Zpět na novinky

29.
Leden
2018

Vyberte si svůj zimní seminář s předstihem

V průběhu letošní zimy uspořádá společnost BEDNAR FMT celkem šest agrotechnických seminářů. Pět z nich se uskuteční napříč Českou republikou. Poprvé proběhne i zimní agrotechnický seminář na Slovensku.


Kdy a kde proběhnou zimní semináře 2018?

Zimní semináře odstartují v České republice. Konkrétně 7. února ve Větrném Jeníkově, okres Jihlava. Poslední zimní seminář se uskuteční 22. února na Slovensku. Zimní semináře letos proběhnou v těchto lokalitách:

Česká republika:

7. února, Větrný Jeníkov (okres Jihlava)
8. února, Hradec Králové
13. února, Strakonice
14. února, Zichovec (okres Kladno)

15. února, Pačlavice (okres Kroměříž)

Slovenská republika:

22. února, Nitra

Přijďte i vy získat nové pracovní inspirace na některý z pořádaných seminářů. Využijte příležitost vybrat si ideální termín na www.seminarebednar.cz.


Na co se můžete těšit?

Připravili jsme pro vás přednášky odborníků napříč aktuálními tématy a problematikou v zemědělství.

V České republice pozvání přednášet přijal pan Doc. Ing. Václav Brant, Ph.D. z České zemědělské univerzity v Praze, pan Ing. Jan Vopravil, Ph.D. z Výzkumného ústavu meliorací a ochrany půdy, pan Ing. Tomáš Javor ze společnosti AGROEKO Žamberk, soukromý zemědělec pan Jindřich Šmoger ze statku Bureš a dále zástupci Ministerstva zemědělství ČR, společnosti FERTISTAV CZ a STROM PRAHA.

Na Slovensku naše pozvání přijal pan prof. H.c., prof. Ing. Pavol Findura, PhD. a pan Ing. Miroslav Macák, Ph.D. z TF SPU Nitra, pan Ing. Jozef Artim, CSc. Ze Slovenské poľnohospodárské a potravinárské komory, pan Ing. Jaroslav Matoušek z UniCreditBank, pan Ing. Tomáš Javor ze společnosti AGROEKO Žamberk a dále zástupci AGROSERVIS Komárno.

Jaké jsou podmínky účasti?

Účast na zimních seminářích společnosti BEDNAR je zdarma. Pro všechny zúčastněné bude připraveno bohaté občerstvení. Nepropásněte svůj seminář a registrujte se už nyní na www.seminarebednar.cz.

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás