У вересні 2012 компанія STROM-BEDNAR приняла участь на виставці Агро 2012

В період з 5 по 8 вересня 2012 року в Києві відбулася XXIV Міжнародна агропромислова виставка-ярмарка «АГРО -2012». На виставці була представлена велика кількість сільськогосподарської техніки, як вітчизняних , так і іноземних виробників…


В період з 5 по 8 вересня 2012 року в Києві відбулася XXIV Міжнародна агропромислова виставка-ярмарка «АГРО -2012». На виставці була представлена велика кількість сільськогосподарської техніки, як вітчизняних , так і іноземних виробників. Техніка STROM була представлена на стенді компанії КОНКОРД. Компанія КОНКОРД являється дилером одних з найкращих світових виробників сільськогосподарської техніки в Україні, таких як КЛААС, АМАЗОНЕ, ЛЕМКЕН. В цьому році компанія КОНКОРД вирішила розширити свій асортимент технікою від Чешського виробника STROM – BEDNAR, асортиментом продукції, яка не суперечить техніці Амазоне та Лемкен, що постачається по раніше підписаним дилерським договорам. Представлений до уваги покупців мульчувач рослинних залишків Mulcher MZ6000 та передпосівний компактор Swifter SE10000  на виставці «АГРО-2012» зібрав багато відвідувачів з різних областей України, які ознайомлювалися з новинками виробників, в тому числі із технікою STROM.

 

 

  
 Стенд компанії Конкорд  Мульчувач STROM Mulcher MZ6000
 
Передпосівний компактор Swifter SE10000

 

 

Мульчувач насамперед зацікавив відвідувачів своєю масивною конструкцією та великими розмірами. STROM Мulcher MZ6000 це 6-ти метровий мульчувач, який в основному використовується для подрібнення трав’яних та кукурудзяних рослинних залишків. Особливо керівникам господарств сподобалось, що головна рама агрегата виготовлена зі стійкої  цинкової сталі, яка є більш стійкою до корозії ніж звичайна  сталь.  Також звертали увагу на ножі, які розташовані в двох рівнях над собою, що дозволяє кукурудзу роздрібнити на малі шматочки. Нижній ніж  зроблений формою клюшки, та при високих оборотах ротора створює вентиляційний ефект, який допомогає підіймати кукурудзяні залишки з землі для подальшого роздріблення. Досягти з агрегатом доброго роздріблення залишків також допомогає протиострія, яку можна додати на агрегат як додаткову опцію. Крокову вісь також можна додати, як опцію, завдяки чому агрегат відмінно копіює нерівності поля. STROM ще має в своєму сортименті мульчувачі з робочою шириною 4,5 та 7 метрів, також мульчувач з шириною 2,5 метра, котрий використовується в основному для господарювання в садах.

 

  
 

 

 

Мульчувач STROM Mulcher MZ6000  в роботі…    Також багато покупців зацікавились передпосівним компактором від чешського виробника STROM Swifter SE 10000. Насамперед, в ньому зацікавила потужна рама агрегату по котрій відразу видно, що цей агрегат виготовлений для високої продуктивності. На агрегаті також керівників зацікавило складання компактору до транспортного положення. Бокові рами у цього типу компактору складаються на дишло агрегату, завдяки чому агрегат в транспортному положенні стає досить короткий і з ним легко маневрувати. До агрегату підходило також багато відвідувачів, які вже мають компактори  сімейства Swifter в своєму господарстві,  як з малою (3 – 7 м), так з великою шириною захвату (8 – 18 м). Всі відгуки керівників господарств стосовно роботи з компакторів у їхніх господарствах були досить позитивними.   

 

 

 

 

 
 Компактор SWIFTER SE10000 в роботі Складання SWIFTRА SE10000 до транспортної позиції
 

В наступному році компанія STROM планує прийняти участь у виставці „Інтер-Агро 2013“, яка відбудеться в лютому місяці  2013 року у виставковому центрі „КиївЕкспоПлаза“, а також у виставці „АГРО 2013“, яка традиційно відбудеться в Експоцентрі м. Київ.

Вовк Віталій Миколайович
+420-724-669-491
vovk@stromc.cz

Новинки

Хочу агрегат Беднар

У меня есть агрегат Беднар

Скачать

О нас

© 1997 BEDNAR • FMT s.r.o. • Dlouhá Ves 188 • 516 01 Rychnov nad Kněžnou – Česká republika