Menu
×
Co hledáte?
AKTUALITY - NOVINKY

10 klíčových důvodů, proč diskový podmítač SWIFTERDISC

Hlavní výhody diskových podmítačů SWIFTERDISC

Diskové podmítače SWIFTERDISC se řadí mezi jedny z nejprodávanějších strojů BEDNAR. Jedná se o ověřenou a kvalitní stálici v produktovém portfoliu. Svým pracovním záběrem od 1,75 do 18,4 metru pokrývají potřeby všech zákazníků.

DISKY PRO KAŽDÉ PODMÍNKY

Diskové podmítače lze osadit disky o průměru 520, nebo 560 mm. K dispozici je standardní provedení disků, nebo speciálně tvarované agressive disky, které nabízí vyšší řezací a mísicí efekt. Provedení disků ENDURANCE výborně odolává extrémním nárazům a deformacím díky vysoké tvrdosti v pracovní oblasti.

SYSTÉM TWIN – DISC

Jedna slupice pro dva disky poskytuje dvojnásobný prostor pro vysokou průchodnost materiálu. Posklizňové zbytky mohou lehce protékat strojem, zejména při práci za vlhka nebo při jejich velkém množství.

JIŠTĚNÍ DISKŮ GUMOVÝMI SEGMENTY

Uchycení dvou disků pomocí jedné slupice poskytuje dvojnásobný prostor pro jištění pryžovými segmenty. Gumové segmenty pohlcují rázy vznikající při zpracování půdy.

USPOŘÁDÁNÍ DISKŮ DO X (X-PRECISE SYSTÉM)

Jedinečné technické řešení postavení diskových sekcí do „X“ zaručuje přesné vedení stroje ve stopě traktoru. Pracovní záběr diskového podmítače se využívá naplno, stroj nedriftuje.

*platí pro modely XO_PROFI a XE_PROFI, XE_MEGA

 

HYDRAULICKÁ TAŽNÁ OJ

Výškově stavitelná tažná oj disponuje hydraulickým válcem vzpěry oje. Umožňuje plynulé kopírování terénu v průběhu práce a snadné zapojení k různým typům závěsu traktoru.

*platí pro modely XO_F a XO_PROFI

PŘEDNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Diskové podmítače SWIFTERDISC lze osadit předním pracovním příslušenstvím. Zvyšuje využití stroje v průběhu roku. K dispozici je hydraulicky stavitelný přední páskový smyk Crushbar nebo řezací válec Trash Cutter.

*platí pro modely XO_F, XO_PROFI, XE a XE_PROFI

VÝSEVNÍ JEDNOTKA ALFA DRILL

Současným trendem při provádění podmítek po sklizni je výsev meziplodin. V rámci řešení z výrobního závodu lze stroje SWIFTERDISC osadit výsevní jednotkou ALFA DRILL o objemu 400 nebo 800 l.

ORIGINÁLNÍ SYSTÉM SKLÁDÁNÍ DO „E“

Širokozáběrové diskové podmítače mají již od roku 2008 originální koncepci skládání stroje. Takzvaná „E“ koncepce znamená, že stroj má dva boční sklopné rámy směrem dopředu na tažnou oj. Tento systém nabízí rychlé skládání a snižuje celkový počet hydraulických válců.

*platí pro modely XE, XE_PROFI a XE_MEGA

NEJJEDNODUŠŠÍ SYSTÉM OVLÁDÁNÍ NA TRHU

SWIFTERDISC XE_PROFI je k dispozici s elektro-hydraulickým systémem ovládání stroje (BEDNAR EASY ELECTRO-HYDRAULIC SYSTÉM). Pracovní hloubka se nastavuje z kabiny traktoru prostřednictvím terminálu traktoru nebo nezávislého terminálu. Možnost plynulé změny pracovní hloubky v průběhu práce stroje.

*platí pro modely XE_PROFI

PARALELOGRAM ZADNÍCH PĚCHŮ

U vybraných modelů SWIFTERDISC využíváme osvědčené řešení paralelogramu. Zaručuje, že v případě dvojitých pěchů (dvojitý V‑RING, dvojitý U-RING) oba pěchy vždy tlačí rovnoměrně na půdu. Konsolidace půdy je tak rovnoměrná v celém pracovním záběru stroje.

*platí pro modely XO_F a XE

Podívejte se na jednotlivé možnosti výbav diskových podmítačů SWIFTERDISC v otevřeném BEDNAR konfigurátoru:

S námi je radost hospodařit.
[email protected]
BEDNAR FMT s.r.o.

Nejnovější články

Další články
JOY OF FARMING
#
Shop BEDNAR
#
Posklizňové linky
#
Vyhledejte distributora
#
Objednejte předvádění
#
Dealer Area