Menu
×
Co hledáte?
AKTUALITY - NOVINKY

Konference pokračovala vánočním večírkem

Společnost BEDNAR FMT uspořádala pro své zaměstnance zimní kvartální konferenci v Praze. Kvartální konference jsou pořádány pravidelně a jsou příležitostí, jak informovat všechny zaměstnance o aktuálním dění ve společnosti. Po ukončení konference následoval vánoční večírek na téma dětský a pohádkový svět.

Divize Posklizňových linek prezentovala své úspěchy a demonstrovala výstavbu sil časosběrným videem

Divize strojů přednášela o nových technologiích a plánech v následujícím roce 2019

Zimní konference v Praze je za námi

V pořadí již druhá letošní konference společnosti BEDNAR FMT se uskutečnila v pátek 7.12.2018 v Centru Mariapoli v Praze. Zástupci jednotlivých oddělení na ni prezentovali svým kolegům úspěchy, plány a případné nezdary. Tímto způsobem je zajištěna informovanost všech zaměstnanců napříč jednotlivými odděleními. Dále vedení společnosti informovalo všechny zúčastněné o vizích a konkrétních úkolech pro nadcházející rok. Kvartální konference proběhla ve velmi neformální a přátelské atmosféře.

Pohádkové bytosti v podobě účetního oddělení

Marketingové oddělení ztvárnilo Princeznu ze mlejna

Vánoční večírek v pohádkovém duchu

Společnost BEDNAR FMT pořádá každý rok vánoční večírek pro zaměstnance. V letošním roce měl téma „Dětský a pohádkový svět“. Pro všechny příchozí byly připraveny soutěže o hodnotné ceny. Samozřejmě nechyběla ani spousta dobrého jídla a pití.

Oddělení administrace obchodu ztvárnilo Sněhurku a 7 trpaslíků

Společná fotografie zúčastněných masek

Jedním z překvapení bylo pěvecké vystoupení kolegyně Petry z administrace obchodu. Ta zazpívala Hot N Cold od Katy Perry a Teď královnou jsem z muzikálu Kleopatra a její interpretace si v ničem nezadala s originálními interprety. Dalším bodem programu bylo vystoupení Karla Hynka ze STAND UP COMEDY Na stojáka a pásmo připravených soutěží pro vylosované týmy. V průběhu celého večera hrál k poslechu a tanci DJ Votava.

Vánoční večírek se odehrál v Hoffmanově dvoře, Praha 9 Vinoř

V průběhu celého večera si zúčastnění mohli zahrát fotbálek, karty, člověče nezlob se a mnoho dalších her

Celý večírek se velmi vydařil o čemž svědčila i hodina ukončení. Ti nejveselejší z nás vydrželi až do 6 hodiny .

Galerie

Nejnovější články

Nový ATLAS AO 7000_Profi na farmě pana Turka doplňuje flotilu žlutých strojů na celkový počet pěti kusů
02.
Prosinec
2021

Nový ATLAS AO 7000_Profi na farmě…

V minulém týdnu jsme na polích nedaleko obce Zbyslav navštívili našeho dlouholetého zákazníka pana Turka, kde souprava s traktorem CASE IH a diskovým podmítačem ATLAS AO 7000 PROFI zpracovávala strniště po kukuřici...

Přečtěte si více

Jak se pracuje s dlátovým pluhem TERRALAND TN D7R PROFI?
25.
Listopad
2021

Jak se pracuje s dlátovým pluhem…

V minulém týdnu jsme na polích nedaleko Hodonína navštívili soupravu traktoru CASE IH s dlátovým pluhem TERRALAND TN D7R PROFI našeho zákazníka Slovácký statek Hodonín. Jak jsou s dlátovým pluhem po roce zkušenost...

Přečtěte si více

Další články
JOY OF FARMING
#
Shop BEDNAR
#
Posklizňové linky
#
Vyhledejte distributora
#
Objednejte předvádění
#
Dealer Area

Používáme soubory cookies. Pokračováním procházení našich stránek souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů, které jsou dostupné zde.

Souhlasím