Menu
×
Co hledáte?
AKTUALITY - NOVINKY

Aplikace BEDNAR Rollers vám poradí s výběrem správného výsevního válečku

Aplikace BEDNAR Rollers přináší uživatelům secích strojů a zásobníků BEDNAR praktická a přehledná data pro správný výběr výsevního válečku v závislosti na druhu vysévaného osiva, aplikovaného hnojiva, jeho množství nebo požadované pracovní rychlosti.

Stáhněte si aplikaci BEDNAR Rollers, vyberte typ secího stroje nebo zásobníku, druh vysévaného osiva (pšenice, ječmen, fazole, řepka ozimá aj.), popřípadě druh hnojiva a zvolte požadovanou pracovní rychlost a výsevek. V závislosti na zadaných parametrech Vám aplikace BEDNAR Rollers doporučí vhodný typ výsevního válečku, který Vám zaručí přesné a kvalitní dávkování osiva a hnojiva.

Stáhněte si aplikaci na Google Play nebo App Store

S námi je radost hospodařit marketing@bednar.com BEDNAR FMT s.r.o.

Nejnovější články

Nový ATLAS AO 7000_Profi na farmě pana Turka doplňuje flotilu žlutých strojů na celkový počet pěti kusů
02.
Prosinec
2021

Nový ATLAS AO 7000_Profi na farmě…

V minulém týdnu jsme na polích nedaleko obce Zbyslav navštívili našeho dlouholetého zákazníka pana Turka, kde souprava s traktorem CASE IH a diskovým podmítačem ATLAS AO 7000 PROFI zpracovávala strniště po kukuřici...

Přečtěte si více

Jak se pracuje s dlátovým pluhem TERRALAND TN D7R PROFI?
25.
Listopad
2021

Jak se pracuje s dlátovým pluhem…

V minulém týdnu jsme na polích nedaleko Hodonína navštívili soupravu traktoru CASE IH s dlátovým pluhem TERRALAND TN D7R PROFI našeho zákazníka Slovácký statek Hodonín. Jak jsou s dlátovým pluhem po roce zkušenost...

Přečtěte si více

Další články
JOY OF FARMING
#
Shop BEDNAR
#
Posklizňové linky
#
Vyhledejte distributora
#
Objednejte předvádění
#
Dealer Area

Používáme soubory cookies. Pokračováním procházení našich stránek souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů, které jsou dostupné zde.

Souhlasím