Nový Farming Simulator se stroji BEDNAR FMT již brzy

V dnešní době potkáte moderní zemědělství i ve virtuálním světě. Příkladem jsou počítače a herní konzole. Zde můžete převzít zemědělství do svých rukou a hospodařit na pozemcích farmy s nejmodernější zemědělskou technikou. Mezi ní již nechybí stroje společnosti BEDNAR FMT. O jaké stroje se jedná? Co je Farming Simulátor? Kdy bude nový Farming Simulator 19 v prodeji? To vše se dozvíte v tomto článku.

Stroje BEDNAR FMT ve Farming Simulatoru 19

Ve Farming Simulatoru 19 se můžete těšit rovnou na 4 stroje společnosti BEDNAR FMT. Konkrétně se jedná o širokozáběrový předseťový kompaktor SWIFTER SM 18000 o záběru 18,2 m. S ním ve vysoké pracovní rychlosti dokonale připravíte seťové lůžko během jediného přejezdu – a to i v hrubé brázdě. Díky širokému pracovnímu záběru vám bude práce na farmě rychle ubývat.

Další stroje jsou agregovány do jedné pracovní linky. Tu tvoří zásobník na hnojivo FERTI-BOX FB 3000, dlátový pluh TERRALAND TO 6000 a tažný pěch PRESSPACK PT 6000. V tomto případě během jednoho pracovního přejezdu hloubkově zpracujete půdu do hloubky 55 cm s hnojením přímo do půdního profilu a zároveň připravíte seťové lůžko. To vám ušetří čas i finance.

Nový Farming Simulator se stroji BEDNAR FMT již brzy
Nový Farming Simulator se stroji BEDNAR FMT již brzy

Co je Farming Simulator?

Farming Simulator je farmářská simulace vyvíjená firmou GIANTS Software. Konkrétně se jedná o hru, kde se posadíte za volant obřího stroje, zpracujete modelový půdní profil a zasejete obilí. Následně po několika měsících vše sklidíte a následné výnosy zpeněžíte. Ze zisků můžete modernizovat svůj technický park nebo rozšiřovat farmu. Vše probíhá obdobně jako v reálném světě.

Kdy bude Farming Simulator 19 dostupný

Nový ročník farmářské simulace bude mnohem větší, než tomu bývalo doposud. Chystají se na vás úctyhodné tři stovky zemědělských strojů a mnoho hodin odpočinkové zábavy. Hru si pro PC, XBOX a Play Station můžete zakoupit od 20. listopadu 2018.

Nový Farming Simulator se stroji BEDNAR FMT již brzy
Nový Farming Simulator se stroji BEDNAR FMT již brzy

Stručná historie Farming Simulatoru

První díl vyšel již v roce 2008. Tehdy mohl hráč sít jen pšenici a k dispozici měl pouze 2 traktory a 2 kombajny společně s malou nabídkou příslušenství. To vše se změnilo v roce 2009. To už se kromě pšenice mohl zasít i ječmen, řepka olejka a kukuřice. Zároveň přibyla další zemědělská technika. Další díl v roce 2011 přichází s možností chovat krávy a prodávat mléko. Farming Simulator 2012 vyšel pouze pro mobilní zařízení a nepřináší žádné převratné novinky.

V roce 2013 vychází 5. díl farmářské simulace. Ta rozšiřuje nabídku plodin, zemědělských strojů i zvířat a láká na možnost zakoupení pozemků a zvětšení hospodářství. Farming Simulator 14 a následně i 15 vnáší do hry mnohem realističtější grafiku, vyšší kvalitu textur a vylepšené herní prostředí. Pro oživení hry přináší možnost starat se o les a chovat zvířata. Zároveň ve hře neustále přibývají nové stroje. Farming Simulator 16 vychází obdobně jako v roce 2012 pouze pro mobilní zařízení.

Doposud poslední díl pro PC a herní konzole vyšel v roce 2017. Ten přinesl hezčí grafiku, novou mapu a plno nových strojů. K této sérii vyšlo i několik rozšíření. V jednom z nich, Big Bud Pack z roku 2017, se poprvé objevuje zemědělská technika BEDNAR FMT. Konkrétně předseťový kompaktor SWIFTER SM 18000. Farming Simulator 18 vyšel také pouze pro mobilní zařízení a kapesní konzole. To se teď změní – zbrusu nová verze 19 bude k dispozici pro PC i herní konzole.

Přejeme spoustu radosti z reálných i virtuálních výnosů!

Ing. Zdeněk Souhrada, BEDNAR FMT s.r.o.
zdenek.souhrada@bednarfmt.com
Marketingový specialista

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás