Menu
×
Ko tu ieškai?
#

TERRALAND TN

A mounted chisel plough for deep soil cultivation up to 65 centimetres

GILUMINIS PURENTUVAS-KULTIVATORIUS KOKYBIŠKAM DIRVOŽEMIO GILIAJAM ĮDIRBIMUI

TERRALAND TN pakabinamasis giluminis purentuvas-kultivatorius – tai dirvožemio giliojo dirbimo padargas, įdirbantis dirvą iki 65 centimetrų gylio. Šis padargas gali pakeisti arimą, be to, palyginti su paprastu plūgu, įdirba dirvą giliau, greičiau ir gali būti traukiamas mažesnės galios traktoriaus. TERRALAND TN giluminis purentuvas-kultivatorius gali būti dviejų darbinio pločio variantų – 3 ir 4 metrų. TERRALAND TN ypatybės suteikia galimybę giliai purenti dirvožemį ir įterpti didelį organinės medžiagos kiekį.

#

15-65 cm

#

3-4 m

#

150-350 k

Pagrindinės ypatybės

TERRALAND TN giluminį purentuvą-kultivatorių galima aprūpinti įvairiais noragais, papildomais volais, taip paverčiant padargą ypač pažangiu.

DVI TERRALAND TN VERSIJOS

Du dirvožemio įdirbimo gyliai, dvi apsaugos rūšys.

TERRALAND TN gaminamas dviejų versijų: TN_D, kurios didžiausias darbinis gylis 65 cm, ir TN_M, kurios didžiausias darbinis gylis 55 cm. Abiejų padargo versijų noragų apsauga yra arba mechaninė (naudojami nukerpamieji varžtai), arba hidraulinė.

DVI TERRALAND TN VERSIJOS
VIENAS RĖMAS, DU ĮRANGOS VARIANTAI

TERRALAND TN – ir giluminis purentuvas-kultivatorius, ir pažangusis podirvio purentuvas.

TERRALAND TN giluminis purentuvas-kultivatorius kartu su Active-Mix noragais ir pentinuotaisiais volais tinka giliajam purenimui. Specialios formos noragai lengvai įsiskverbia į dirvą ir veiksmingai ją purena bei maišo. Vienu važiavimu dirvožemio sluoksnis giliai purenamas, o dirvos paviršius intensyviai maišomas ir lyginamas.

TERRALAND TN galima aprūpinti specialiais neigiamo darbinio kampo Zero-Mix noragais, jei norima įdirbti podirvį aktyviai nemaišant dirvos. Atliekant šią operaciją įdirbami sukietėję dirvos sluoksniai, aeruojamas dirvožemis ir sukuriamos augalams tinkamos dirvos sąlygos.

Gilusis dirvožemio purenimas Bearbejdning af underbunden
SURENKAMAS RĖMAS

Kuo tai naudinga jums? ilgesnė eksploatavimo trukmė.

TERRALAND TN giluminio purentuvo-kultivatoriaus pavienės dalys yra surenkamos, o ne suvirinamos. Surinktos dalys (noragų tvirtinimas prie jų rėmų, noragų sijų prie vidinių rėmų) tarnauja kelis kartus ilgiau, nei suvirintos.

SURENKAMAS RĖMAS
GILUSIS DIRVOŽEMIO PURENIMAS IR GRUMSTŲ TRUPINIMAS

Dvi operacijos vienu važiavimu taupo laiką ir pinigus.

TERRALAND TN giluminis purentuvas-kultivatorius sudarytas iš dviejų eilių noragų, už kurių sumontuotas dviejų eilių pentinuotasis volas. Noragai giliai įdirba dirvožemį, o persidengiantys pentinuotieji volai patikimai trupina grumstus. Šių volų pranašumas – galimybė sureguliuoti atsižvelgiant į atliekamą darbą, pvz., jeigu dirvožemis akmeningas.

GILUSIS DIRVOŽEMIO PURENIMAS IR GRUMSTŲ TRUPINIMAS
5, 7 ARBA 9 NORAGAI VIENAM RĖMUI

Kad užtikrinti intensyvesnį purenimą.

TERRALAND TN 3000 galima aprūpinti penkais arba septynais noragais. Penkių noragų atveju, atstumas tarp jų yra 60 centimetrų, o septynių – 40 centimetrų. Pastaroji konstrukcija garantuoja dar veiksmingesnį dirvožemio purenimą ir dirvožemio sluoksnio maišymą.

Prie TERRALAND TN 4000 aprūpinti septyniais arba devyniais noragais. Septynių noragų atveju, atstumas tarp jų yra 56,5 centimetro, devynių noragų – 42,5 centimetro.

TN 3000 TERRALAND TN 4000
ĮVAIRŪS KALTAI IR SPARNELIAI

Modifikuokite padargą pagal savo sąlygas.

Ant Active-Mix noragų montuojami 80 arba 70 mm pločio kaltai, jei reikia intensyvaus purenimo, arba 40 mm pločio kaltai, kai reikia atlikti gilųjį purenimą nepalankiomis sąlygomis. Noragų sparneliai atpjauna dirvožemio sluoksnį ir taip sustabdo grumstų formavimąsi. Taip pat yra itin dėvėjimuisi atsparios LONG LIFE kaltų ir sparnelių versijos.

ĮVAIRŪS KALTAI IR SPARNELIAI
DERINYS SU TRĄŠŲ BUNKERIAIS

Tikslusis trąšų dozavimas naudojant bednar padidinto slėgio bunkerį, pritaikytą trąšoms papildomai įterpti į dirvožemio sluoksnį vienu važiavimu.

FERTI-BOX FB_F priekinis pakabinamasis bunkeris skirtas trąšoms įterpti tiesiogiai į dirvožemio sluoksnį. Jo talpa – 1900–2200 litrų. Trąšos iš priekinio bunkerio pneumatiškai paduodamos į prie giluminio purentuvo-kultivatoriaus pritvirtintą skirstomąją galvutę.

FERTI-CART FC prikabinamojo bunkerio talpa – 3500 litrų. Bunkeris sienelės pakankamai stačios, todėl galima įterpti ir mažiau birias trąšas. Tritaške pakaba lengvai prijungiamas TERRALAND TN kultivatorius.

COMBO SYSTEM CS prikabinamajame dviejų kamerų bunkerio talpa yra 5000 litrų. Giluminis purentuvas-kultivatorius prijungiamas prie transporto priemonės tritaškės pakabos. Dviejų kamerų bunkerio konstrukcija leidžia įterpti dviejų rūšių trąšas vienu važiavimu.

DERINIMAS SU TRĄŠŲ BUNKERIAIS FERTI-CART FC COMBO SYSTEM CS

DOMITĖS ŠIA MAŠINA? TURITE KLAUSIMĄ?

Kreipkitės nedvejodami arba atraskite artimiausią prekybos atstovą.

Susisiekite su mumis Surasti prekybos partnerį

Padargo aprašymas

Pakabinamojo giluminio purentuvo-kultivatoriaus svarbiausių darbinių dalių trumpas aprašymas.

TERRALAND TN Giluminis purentuvas-kultivatorius

Žvilgtelėkite į savo būsimą padargą.

# # # # # #
Noragų darbinė sekcija

Noragai išdėstyti taip, kad būtų užtikrinamas veiksmingas purenimo poveikis ir augalų liekanų maišymas su dirvožemiu iki 65 centimetrų gylyje. Galima rinktis iš dviejų tipų noragų – giliojo purenimo arba podirvio įdirbimo.

Norago apsauga

Kiekvienas noragas individualiai apsaugotas arba hidrauliškai, arba mechaniškai – nukerpamuoju varžtu.

Šoniniai ekranai

Išlaiko įdirbtą dirvožemį darbiniame plotyje ir panaikina šoninės keteros formavimosi riziką.

Papildomi šoniniai volai

Papildomi šoniniai pentinuotieji volai veiksmingai išlygina visas keteras, kurios susidaro padargo šonuose.

Galiniai pentinuotieji volai

Galinio dvigubo 245 mm skersmens volo pentinai persidengia, todėl volas veiksmingai išsivalo.

Naujoviškos technologijos

ITIN TVIRTAS PLIENINIS RĖMAS

TERRALAND čizelinių plūgų rėmas toks tvirtas ir patikimas todėl, kad pagamintas iš „Alform“ plieno. Juo galima lengvai dirbti maksimaliame gylyje.

„LONG-LIFE“ ILGO EKSPLOATACIJOS LAIKO NORAGAI IR SPARNELIAI

Norago kalto viršūnė ir visas kontaktinis plotas padengtas suvirintomis metalų karbidų plokštelėmis. Iš karbido plokštelių pagaminta ir priekinė sparnelių dalis, todėl iki minimumo sumažinamas nusidėvėjimas per visą detalės plotį, bet išsaugomas aštrumas ir funkcionalumas visą eksploatacijos laiką. LONG-LIFE modeliai eksploatuojami dešimt kartų ilgiau nei standartiniai, geriau įsiskverbia į dirvą, užtikrinamas vienodas gylis ir darbo kokybė, taip pat patiriamos mažesnės detalių keitimo sąnaudos ir taupomas laikas.

TRĘŠIMAS IR GILUS PURENIMAS VIENU VAŽIAVIMU

Gilusis tręšimas – vienas iš efektyviausių būdų užtikrinti reikiamą kiekį naudingųjų medžiagų ne tik dirvos paviršiuje, bet ir gilesniuose sluoksniuose. Tręšiant šiuo naujovišku būdu, kartu su giliuoju žemės įdirbimu dirva ne tik papildoma reikalingomis naudingosiomis medžiagomis, siekiant palaikyti tinkamą balansą, bet ir užtikrinamas geresnis naudingųjų medžiagų prieinamumas augalams, o tai ypač svarbu šaknų sistemos vystymuisi.

KĄ SAKO ŪKININKAI?

„Man labiausiai patinka tai, kad TERRALAND pentinuotasis volas gerai sutrupina grumstus ir puikiai tinka mūsų sąlygoms. Giluminiu purentuvu-kultivatoriumi paruošiau dirvožemį žiemkenčių sėjai – rezultatas atitiko lūkesčius, kokybe esu patenkintas.“

Josef Černý,
ūkininkas, Novy Bidžovas (Hradec Kralovės rajonas, Čekija)

Papildoma įranga

Žinome, kad iš padargo pasirinktinės įrangos ir numatomo jos naudojimo visi tikisi skirtingų dalykų. Todėl galite susikomplektuoti TERRALAND TN kultivatoriaus savybes, kad jis atitiktų jūsų poreikius.

Apsaugos tipai

Hidraulinė apsauga

Patogi hidraulinė NON-STOP apsauga sunkiai, akmenuotai ir itin kietai dirvai. Kiekvieno norago apsauga pradeda veikti pasipriešinimui viršijus nuo 1000 kg iki 1500 kg.

Hydraulické jištěníHydraulické jištění

Mechaninė apsauga

Mechaninė nukerpamo varžto apsauga. Tinka lengvai neakmenuotai dirvai.

Mechanické jištěníMechanické jištění

Kiti elementai

Papildomi šoniniai skydai

Padeda išlaikyti kultivuotą dirvą darbiniame plotyje, neleidžia šonuose formuotis kauburiams.

Papildomi šoniniai volai

Papildomi šoniniai pentinuotieji volai puikiai išlygina kartais mašinos šonuose susidarančius nelygumus.

Noragų sekcija

ACTIVE-MIX noragai

Skirti intensyviai ir giliai purenti dirvą iki 55 cm ar 65 cm. „Active-Mix“ noragais dirva intensyviai suardoma ir išpurenama, kartu sumaišant su augalų liekanomis

ZERO-MIX noragai

Šiais neigiamo kampo noragais dirva dirbama iki 55 ar 65 cm gylio, aktyviai nemaišant su augalų liekanomis. Kietasis sluoksnis intensyviai suardomas ir dirva aeruojama.

Volai

TANDEMINIS pentinuotasis volas

Galinių tandeminių 245 mm skersmens volų pentinai persidengia, todėl užtikrinamas puikus savaiminis išsivalymas. Agregatas gali dirbti itin ekstremaliomis sąlygomis ir neužsikimšti. Galima keisti volų padėtį (pavyzdžiui, dirbant akmenuotoje dirvoje). Svoris: 157 kg/m. Tinka naudoti su „Active-Mix“ noragais.

Volas CUTPACK su grandikliais

CUTPACK – sunkus plieninis dirvos tankinimo volas, kuriam būdingos puikios pjaustymo savybės ir geras dirvos sutankinimas. Tinka sunkiai dirvai. Volo skersmuo – 630 mm. Svoris: 222 kg/m (su grandikliais). Tinka naudoti su „Zero-Mix“ noragais.

CUTPACK pěchCUTPACK pěch

SUKONFIGŪRUOKITE MAŠINĄ
TERRALAND TN Giluminis purentuvas-kultivatorius

Vienu žingsniu arčiau savo naujosios mašinos.
Konfigūratoriuje galite išmėginti visą pasirinktinę įrangą, o išsamesnį aprašymą rasite brošiūroje.

