBRACE
INTUITIVNÍ A PŘEHLEDNÉ OVLÁDÁNÍ

Plně ISOBUS kompatibilní secí stroj.

Při vývoji secích strojů OMEGA byl kladen důraz na snadné ovládání. Proto tyto secí stroje umožňují propojení s traktorem pomocí ISOBUS technologie nebo ovládání pomocí vlastního ISOBUS monitoru BEDNAR. K dispozici je řada ovládacích monitorů se základními nebo pokročilými funkcemi ovládání.

ISOBUS

ZAUJAL VÁS TENTO STROJ? MÁTE DOTAZ?

Neváhejte nás kontaktovat, nebo si rovnou najděte nejbližšího dealera.

Kontaktujte nás Najít dealera

Popis stroje

Hlavní pracovní části variabilního secího stroje stručně a přehledně.

Secí stroj s přihnojením OMEGA OO_FL

Prohlédněte si váš budoucí stroj.

# # # # # # # # # # #
Tažná oj

Hydraulická tažná oj přispívá k výbornému kopírování terénu.

Přední páskový smyk Crushbar + pneumatikový pěch Frontpack

Páskový smyk slouží ke srovnání hrubých nerovností. Pneumatikový pěch stabilizuje secí stroj při práci a zlepšuje kopírování povrchu.

Disková sekce

Disková sekce s postavením disků do „X“ a zubatými nebo Agressive disky o průměru 460 × 5 mm ideálně řeže a promíchává posklizňové zbytky s půdou.

FERTI coulterová sekce

Aplikační přihnojovací coultery ukládají hnojivo do meziřádků. Hloubka uložení hnojiva je nastavitelná nezávisle na hloubce uložení osiva.

Pneumatikový pěch

Offsetové uložení pěchu zaručuje bezproblémovou průchodnost i za vlhka. Pěch s širokými koly slouží k urovnání a utužení povrchu před secími botkami.

Pryžové segmenty

Zabezpečují rozhrnutí hrůbků, které vznikají mezi jednotlivými koly pneumatikového pěchu.

Secí lišta

Tvořena dvoudiskovými secími botkami uloženými na paralelogramu pro dokonalé kopírování povrchu. Volba meziřádkové vzdálenosti 12,5 nebo 16,7 cm.

Kalibrace

Pohodlná kalibrace výsevního ústrojí a snadné vyprazdňování osiva ze zásobníku.

Výsevní jednotka

Secí jednotka ALFA-DRILL umožňuje výsev třetího druhu osiva nebo aplikaci mikrogranulátu při využití obou komor zásobníku pro osivo.

Přetlakový zásobník

Přetlakový zásobník umožňuje výsev i při velkých dávkách a zvyšuje jeho přesnost.

Secí stroj s přihnojením OMEGA OO_FL

Prohlédněte si váš budoucí stroj.

# # # # # # # # # # #
Tažná oj

Hydraulická tažná oj přispívá k výbornému kopírování terénu.

Přední páskový smyk Crushbar + pneumatikový pěch Frontpack

Páskový smyk slouží ke srovnání hrubých nerovností. Pneumatikový pěch stabilizuje secí stroj při práci a zlepšuje kopírování povrchu.

Disková sekce

Disková sekce s postavením disků do „X“ a zubatými nebo Agressive disky o průměru 460 × 5 mm ideálně řeže a promíchává posklizňové zbytky s půdou.

FERTI coulterová sekce

Aplikační přihnojovací coultery ukládají hnojivo do meziřádků. Hloubka uložení hnojiva je nastavitelná nezávisle na hloubce uložení osiva.

Pneumatikový pěch

Offsetové uložení pěchu zaručuje bezproblémovou průchodnost i za vlhka. Pěch s širokými koly slouží k urovnání a utužení povrchu před secími botkami.

Pryžové segmenty

Zabezpečují rozhrnutí hrůbků, které vznikají mezi jednotlivými koly pneumatikového pěchu.

Secí lišta

Tvořena dvoudiskovými secími botkami uloženými na paralelogramu pro dokonalé kopírování povrchu. Volba meziřádkové vzdálenosti 12,5 nebo 16,7 cm.

Kalibrace

Pohodlná kalibrace výsevního ústrojí a snadné vyprazdňování osiva ze zásobníku.

Výsevní jednotka

Secí jednotka ALFA-DRILL umožňuje výsev třetího druhu osiva nebo aplikaci mikrogranulátu při využití obou komor zásobníku pro osivo.

Přetlakový zásobník

Přetlakový zásobník umožňuje výsev i při velkých dávkách a zvyšuje jeho přesnost.

Naše inovativní technologie

ZDVOJENÉ KRAJNÍ BOTKY

Při setí se tažený stroj od ideální linie odchyluje a vlní. Tím na poli vznikají mezi sousedními jízdami zvětšené mezery tzv. „oka“ (při klasickém uspořádání secích botek). Všechny tyto nedostatky odstraní naše inovativní konstrukční řešení – zdvojení krajních secích botek. Při odchylce od ideální linie dojde „jen“ k místnímu naředění porostu ale bez výrazných mezer tzv. „ok“.

ZDVOJENÉ KRAJNÍ BOTKY

PSP SYSTÉM SECÍCH BOTEK

Dvoudiskové secí botky jsou na rám secí lišty zavěšeny pomocí paralelogramu. Konstrukční řešení přispívá k výbornému kopírování terénu a rovnoměrnému uložení osiva do stejné hloubky v celém záběru stroje.

PSP SYSTÉM SECÍCH BOTEK

X-PRECISE SYSTÉM POSTAVENÍ DISKOVÉ SEKCE

Unikátní technické řešení zaručuje vedení stroje v přesné stopě. Díky tomu je využit celý záběr diskového podmítače, protože nedochází k bočním posunům stroje, takzvanému driftování.

X-PRECISE SYSTÉM POSTAVENÍ DISKOVÉ SEKCE

TWIN-DISC SYSTÉM UCHYCENÍ DISKŮ

Jedna slupice pro dva disky poskytuje vysokou průchodnost materiálu. Posklizňové zbytky mohou lehce protékat strojem (velké množství slámy, posklizňové zbytky po kukuřici na zrno). Většina ostatních diskových podmítačů má jednu slupici pro jeden disk. Takové řešení omezuje průtok materiálu zejména ve vlhkých podmínkách nebo při velkém množství posklizňových zbytků.

TWIN-DISC_System

HYDRAULICKÁ TAŽNÁ OJ

Hydraulický píst oje umožňuje excelentní kopírování terénu. Odstraňuje napětí působící na oj stroje, a pohlcuje rázy i při vysokých pracovních rychlostech.

HYDRAULICKÁ TAŽNÁ OJ

PŘETLAKOVÉ PROVEDENÍ ZÁSOBNÍKU

OMEGA OO_FL je vybavena přetlakovými zásobníky pro dokonalou přesnost výsevu a zakládání porostů i při vyšších dávkách výsevků. U secích strojů OMEGA OO_FL jsou k dispozici přetlakové zásobníky o objemu 4 000 až 5 000 litrů.

Přetlakové provedení zásobníku
OMEGA FL_reference

CO NA TO ŘÍKAJÍ FARMÁŘI?

„OMEGA OO_FL výborně díky přednímu páskovému smyku a diskové sekci zpracovává i těžkou jílovitou půdu, seťové lůžko je kvalitně připraveno a osivo je rovnoměrně uloženo. Co se týče kvality setí, jsem spokojen. Secí stroj jsme si pořídili kvůli technických parametrů, které měl splňovat – setí dvou plodin, přihnojování do meziřádků a snížení počtu přejezdů díky kvalitně připravené půdě.“

Dominik Markovič,
agronom, Zemědělská družstvo Dolany, Dolany (okres Náchod , ČR)

Příslušenství

Víme, že každý má jiné požadavky na výbavu stroje a jeho předpokládané pracovní využití. Proto vám umožňujeme naspecifikovat si svůj variabilní secí stroj OMEGA OO_FL přesně tak, jak požadujete.

