Novinky

Aliance pro výhradní distribuci strojů BEDNAR ve Velké Británii

Společnost BEDNAR s potěšením oznamuje, že k 1. srpnu 2020 vytvoří společnosti BEDNAR FMT a Case IH alianci pro výhradní distribuci ve Velké Británii a v Irsku. Prodejní síť společnosti Case IH tak bude mít výhradní právo na distribuci celé nabídky strojů od Českého výrobce na území Velké Británie a Irské republiky.

Aliance pro výhradní distribuci strojů BEDNAR ve Velké Británii

„I když se společnost Bednar řadí v Evropě mezi renomované značky s dobrou pověstí, pro mnohé farmáře tady ve Velké Británii je to stále nové jméno,“ říká obchodní zástupce společnosti Bednar ve Velké Británii, Warren Rivers-Scott. „Ve spolupráci s Paulem Harrisonem a jeho týmem ze společnosti Case IH se však značka Bednar dostane rychle do povědomí v mnoha částech britského a irského venkova. Pro společnosti Bednar a Case IH a jejich prodejce je to skvělá příležitost. Nejdůležitější ale je, že tato spolupráce přinese britským farmářům výrobky, které jim pomohou zvýšit jejich produktivitu a dosáhnout tak vyšších výnosů.”

Společnost Bednar ponese i nadále výhradní odpovědnost za prodej, ukázky produktů a podporu naší značky. Budeme však úzce spolupracovat s prodejci Case IH na regionální a národní úrovni, abychom podpořili růst obou firem prostřednictvím prodejní sítě Case IH.

Při podpisu této smlouvy obchodní ředitel společnosti Case IH IK & ROI Paul Harrison uvedl: „Uzavřeli jsme tuto spolupráci, protože si přejeme v naší prodejní síti Case IH prodávat výrobky tak renomované a moderně uvažující značky a tímto způsobem jí pomoct s rozšířením nabídky jejích výrobků. Společnost Bednar nabízí kompletní řadu řešení pro zpracování půdy, přihnojování a setí. Mají stroje jak pro malé farmáře o pracovních záběrech od 2 m až po široko-záběrové stoje o záběru 18,4 m pro velké farmy,” sděluje Paul Harrison a dále dodává: „Všechny stroje jsou snadno nastavitelné, využívají moderní technologie a mají robustní konstrukci. Po jednoduchém nastavení odvádějí perfektní práci přesně podle představ zemědělců.“

Warren na závěr připomíná: “Toto je jedinečná příležitost pro úzkou spolupráci s tak známou a renomovanou značkou traktorů. Všechny strany jsou hluboce přesvědčeny, že se jedná o průlomovou spolupráci, která nabídne prodejní síti společností Case IH a Bednar nové příležitosti v bezpečí franšízové spolupráce”. 

Související články

© 1997 BEDNAR • FMT s.r.o. • Dlouhá Ves 188 • 516 01 Rychnov nad Kněžnou – Česká republika