Menu
×
Co hledáte?
#

SEED BOX SB

Nesený čelní zásobník na osivo a hnojivo.

PŘETLAKOVÝ ČELNÍ ZÁSOBNÍK PRO DISTRIBUCI OSIVA A HNOJIVA

Nesený čelní zásobník SEED BOX SB je určený primárně k založení porostů ve spojení například se secí lištou CORSA CN nebo meziplodin v meziřadí v kombinaci s meziřádkovým kypřičem ROW-MASTER. Přetlakové provedení nabízí vysokou přesnost dávkování i velkého množství osiva či hnojiva.

#

1600- l

Klíčové vlastnosti

Čelní zásobník na osivo a hnojivo vhodný pro agregaci se secí lištou CORSA CN a meziřádkovými kypřiči ROW-MASTER.

PŘETLAKOVÉ PROVEDENÍ ZÁSOBNÍKU

Zvyšuje přesnost a umožňuje aplikaci i vysokých dávek.

Díky vzduchotěsnému uzavření je v zásobníku vytvořen přetlak. Toto technické řešení mnohonásobně zvyšuje kvalitu přesnosti dávkování osiva a hnojiva, a to i vyšších aplikačních dávek hnojiva nebo výsevků osiva.

PŘETLAKOVÉ PROVEDENÍ ZÁSOBNÍKU
RŮZNÉ TYPY

Výsevních válečků.

Pro aplikaci rozdílných velikostí hnojiva a osiva máme v nabídce různé typy výsevních válečků. V nabídce jsou výsevní válečky od 30 cm³ až po 790 cm³. SEED BOX SB tak využijete pro rychlé založení obilovin, olejnin, luskovin, včetně možnosti aplikace hnojiva.

RŮZNÉ TYPY VÝSEVNÍCH VÁLEČKŮ
SNADNÉ OVLÁDÁNÍ

Pomocí ISOBUS systému nebo terminálů BEDNAR.

Nastavení dávek a ovládání čelního zásobníku je velice snadné. Nesený zásobník SEED BOX SB lze ovládat pomocí systému ISOBUS na monitoru traktoru nebo pomocí řady vlastních terminálů BEDNAR.

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ
PŘETLAKOVÝ ČELNÍ ZÁSOBNÍK

Ideální kombinace se stroji pro setí a kypření od značky BEDNAR.

Zásobník najde vysoké uplatnění v kombinaci se secí lištou CORSA CN. Obzvláště při zakládání porostů na menších pozemcích vyniká tato souprava díky svým rozměrům velkou obratností. Výhodou je i zakládání porostů v extrémních podmínkách nebo za mokra, kdy by secí stroje klasické koncepce nebyly schopné porost založit.

Pro aplikaci hnojiva během kultivace nebo například výsev meziplodiny do zpracovaného meziřadí lze čelní zásobník SEED BOX SB agregovat s meziřádkovým kypřičem ROW-MASTER.

Agregace se secí lištou CORSA CN Agregace s meziřádkovým kypřičem ROW-MASTER
VÝBORNÁ VIDITELNOST

Bezpečně na poli i na silnici.

Nesený čelní zásobník SEED BOX SB je speciálně tvarovaný tak, aby práce s ním byla bezpečná. Z kabiny traktoru je výborný výhled na prostor před zásobníkem díky speciálnímu tvarování jeho vrchní části. Zásobník je osazen i osvětlením pro přepravu a výkonným osvětlením pro práci v noci.

VÝBORNÁ VIDITELNOST
APLIKAČNÍ RAMENA

Ojedinělá možnost výbavy.

Zásobník SEED BOX SB může být na přání vybaven aplikačními rameny s elektronickým vypínáním poloviny pracovního záběru. Jedná se o vhodnou variantu výbavy, například pro aplikaci hnojiva nebo meziplodin v průběhu jednoho přejezdu. Aplikační ramena jdou jednoduše odpojit a SEED BOX lze využít samostatně v agregaci s jiným typem stroje.

APLIKAČNÍ RAMENA

ZAUJAL VÁS TENTO STROJ? MÁTE DOTAZ?

Neváhejte nás kontaktovat, nebo si rovnou najděte nejbližšího dealera.

Kontaktujte nás Najít dealera

Popis stroje

Hlavní pracovní části integrovaného neseného zásobníku stručně a přehledně.

SEED BOX SB zásobník pro osivo a hnojivo

Prohlédněte si váš budoucí stroj.

# #
Přetlakový zásobník

Jednokomorový přetlakový zásobník o celkovém objemu 1 600 litrů zaručuje přesné dávkování vysokých aplikačních dávek a výsevků.

Naše inovativní technologie

PŘETLAKOVÝ ZÁSOBNÍK

Přetlak tlačí hnojivo přes dávkovací ústrojí. Díky tomuto řešení dokáže SEED-BOX lépe a s vyšší přesností aplikovat i méně kvalitní hnojiva nebo vyšší dávky hnojiva.

PŘETLAKOVÝ ZÁSOBNÍK

AGRONOMICKÝ RÁDCE

PROFILOVÉ HNOJENÍ
Aplikaci hnojiv do půdního prostředí, takzvané profilové hnojení, je vhodné provádět společně s hloubkovým kypřením hloubkovými kypřiči FENIX, kombinovanými kypřiči ACTROS nebo dlátovými pluhy TERRALAND. Takto přesně uložené hnojivo motivuje kořenový systém k rychlejšímu a masivnějšímu růstu, což pomáhá řešit aktuální problémy s půdní vláhou. Nejčastěji se tento systém uložení hnojiva využívá pro založení porostů hlubokokořenících rostlin, jako je kukuřice, cukrová řepa nebo řepka olejka.

Jaké jsou možnosti aplikace?

Technická data

Tabulkou lze procházet posouváním do stran.
SEED BOX SBSB 1600
Přepravní šířkam2,3
Přepravní výškam1,9
Objem zásobníkul1 600
Potřebné množství hydr. olejel/min55
Max. celková hmotnost*kg700 - 1 090

*dle výbavy stroje

Galerie / Média

TYPOVĚ PŘÍBUZNÉ KATEGORIE

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Potřebujete poradit s výběrem, máte zájem o předvádění stroje? Kontaktujte nás!

  zde.*

  JOY OF FARMING
  #
  Shop BEDNAR
  #
  Posklizňové linky
  #
  Vyhledejte distributora
  #
  Objednejte předvádění
  #
  Dealer Area