Přední příslušenství

Páskový smyk Crushbar + pneumatikový pěch Frontpack

Účinná kombinace dvou pracovních příslušenství na jednom stroji. Páskový smyk slouží ke srovnání hrubých nerovností. Pneumatikový pěch vytváří dokonale rovný povrch a stabilizuje stroj při práci.

FRONTPACK_PASKOVY_SMYKFRONTPACK_PASKOVY_SMYK

Pneumatikový pěch Frontpack

Přední pneumatikový pěch Frontpack dokonale rovná půdu, a to včetně hrubé brázdy. Navíc neustále drží secí stroj v jedné rovině. Frontpack je tvořen pneumatikami o průměru 710 mm.

FRONTPACK_00606095FRONTPACK_00606095

Páskový smyk CRUSHBAR

Hydraulicky ovládaný páskový smyk Crushbar je vhodný zejména pro prvotní urovnání povrchu a strhnutí hrubé brázdy před diskovou sekcí. Jednotlivé pásky smyku jsou zesílené. Ovládání probíhá snadno pomocí hydraulického okruhu z pohodlí kabiny.

CRUSHBARCRUSHBAR

Disková sekce

Zubaté disky

Univerzální secí stroje OMEGA OO_FL jsou standardně vybaveny provedením disků o průměru 460 x 5 mm.

Zubaté diskyZubaté disky

Agressive disky

Speciálně tvarované disky nabízí vyšší řezací a míchací efekt. Za sucha umožňují také lepší pronikání do půdy. Agressive disky jsou po obvodu zakončeny velkým množstvím břitů pro snadné zapravení většího množství rostlinného materiálu. Ostré břity velmi efektivně krájí rostlinné zbytky. Profilovaný tvar navíc umožňuje brát z půdy větší množství hlíny. K dispozici je provedení 460 x 5 mm.

Agressive diskyAgressive disky

Secí botky

Secí botky s meziřádkovou vzdáleností 16,7 cm

Provedení meziřádkové vzdálenosti 16,7 cm je vhodné pro technologie, kde se na povrchu nachází větší množství posklizňových zbytků z důvodu lepší průchodnosti.

Secí botkySecí botky

Secí botky s meziřádkovou vzdálenosti 12,5 cm

Meziřádková vzdálenost 12,5 cm poskytuje rostlinám lepší konkurenceschopnost vůči plevelům a umožňuje lepší zapojení porostu.

Secí botkySecí botky

Příslušenství za diskovou sekcí

FERTI coultery

Aplikační FERTI coultery slouží k ukládání hnojiva do meziřádků. FERTI coulter vytváří drážku, do které aplikační koncovka ukládá hnojivo.

FERTI_COULTER 00612330FERTI_COULTER 00612330

Páskový smyk

Hydraulicky ovládaný páskový smyk je vhodný pro srovnání nerovností a urovnání povrchu za diskovou sekcí.

CRUSHBARCRUSHBAR

TURBO coultery

TURBO coultery jsou talíře s ostrou hranou. Tyto coultery pracují ve stejné linii jako zadní secí botky. Funkce TURBO coulterů spočívá v naříznutí rostlinného mulče a půdy, do kterého následně secí botka uloží osivo.

TURBO_COULTER_02717973TURBO_COULTER_02717973

PROFI coultery

Speciálně tvarované PROFI coultery nabízí výborný drobící efekt, finalizují tak práci diskové pracovní sekce. Vhodné jsou pro využití zejména na těžkých půdách.

PROFI_COULTERPROFI_COULTER

Další kategorie

Výsevní jednotka ALFA-DRILL

Výsevní jednotka ALFA DRILL umožňuje výsev třetího druhu osiva nebo aplikaci hnojiva v případě využití obou komor zásobníku pro osivo. Možná je i aplikace mikrogranulátu pro přesnou aplikaci živin přímo k osivu během setí. Jeho použití vede ke zvýšení jistoty vzcházení porostu.

Seeding unit ALFA DRILLSeeding unit ALFA DRILL

NAKONFIGURUJTE SI SVŮJ
Secí stroj s přihnojením OMEGA OO_FL

Jste zase o krok blíže ke svému novému stroji.
Veškeré příslušenství si můžete vyzkoušet v našem konfigurátoru,
nebo si o něm přečíst detailněji v prospektu.

