Zpět na novinky

02.
Červen
2015

Vrcholící přípravy na polní den BEDNAR 2015

Dvacet čtyři souprav agregovaných s kolovými a pásovými traktory John Deere uspořádaných do technologických linek pro pěstované plodiny s řazením dle jednotlivých pracovních operací jsou připraveny na zemědělce a fanoušky zemědělské techniky v areálu zemědělské společnosti Sloveč.

Začátek polního dne je plánován na 9:00, registrace bude zahájena o půl hodiny dříve.

Návštěvníci polního dne se mohou tento rok těšit na prezentaci moderních agronomických trendů a kompletní řadu produktů výrobce BEDNAR včetně širokozáběrové techniky, která se stala v ČR, tak oblíbenou. Šest novinek bude prezentováno přímo před hlavním pódiem, jedenáct souprav se rozjede k praktickým ukázkám.

Odborný výklad a prezentaci půdních struktur v závislosti na zvolených operacích zpracování půdy zajistí pedologický odborník Dr. Ing. Milan Sáňka.

Po celý den bude možné navštívit rozšířenou posklizňovou linku ZS Sloveč, která byla dostavěna divizí zemědělských technologií BEDNAR FMT v roce 2014, a získat informace o technologiích výrobců GSI, Petkus a Bühler.

Na své si přijdou i fanoušci užitkových a terénních vozidel. Na místě budou k zapůjčení připraveny vozidla Gator a stacionárně vystaveny terénní automobily Land Rover od firem Jíša a Dajbych.

Na stánku společnosti DuPont budou představeny poloprovozní pokusy s přípravky na ochranu rostlin.

Nabízeny budou osiva řepky ozimé společností Limagrain, která spolu s jejich nabídkou zve návštěvníky do svého stánku na vynikající salvádorskou kávou.

Možnosti financování zemědělských strojů a technologií představí společnost IKB-Leasing.

Program

8:509:00Představení společnosti BEDNAR FMT
9:009:30Úvodní slovo
9:309:40Prezentace posklizňových linek
9:409:50Prezentace společnosti DuPont
9:5011:00Představení strojů BEDNAR, agronomických trendů a traktorů John Deere
11:0011:30Host Dr. Milan Sáňka – odborník na pedologii
11:3012:30Oběd, projekce filmu Hluboké zpracování půdy
12:3014:00Praktické polní ukázky strojů BEDNAR
14:3015:00Vyhlášení tomboly
15:00Individuální setkání se zájemci a zákazníky

Návštěvníci polního dne si mohou během oběda pochutnat na telecím guláši z mladého slovečského skotu s pečivem z domácí pekárny. V ranních hodinách budou nabídnuty domácí tvarohové, povidlové a makové koláče. Žízeň během dne uhasí svijanská jedenáctka, pro řidiče pak svijanské nealko pivo nebo malinová limonáda.

Na konci polního dne dojde k vyhlášení vítězů tomboly, která je letos skutečně velmi bohatá. Podmínkou pro slosování je vyplněný a odevzdaný registrační a slosovatelný lístek. Výherce hlavní ceny se může těšit na samochladící sud piva Staropramen 20l. Mezi dalšími cenami jsou nástroje a pracovní nářadí Fiskars, modely traktorů John Deere, kniha Historie traktorů, dárkové předměty John Deere a reklamní oblečení od partnerských společností.

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás