Menu
×
Co hledáte?
#

Univerzální nosič

Představení sekce

Univerzální nosič představuje všestranný podvozek určený pro agregaci s tažnými prostředky bez tříbodového závěsu. V mnoha zemích je běžné, že traktory nejsou vybavené tříbodovým závěsem, ale poptávka po určitých nesených strojích je vysoká.

K čemu slouží univerzální nosič

Univerzální nosič nářadí jsme vyvinuli pro agregaci nesených a polonesených strojů o maximální hmotnosti 5 000 kg s traktory bez tříbodového závěsu nebo bez dostatečné zvedací kapacity.
Nosič lze využít i pro agregaci s pásovými traktory, díky čemuž nedochází vlivem využití tříbodového závěsu ke ztrátě jejich výkonu.

K čemu slouží univerzální nosič

Univerzální nosič nářadí CADDY CD

Nosič CADDY CD je univerzální podvozek ideální pro agregaci s nesenými stroji TERRALAND TN nebo TERRASTRIP ZN. Je jej možné agregovat i s různými polonesenými stroji, které mají místo tažného oka tzv. tažné pravítko.
Výhodou univerzálního nosiče CADDY CD je, že je možné jej agregovat nejenom se stroji BEDNAR ale také se stroji konkurenčních výrobců. Široko-profilové provedení pneumatik zaručuje hladký průběh a vysokou stabilitu stroje během přepravy.

Více o CADDY CD
Univerzální nosič nářadí CADDY CD
Univerzální nosič_závěrečná
Mohlo by se vám líbit
JOY OF FARMING
#
Shop BEDNAR
#
Posklizňové linky
#
Vyhledejte distributora
#
Objednejte předvádění
#
Dealer Area