SNADNÁ OBSLUHA

V současné době již není pro výrobce zemědělských strojů jiná možnost, než dodávat na trh pouze takové stroje, které mimo agronomické přidané hodnoty, inovativní technologie a vysoké produktivity práce přinášejí farmářům a jejich zaměstnancům snadnou obsluhu.

Vyvíjíme a dodáváme pouze takovou techniku, kde hlavní měnitelné parametry jsou snadno a komfortně nastavitelné a kde pravidelné úkony údržby nekladou na personál vysoké odbornostní ani časové nároky.
Jsme lídry v používání bezúdržbových řešení – a to jak u ložisek, tak i u jiných prvků, ze kterých se zemědělský stroj skládá.
Snadná obsluha stroje souvisí i s elektrohydraulickým systémem nastavení pracovní hloubky a automatizovaným systémem skládání a rozkládání stroje do pracovní nebo přepravní polohy.

Jako jedni z prvních umožňujeme ovládání závěsných pracovních strojů pomocí normy ISOBUS se systémem Load Sensing, kde je absolutně eliminována možná chyba obsluhy. Tento postup je velmi důležitý především u širokozáběrových strojů s vysokou produktivitou práce, které máme jako jedni z mála výrobců ve svém výrobním programu.

Terminal BEDNAR FMT