Menu
×
Co hledáte?
AKTUALITY - NOVINKY

Návštěva zemědělců z ukrajinských agroholdingů

Ukrajina je jednou z prvních zemí, kde značka BEDNAR, ve svých začátcích ještě pod značkou STROM Export, začala působit již v době svého založení, tedy přesně před 25 lety. Dnes se Ukrajina řadí mezi „TOP 3“ země s největším exportem. O tom svědčí i množství strojů, které u místních zemědělců pracuje i neustále se zvyšující poptávka. Od roku 2018 jsme zde navýšili obrat ve strojích o rekordních 400 %.

Se skupinou ukrajinských zákazníků a pověřeným zástupcem značky BEDNAR pro ukrajinský trh Mykhailem Kryshkem na prohlídce strojového parku společnosti ZAS Bečváry a.s.

Se skupinou ukrajinských zákazníků a pověřeným zástupcem značky BEDNAR pro ukrajinský trh Mykhailem Kryshkem na prohlídce strojového parku společnosti ZAS Bečváry a.s.

V prvním únorovém týdnu roku 2022 jsme na „domácí půdě“ přivítali první letošní zahraniční návštěvu. Jednalo se konkrétně o manažery i majitele zemědělských podniků z Ukrajiny. Výměra, na které tito zemědělci hospodaří, se pohybuje v rozmezí od 30 000 do 120 000 hektarů. Jednalo se o zákazníky našeho obchodního partnera TITAN MACHINERY, který zastupuje značky BEDNAR, CASE IH nebo MacDon.

Návštěva společnosti ZAS Bečváry a.s.

Pro zemědělce je vždy zajímavou příležitostí podívat se, jak hospodaří zemědělci v jiných regionech světa. Proto jsme pro zákazníky připravili exkurzi do společnosti ZAS Bečváry a.s., která využívá celkem 10 strojů od značky BEDNAR. Nejnovějším přírůstkem se v letošním roce stal předseťový kompaktor SWIFTER SE 12000. S vedoucím agronomem podniku jsme hovořili o využívání strojů BEDNAR, technologiích zpracování půdy, uplatnění precizního zemědělství nebo nových trendech v zemědělství. Na Ukrajině není obvyklá živočišná výroba, proto jsme podstatnou část návštěvy v podniku strávili v dojírně nebo kravínech.

V centru dění výrobního závodu BEDNAR

Druhý den měli zákazníci možnost navštívit a prohlédnout si výrobní závod BEDNAR v Rychnově nad Kněžnou. Prohlídky výrobního závodu se osobně ujal majitel společnosti, pan JUDr. Ing. Ladislav Bednář. Zákazníky seznámil s rozsáhlými investicemi i postupným přechodem na moderní systém řízení výroby. Následovala prezentace o společnosti i nabízeném portfoliu strojů a prohlídka strojů čekajících na expedici k zákazníkům.

S námi je radost hospodařit
[email protected]
BEDNAR FMT s.r.o.

Nejnovější články

Další články
JOY OF FARMING
#
Shop BEDNAR
#
Posklizňové linky
#
Vyhledejte distributora
#
Objednejte předvádění
#
Dealer Area