Zpět na novinky

02.
Červenec
2012

Zemědělská výstava Naše pole 2012 Nabočany

Dne 21.-22.6.2012 proběhl již tradiční 12tý ročník polní výstavy Naše pole v Nabočanech u Chrudimy. Akce je pořádaná jako dvoudenní a kromě hlavního programu prezentující polní plodiny zde dostala prostor také zemědělská technika. V oblasti Chrudimska nás zastupuje firma AGROMETALL z Heřmanova Městce, s jejíž pomocí …

Dne 21.-22.6.2012 proběhl již tradiční 12tý ročník polní výstavy Naše pole v Nabočanech u Chrudimy. Akce je pořádaná jako dvoudenní a kromě hlavního programu prezentující polní plodiny zde dostala prostor také zemědělská technika. V oblasti Chrudimska nás zastupuje firma AGROMETALL z Heřmanova Městce, s jejíž pomocí jsme připravili největší výstavní expozici této akce.

 

 

K vidění byly také letošní novinky

Firma AGROMETALL (www.agrometall.cz) zastupuje závěsnou techniku STROM v Pardubickém kraji již řadu let a naše stroje zde patří velmi rozšířené a oblíbené. Proto jsme na akci představili devět strojů z toho dvě z našich letošních novinek – dlátový pluh Terraland TO se záběrem 6metrů a krátký diskový podmítač Atlas AO 6000.

 

 

 
Výstavní expozice STROM Export.Novinka 2012 krátký diskový podmítač Atlas AO 6000.

 

 

„Za málo peněz hodně muziky“

 

Součástí doprovodného programu bylo také aktivní předvedení strojů na primární zpracování půdy. Většina firem volila typově dlátové kypřiče nebo diskové podmítače. My jsme se rozhodli pro dlátový pluh Terraland, abychom prezentovali současný trend chytrých zemědělců, kteří ví, že doba si vyžaduje znovu zpracovávat pozemky hloubkově. Dlouhodobou minimalizací a těžkou technikou jsou podorniční vrstvy utužené a hluboko-kořenící plodiny nemají prostor rozvíjet optimálně svůj kořenový systém. Jak se říká „Za málo peněz hodně muziky“ to přesně zde stroje Terraland předvedl a výsledkem práce ukázal kvalitní hloubkové zpracování ve 40cm s výborným mísením na povrchu s následným nadrcením hrud.

  
Předváděný Terraland TN3000 H M7R.Ukázka práce s využitím navigace.

 

V případě zájmu o předvedení naší techniky ve Vašich podmínkách nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím našich teritoriálních manažerů pro Moravu a Čechy.

Ing. David Ryčl (střední, severní a výchdní Čechy), tel.: 602-251-660, email: rycl@stromc.cz
Petr Bezděkovský (jižní a západní Čechy), tel.: 725-427-493, email: bezdekovsky@stromc.cz
Ing. Jiří Kvasnička (Morava), tel.: 725-669-486, email: kvasnicka@stromc.cz

  
Výsledek práce nenechal nikoho na pochybách.Nový Terrland TO 6000 budil zájem u řady zemědělců.

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás