Menu
×
Co hledáte?
AKTUALITY - NOVINKY

Společnost BEDNAR FMT získala cenu Firma roku Královéhradeckého kraje

Ve druhé polovině června proběhlo v Novém zámku Kinských v Kostelci nad Orlicí slavnostní vyhlášení vítězů soutěže Firma roku Královéhradeckého kraje. Slavnostní události se zúčastnila řada významných osobností z Královehradeckého kraje včetně výrobního ředitele společnosti BEDNAR FMT, Ing. Vojtěcha Bednáře, Ph.D.

Vojtěch Bednář během slavnostního převzetí ocenění Firma roku Královéhradeckého kraje

Vojtěch Bednář během slavnostního převzetí ocenění Firma roku Královéhradeckého kraje

Ocenění Firma roku v kategorii firma nad 250 zaměstnanců míří do společnosti BEDNAR FMT

Jsme velmi rádi, že jsme na základě hodnocení získali toto prestižní ocenění. Významně pomáhá s propagací firmy v regionu. V rámci slavnostního předávání převzal cenu Vojtěch Bednář, výrobní ředitel.

Naše jedinečnost určitě spočívá v charakteru rodinné firmy, který si stále zachováváme, i přesto, že už nejsme žádná malá firma. Je to osobní přístup k zaměstnancům i zákazníkům, snaha neustále se zlepšovat a dosáhnout úspěchu. Dáváme příležitost mladým lidem, významně se podílíme na podpoře místních zájmových organizací, školských institucí a vytváříme v regionu velmi dobré pracovní příležitosti.“ říká Vojtěch Bednář.

V čem spočívá ocenění Firma roku Královéhradeckého kraje?

Do soutěže se mohou přihlásit firmy aktivně působící na území Královéhradeckého kraje. Hodnocení na základě kritérií odborné poroty probíhá ve dvou kolech, na okresní a krajské úrovni. Ti nejlepší jsou následně oceněni v rámci slavnostního předávání cen. Ocenění je udělováno v několika kategoriích – například fyzická osoba, firma do 50 zaměstnanců, firma nad 250 zaměstnanců nebo podnikatelka roku.

Titul Firma roku získávají zejména společnosti a podnikatelé, kteří se aktivně podílí na rozvoji regionu, mají dobré renomé, zajištují v lokalitě dobré pracovní příležitosti a podporují společenské aktivity v regionu.

Jak se společnost BEDNAR FMT podílí na podpoře regionu?

V minulém roce jsme například podpořili tyto aktivity:

  • Zakoupení akvária do čekárny radiologie pro nemocnici v Rychnově nad Kněžnou
  • Peněžní dar v hodnotě 100 000 Kč pro organizaci Domečky Rychnov nad Kněžnou
  • Podpora TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí
  • Podpora Turistický spolek FOFR, Liberk
  • Partner 28. ročníku Poláčkova léta

I v nelehké době rozšiřujeme řady našich zaměstnanců. Chcete se k nám připojit? Podívejte se na aktuální nabídku volných pracovních pozic: https://www.bednar.com/kariera/

S námi je radost hospodařit
[email protected]
BEDNAR FMT s.r.o.

JOY OF FARMING
#
Shop BEDNAR
#
Posklizňové linky
#
Vyhledejte distributora
#
Objednejte předvádění
#
Dealer Area