Konfigurovat Prospekt

AGRONOMICKÝ RÁDCE

ZAKLÁDÁNÍ POROSTŮ HLAVNÍCH PLODIN S POMOCNÝMI
Hlavními důvody, proč se v osevních postupech začaly v posledních letech uplatňovat pomocné plodiny je především pohled legislativy a ekologie. Zvyšuje se tlak na zavádění lepších principů, které mají vést k omezení půdní a větrné eroze, zlepšení bilance organické hmoty, zvýšení infiltrace vody do půdy a snižování využití chemických přípravků. Dlouhodobým působením pomocných plodin lze zlepšovat stav půdního prostředí, zvyšovat podíl organické hmoty a tím lépe pracovat s limitujícími faktory výnosu, jako je vláha a výživa hlavních plodin.

Nové trendy v pěstování

Technická data

Tabulkou lze procházet posouváním do stran.
OMEGA OO_FLOO 4000 FLOO 4000 RFLOO 6000 FLOO 8000 FLOO 9000 FL
Pracovní šířkam44689
Přepravní šířkam34,3333
Přepravní délkam9,29,59,79,79,7
Přepravní výškam3,23,23,53,73,99
Rozteč secích botekcm12,5 / 16,712,5 / 16,712,5 / 16,712,5 / 16,712,5 / 16,7
Počet secích botekks32 / 2432 / 2448 / 3664 / 4872 / 54
Přítlak na secí botkukg130130130130130
Počet diskůks3232486472
Průměr diskůmm460460460460460
Tloušťka diskůmm55555
Max. pracovní hloubka disků*cm1010101010
Počet PROFI coulterůks3232486472
Rozteč PROFI coulterůcm12,512,512,512,512,5
Počet TURBO coulterůks32 / 2432 / 2448 / 3648/6464/54
Rozteč TURBO coulterůcm12,5 / 16,712,5 / 16,712,5 / 16,712,5 / 16,712,5 / 16,7
Počet FERTI coulterůks16 / 1216 / 1224 / 1932 / 2436 / 27
Rozteč FERTI coulterůcm12,5 / 16,712,5 / 16,712,5 / 16,712,5 / 16,712,5 / 16,7
Objem zásobníkul40004000500050005000
Poměr komor zásobníku50:5050:5040:6040:6040:60
Plnící výškam2,92,9333
Objem zásobníku BEDNAR ALFA DRILL**l400400400400400
Doporučený výkon tažného prostředkukoní130 - 180130 - 180200 - 280320 - 400400 - 470
Typ rámusklopnýpevnýsklopnýsklopnýsklopný
Max. zatížení na nápravukg6 2005 6007 9009 60010 500
Max. zatížení na závěskg1 2001 1001 6001 9002 000
Typ závěsupravítko kat. III, oko 35, 40, 51 / K80pravítko kat. III, oko 35, 40, 51 / K80pravítko kat. III, oko 35, 40, 51 / K80pravítko kat. III, oko 51 / K80pravítko kat. III, oko 51 / K80
Celková hmotnost***kg7 4006 7009 50011 50012 500

*závisí na půdních podmínkách **není součástí základní výbavy ***závísí na výbavě stroje

Galerie / Média

Reference a zkušenosti

pozadi video uvodni fotka clanku
20.
Červen
2019

V TURÉ LÚCE U MYJAVY NA…

Roľnícke družstvo v Turé Lúce u Myjavy na Slovensku dříve nestíhalo agrotechnické postupy v potřebných termínech. Byli nuceni změnit svůj přístup. Co dnes…

Přečtěte si více

TYPOVĚ PŘÍBUZNÉ KATEGORIE

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Potřebujete poradit s výběrem, máte zájem o předvádění stroje? Kontaktujte nás!

  zde.*

  JOY OF FARMING
  #
  Shop BEDNAR
  #
  Posklizňové linky
  #
  Vyhledejte distributora
  #
  Objednejte předvádění
  #
  Dealer Area