Menu
×
Co hledáte?
AKTUALITY - NOVINKY

BEDNAR hrdým partnerem tradiční události Zemědělec roku

V úterý 12. 10. 2021 se na půdě České zemědělské univerzity v Praze konalo slavnostní vyhlášení soutěže Zemědělec roku 2021. Cílem této soutěže je propagace zemědělství, možnost společného setkání zemědělců a zástupců z navazujících odvětví zemědělského odvětví.

Za společnost BEDNAR předával cenu vítězi v kategorii „Skokan roku“ Ondřej Adamčík, marketing

Společnost BEDNAR je už několik let hrdým partnerem této tradiční soutěže. Pro rok 2021 jsme byli partnerem kategorie Skokan roku. V této kategorii byl za rok 2021 vyhlášen jako vítěz pan Pavel Vávra. Pan Vávra se věnuje hospodaření na 70 hektarech zemědělské půdy, jeho sídlem je obec Kravsko, která se nachází asi 10 km severně od města Znojma. Zabývá se pěstováním převážně řepky ozimé a pšenice. Na pozemcích hospodaří s využitím bezorebné technologie. Za zmínku stojí, že se pan Vávra stal i celkovým vítězem v hlavní kategorii pěstitel.

Ještě jednou gratulujeme všem vítězům. Jsme rádi, že mnoho z vyhlášených zemědělců využívá na svých polích i techniku BEDNAR.

S námi je radost hospodařit marketing@bednar.com BEDNAR FMT s.r.o.

Nejnovější články

Nový ATLAS AO 7000_Profi na farmě pana Turka doplňuje flotilu žlutých strojů na celkový počet pěti kusů
02.
Prosinec
2021

Nový ATLAS AO 7000 Profi na…

V minulém týdnu jsme na polích nedaleko obce Zbyslav navštívili našeho dlouholetého zákazníka pana Turka, kde souprava s traktorem CASE IH a diskovým podmítačem ATLAS AO 7000 PROFI zpracovávala strniště po kukuřici...

Přečtěte si více

Jak se pracuje s dlátovým pluhem TERRALAND TN D7R PROFI?
25.
Listopad
2021

Jak se pracuje s dlátovým pluhem…

V minulém týdnu jsme na polích nedaleko Hodonína navštívili soupravu traktoru CASE IH s dlátovým pluhem TERRALAND TN D7R PROFI našeho zákazníka Slovácký statek Hodonín. Jak jsou s dlátovým pluhem po roce zkušenost...

Přečtěte si více

Další články
JOY OF FARMING
#
Shop BEDNAR
#
Posklizňové linky
#
Vyhledejte distributora
#
Objednejte předvádění
#
Dealer Area

Používáme soubory cookies. Pokračováním procházení našich stránek souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů, které jsou dostupné zde.

Souhlasím