×
Какво търсиш?
Новини

Лигата „Симулатор за земеделие“ стартира в Харзевинкел, Германия!

GIANT SOFTWARE стартира четиринадесет турнира в Лигата „Симулатор за земеделие“ в производствения завод на CLAAS в Харзевинкел, Германия. Двадесет и шест отбора участваха в първия турнир и нашите отбори бяха там! Какъв беше турнирът? Как се справиха нашите играчи? Научете повече от този кратък доклад.

Защо Харзевинкел и производственото предприятие CLAAS?

Компютърната игра „Симулатор за земеделие“ непрекъснато се развива и GIANT SOFTWARE организира ежегодно събитие, наречено FarmCon за своите фенове. Тази година то се проведе на 27 и 28 юли и в допълнение към презентациите на програмисти и партньори, GIANT представи и последните новини и новости в играта. Определено, най-важното е включването на тракторите и машините CLAAS, които ще се появят в платиненото издание на играта на 22 октомври 2019 г.

Отборът на BEDNAR, представящ нашата компания

Отборът на FMT на първият турнир от лигата „Симулатор за земеделие“

Какъв беше първият турнир от лигата „Симулатор за земеделие“?

Квалификациите се състояха през първия ден. В първия кръг имаше двадесет и шест отбора, които се състезаваха в 13 игри от петнадесет минути . Победителите и един победен отбор с най-висок резултат преминаха във втория кръг. Вторият кръг се проведе веднага след първия. Играха четиринадесет отбора, а победителите и един победен отбор с най-висок резултат стигнаха до четвъртфиналите. Тази система мотивира всички отбори да получат колкото се може повече точки в играта, благодарение на които биха могли да продължат, дори ако загубят.

Отборът на FMT , играещ първата си квалификация с отбора на Grimme

В първия квалификационен кръг отборът на BEDNAR игра срещу SDL Gaming

През втория ден, неделя, 28 юли, следобед се проведоха четвъртфиналите, полуфиналите и финалите. Седем от най-добрите отбори и победеният отбор с най-висок резултат от втория квалификационен кръг участваха в четвъртфиналите. След това победителите в четвъртфиналите участваха в полуфиналите и финалите на първия по рода си турнир в симулаторната лига. Имаше два двубоя на финалите. Победителят получи 2000 евро и ценни награди.

Как се справи отборът на BEDNAR?

Играчите и в двата отбора бяха максимално подготвени и фокусирани. В първия мач отборът на FMT игра срещу Grimme. Мачът беше гледан от много хора и той бързо се реши, Grimmeteam успя да осъществи всичко, което планира и не даде на отбора на FMT никакви шансове.

Следобед дойде реда на екипа на BEDNAR. Играха срещу SDL Gaming. В началото екипът на BEDNAR изглеждаше, че се справя по-добре, но всичко се промени в последните пет минути. SDL Gaming наложиха своята стратегия и сила. Екипът на BEDNAR бе победен и трябваше да изчака, за да види дали имат достатъчно точки, за да премине във втория кръг. Това обаче не се случи и двата отбора на BEDNAR трябваше да напуснат турнира Лигата „Симулатор за земеделие“ след първия кръг. Може да видите всички резултати на официалния сайт на лигата.

Втори турнир от лигата „Симулатор за земеделие“

Вторият турнир ще бъде организиран онлайн. Той ще се проведе на 10 и 11 август 2019 г., а играчите ще играят в комфортна среда на домовете си. Третият турнир отново ще се проведе в Германия, този път в Кьолн, на 20 - 24 август 2019 г., последван от турнири в Швейцария, Полша и Франция. Проверете пълната програма на официалния сайт на лигата.