Konfigūruoti Brošiūra

AGRONOMINIAI PATARIMAI

GILUS DIRVOS KULTIVAVIMAS

Gilus dirvos kultivavimas turi patvirtintų privalumų, atliekant tinkamu laiku ir tinkamu būdu, juo galima visiškai pakeisti standartinį arimą. Įdirbant dirvą giliai, skatinamas augalų šaknų sistemos vystymasis, suardomi suspausti dirvos sluoksniai ir plūgo suformuotas padas, sudaromos optimalios sąlygos tinkamai vandens ir oro cirkuliacijai dirvoje. BEDNAR technika galima purenti dirvą iki 65 cm gylio. Rekomenduojama vienu važiavimu įterpti ir trąšų, kad dirva būtų pakankamai maitinama.

Daugiau apie neariminio žemės dirbimo technologiją

Techniniai duomenys

Lentelę galite naršyti slinkdami į šonus.
TERRALAND TNTN 3000 M5RTN 3000 D5R TN 3000 M7R TN 3000 D7R TN 4000 M7R TN 4000 D7R TN 4000 M9R
Darbinis plotism3333444
Transportinis plotism3333444
Transportinis ilgism2,92,92,92,92,92,92,9
Transportinis aukštism1,61,71,61,71,61,71,6
Noragėlių skaičiusvnt.5577779
Noragų darbinis gylis*cm55655565556555
Atstumas tarp noragų pėdsakųcm6060404056,556,542,5
Noragų apsaugamechaninėmechaninėmechaninėmechaninėmechaninėmechaninėmechaninė
Atstumas tarp noragų eiliųcm85858586858685
Noragų tipascmActive - Mix / Zero - MixActive - Mix / Zero - MixActive - Mix / Zero - MixActive - Mix / Zero - MixActive - Mix / Zero - MixActive - Mix / Zero - MixActive - Mix / Zero - Mix
Rėmo prošvaisacm79867986798679
Rekomenduojama traukos galiaAG150 - 180200 - 250180 - 220110 - 280200 - 260250 - 300220 - 300
Rėmo tipasstandusstandusstandusstandusstandusstandusstandus
Bendroji masė**kg1 850 - 2 200 1 950 - 2 3501 950 - 2350 2 250 - 2620 2 220 - 2600 2 520 - 2890 2 480 - 2860
Dylančios dalys
Lentelę galite naršyti slinkdami į šonus.
TN 4000 D9R TN 3000 HM5R TN 3000 HM7R TN 3000 HD7R TN 4000 HM9R TN 4000 HD9R
Darbinis plotism433344
Transportinis plotism433344
Transportinis ilgism2,93,13,13,13,13,1
Transportinis aukštism1,71,61,61,71,61,7
Noragėlių skaičiusvnt.957799
Noragų darbinis gylis*cm655555655565
Atstumas tarp noragų pėdsakųcm42,542,5404042,542,5
Noragų apsaugahidraulinėhidraulinėhidraulinėhidraulinėhidraulinėhidraulinė
Atstumas tarp noragų eiliųcm868585868586
Noragų tipascmActive - Mix / Zero - MixActive - Mix / Zero - MixActive - Mix / Zero - MixActive - Mix / Zero - MixActive - Mix / Zero - MixActive - Mix / Zero - Mix
Rėmo prošvaisacm867979867986
Rekomenduojama traukos galiaAG280 - 350150 - 180180 - 220220 - 280220 - 300280 - 350
Rėmo tipasstandusstandusstandusstandusstandusstandus
Bendroji masė**kg2 800 - 3180 1 800 - 2150 2 625 - 2980 2 250 - 2 2603 360 - 37603 470 - 3 850

* priklausomai nuo dirvos sąlygų** priklausomai nuo komplektacijos

Dylančios dalys

Galerija / Media

SU TIPU SUSIJĘ MAŠINOS

SAZIŅAS VEIDLAPA

Reikia patarimo renkantis techniką, reikia mašinos demonstracijos? Kreipkitės!

    čia.*

    JOY OF FARMING
    #
    Shop BEDNAR
    #
    Rasti atstovą
    #
    Bandomasis važiavimas
    #
    Atsisiųsti
    #
    Dealer Area

    Šiame puslapyje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Toliau naršydami sutinkate su Asmens duomenų apsaugos principais čia.

    Sutinku