Навчання в компанії Агроресурс

Між 4 та 24 червнем прошло комерційне навчання по продажу техніки СТРОМ в головних філіях компанії ТОВ «Агроресурс». Кожну філію відвідав преставник заводу, котрий являється територіальним менеджером компанії СТРОМ про Україу. Головною метою навчання було ознайомити продавців з сортиментом компанії СТРОМ, показати технологічні та якісні переваги проти іньшим виробникам. Всього було обучено більш як 35 менеджерів в різних частинах України.

Між 4 та 24 червнем прошло комерційне навчання по продажу техніки СТРОМ в головних філіях компанії ТОВ «Агроресурс».

Кожну філію відвідав преставник заводу, котрий являється територіальним менеджером компанії СТРОМ про Україу. Головною метою навчання було ознайомити продавців з сортиментом компанії СТРОМ, показати технологічні та якісні переваги проти іньшим виробникам. Всього було обучено більш як 35 менеджерів в різних частинах України. 

Техніка СТРОМ на Українських полях

Коли менеджери філій прослухали презинтацію про компанію STROMExport, то були приємно здивовані, що СТРОМ, це не просто якийсь там виробник….але це є один із лідрів Європейського ринку. Це можимо відразу ж побачити  при погляду на сортимент цієї компанії. Стром виробляє техніку про всі можливі роботи на полі, що стосуються обробки грунту, головне передпосівні компактори, дискові та лапові лущильники,  глибокорозпушувачі, чизельні плуги ітд. Та не тільки для обробки грунту, але і широкозахватні мульчувачі для роздріблення залишків на полі (наприклад стерні кукурудзи) чи  с/г прицепи для перевезення пшениці, ріпаку, свекли та багато іньших с/г продуктів. Компанію СТРОМ добре знають в центральній та західній Європі. Українські господарники ще цю техніку аж так не знають, але продажний потенціал показую, що про українців цей виробник починає бути все більш та більш популярним. В цьому році компанія продала в 4,5 рази більше техніки чим в минулих роках, за цим звичайно стоїть не тільки заслуга СТРОМУ, але і робота партнерів, с котрими СТРОМ працює на Україні, між ними є і компанія Агроресурс.
Навчання в Черкаській філії компанії Агроресурс
Навчання в Черкаській філії компанії АгроресурсНавчання в центральному офісі компанії Агроресурс

Новинки

Хочу агрегат Беднар

У меня есть агрегат Беднар

Скачать

О нас

© 1997 BEDNAR • FMT s.r.o. • Dlouhá Ves 188 • 516 01 Rychnov nad Kněžnou – Česká republika