Menu
×
Co hledáte?
AKTUALITY - NOVINKY

ROW-MASTER RN 6400 pracuje v nasazení Agroslužeb Žďár nad Sázavou

V současné době, kdy cena minerálních hnojiv rapidně vzrostla, je vhodnou cestou, jak minimalizovat náklady, využití například digestátu z bioplynových stanic. Zajímavou soupravu jednoho z velkých poskytovatelů služeb v této oblasti, společnosti Agroslužby Žďár nad Sázavou, jsme zastihli při této pracovní operaci s letos nově pořízenými stroji: meziřádkovým kypřičem ROW-MASTER RN 6400 v agregaci se samochodným aplikátorem kejdy HOLMER Terra Variant 585.

Vysoká světlost rámu 80 cm umožnuje plečkování i v pozdní fázi růstu, kdy je kukuřice již značně vysoká

ROW-MASTER RN 6400 v agregaci se samochodným aplikátorem kejdy HOLMER Terra Variant 585

Do letošní sezony se zapojili s novou plečkou ROW-MASTER RN 6400 i firma Agroslužby Žďár nad Sázavou, která nabízí služby v oblasti zemědělství (aplikace kejdy a digestátu, ochrana rostlin, vápnění, vakování, drcení zrna a sklizen), prodej hnojiv a poradenství.

„Speciálka“ na přání zákazníka

„K pořízení plečky nás vedl požadavek od zákazníků na zapravení kejdy v řádku kukuřice. Prováděli jsme a provádíme to strojem pro pásové zpracování půdy (strip-till). To ale není klasická plečka. Stroj, který by nám vyhovoval jsme našli právě u značky BEDNAR. Úspěšné dokončení nákupu stroje bylo i zásluhou pracovníků ve vstřícném přístupu k montáži řezací hlavy a hadic pro aplikaci kejdy a digestátu, stejně jako vlastní konečné vyladění stroje,“ říká Ing. Filip Petr, ředitel společnosti.

Obsluha stroje si pochvaluje především automatické navádění stroje, které značně usnadňuje práci

ROW-MASTER RN 6400 je na přání zákazníka vybaven řezací hlavou a hadicemi pro aplikaci kejdy a digestátu

ROW-MASTER RN 6400 v agregaci s aplikátorem HOLMER

Meziřádkový kypřič ROW-MASTER RN 6400 mají agregovaný se samochodným aplikátorem HOLMER Terra Variant 585, který je na kultivačních kolech, aby rozteč vycházela mezi řádky rostlin kukuřice. Denní výkon soupravy je při optimálních podmínkách při dávce 25 m3/ha přibližně 25-30 ha/den. Souprava dosahuje průměrné spotřeby 0,35l/m3 (8,05l/ha). Obsluha si chválí navádění stroje pomocí automatického navádění CultiCam, které je velice přesné, usnadňuje práci a zvyšuje efektivitu soupravy.

S námi je radost hospodařit.
[email protected]
BEDNAR FMT s.r.o.

Nejnovější články

Další články
JOY OF FARMING
#
Shop BEDNAR
#
Posklizňové linky
#
Vyhledejte distributora
#
Objednejte předvádění
#
Dealer Area