Menu
×
Co hledáte?
#

Snadná obsluha

„Jsme zaměřeni na snadné ovládání a intuitivní obsluhu strojů, na kterou klademe důraz již při myšlence o vývoji nového stroje.“

Bezúdržbové systémy, snadné ovládání

Stejně jako v běžném životě požadujeme i při každodenní jízdě autem, nákupech, práci nebo provádění zaběhlých věcí značnou míru jednoduchosti a automatizaci zaběhlých činností. Při ovládání zemědělských strojů to platí dvojnásob. Proto již při samotné myšlence o vývoji nového stroje klademe důraz především na jeho uživatelsky přívětivé ovládání a snadnou obsluhu.

Na strojích značky BEDNAR najdete minimum mazacích míst s potřebou každodenních servisních úkonů. Dlouhodobě používáme kvalitní a léty prověřená technická řešení bezúdržbových systémů v podobě ložisek i jiných konstrukčních částí stroje. Využíváním těchto bezúdržbových systémů zkracujeme váš čas potřebný pro údržbu stroje, která se projevuje i na snížených nákladech na nákup náhradních dílů.

Bezúdržbové systémy, snadné ovládání

Vlastní řídící systémy

Důraz na snadnou obsluhu bereme i při vývoji vlastních elektronických systémů. Řídicí software BEDNAR EasyControl byl vyvinut přímo na míru potřebám každého stroje a na rozdíl od univerzálních systémů umožnuje plně využít potenciál stroje.

Při vývoji vlastního systému byl brán důraz na potřeby zákazníků při ovládání stroje. Vlastní řídící software BEDNAR EasyControl přináší intuitivní ovládání s moderním grafickým designem, software je kompatibilní s ISO BUS systémem a umožnuje stroji pracovat v systémech precizního zemědělství.

Own Control Systems

První v ovládání strojů pomocí LOAD-SENSINGU

Jako jedni z prvních jsme umožnili ovládání závěsných pracovních strojů pomocí normy ISOBUS se systémem LOAD-SENSING. Tato možnost zcela eliminuje možné chybové nastavení stroje, protože veškeré kroky probíhají zcela automaticky. Snadná obsluha stroje souvisí i s elektrohydraulickým systémem nastavení pracovní hloubky a automatizovaným systémem skládání a rozkládání stroje do pracovní nebo přepravní polohy.

Diskový podmítač SWIFTERDISC XE_PROFI
A leader in LOAD-SENSING machine control
JOY OF FARMING
#
Shop BEDNAR
#
Posklizňové linky
#
Vyhledejte distributora
#
Objednejte předvádění
#
Dealer Area