Menu
×
Co hledáte?
AKTUALITY - NOVINKY

Společnost BEDNAR FMT uspěla v soutěži Czech Best Managed Companies

V první polovině měsíce června proběhlo v Martinickém paláci v Praze, který se řadí mezi nejkrásnější renesanční stavby Prahy, slavnostní vyhlášení vítězů soutěže Czech Best Managed Companies. Společnost BEDNAR FMT s.r.o. v tříkolovém hodnocení odborné poroty uspěla a spolu s dalšími 22 společnostmi obdržela z rukou vedoucího partnera Deloitte CZ Miroslava Svobody toto prestižní globální hodnocení.

Ocenění Czech Best Managed Companies se v České republice uděluje od roku 2019. Tento program, jehož cílem je rozvoj podnikání, sdílení zkušeností a mezinárodní spolupráce, byl založen již v roce 1993 v Kanadě. Dnes se toto ocenění uděluje například ještě v Německu, Belgii, Švédsku, Austrálii a mnoha dalších zemích. Program staví na osvědčené globální metodice Deloitte, která hodnotí kvalitu řízení firmy a managementu v následujících oblastech: strategické směřování, produktivita a inovace, firemní kultura, struktura řízení a finanční výkonnost. Společnosti Deloitte v České republice poskytují služby v oblastech auditu, daní, právního poradenství, finančního poradenství, podnikového poradenství a v oblasti řízení rizik.

V rámci slavnostního večera převzal ocenění David Ryčl, marketingový ředitel společnosti BEDNAR FMT s.r.o.

Slavnostního večera se za společnost zúčastnil Petr Procházka, prokurista společnosti, David Ryčl, marketingový ředitel a Jiřina Součková, hlavní ekonom

„Jsem velmi rád, že se nám podařilo získat ocenění Czech Best Managed Companies. Tato cena je pro nás určitým porovnáním a zpětnou vazbou. Je pro nás čest být v dobré společnosti ostatních oceněných a úspěšných firem. Je důležité, že ocenění neměří pouze finanční výkonnost, ale celou řadu dalších oblastí. Dnes je například velmi důležitá při získávání nových zaměstnanců firemní kultura, strategie nebo inovativnost a zjevně jdeme dobrou cestou. Ocenění je také uznáním našeho působení na trhu v oblasti výroby zemědělských strojů a pěkným dárkem společnosti k jejím letošním 25. narozeninám,“ říká David Ryčl, marketingový ředitel.

S námi je radost hospodařit.
[email protected]
BEDNAR FMT s.r.o.

Nejnovější články

Další články
JOY OF FARMING
#
Shop BEDNAR
#
Posklizňové linky
#
Vyhledejte distributora
#
Objednejte předvádění
#
Dealer Area