Zpět na novinky

17.
Červen
2012

Úspěšné Dni pole na Slovensku

Ve dnech 6.-7.6.2012 se poblíž obce Dvory nad Žitavou uskutečnil další ročník Celoslovenských dní pole. Tato akce je oblíbenou celoslovenskou událostí, které se účastní stovky návštěvníků. V letošním roce, kdy její organizaci zaštítilo vydavatelství zemědělských novin, ji navštívilo nečekané …

 

Ve dnech 6.-7.6.2012 se poblíž obce Dvory nad Žitavou uskutečnil další ročník Celoslovenských dní pole. Tato akce je oblíbenou celoslovenskou událostí, které se účastní stovky návštěvníků. V letošním roce, kdy její organizaci zaštítilo vydavatelství zemědělských novin, ji navštívilo nečekané množství návštěvníků. I proto jsme nemohli chybět a spolu s naším obchodním zástupcem, společností Agroservis, jsme vystavili celý průřez naším sortimentem.

 

Dříve pouze odrůdy

V předešlých letech se Dni pole zaměřovaly pouze na představení odrůd a hybridů zemědělských plodin spolu s ukázkami pokusů v oblasti výživy a ochrany rostlin. Ovšem jelikož se v tomto roce objevil veliký zájem o ukázky a představení strojů, objevila se na ploše celá sekce, kde byla k vidění i zemědělská technika a ukázky moderních navigačních systémů u traktorů. Ty prověřili svou kvalitu ve slalomu mezi brankami při jízdě bez řidiče.

  
 Ukázky odrůd a hybridů zemědělských plodin letos doplnila rozsáhlá výstava zemědělské techniky.Expozici tvořila přední část s vystavenými stroji a zadní část, kde se mohli některé ze strojů předvést v akci. 

 

K vidění i novinky

Naše expozice patřila na ploše mezi nejrozsáhlejší a těšila se velikému zájmu farmářů. Možná i proto, že si mohli prohlédnou podmítače, předseťové kompaktory, kypřiče, dlátový pluh i mulčovač. Vůbec poprvé byl na Slovensku vystaven dlátový pluh TERRALAND TN Profi, který je oproti klasickému modelu TN vybaven cutterdiskovou sekcí, která dokáže připravit půdu pro setí. Samozřejmě, že nemohla chybět druhá novinka, bezúdržbový podmítač ATLAS s Flexi-Boxem a nová generace širokozáběrového kompaktoru SWIFTER SE. Zadní část plochy byla připravena pro předvedení práce strojů na požádání.

 

  
 Na ploše byl k vidění celý průřez naším sortimentem včetně 2 novinek (ATLAS a TERRALAND TN Profi) a druhé generace širokozáběrového kompaktoru SWIFTER SE.Novinka TERRALAND TN Profi umožňuje díky cutterdiskovým sekcím připravit půdu pro setí.

 

Vysoká návštěvnost

Milým překvapení byl nečekaný počet návštěvníků výstavy, který během obou dnů dosáhl téměř 4000, což je úctyhodné číslo. Děkujeme všem, kteří se přišli podívat na naše stroje a také organizátorům, za tuto skvělou příležitost.

 

  
 V zadní části plochy byly připraveny stroje pro praktické předvedení- vlevo novinka ATLAS AO a vpravo dlátový pluh z Alformu TERRALAND TN. Vpravo obchodní zástupce pro SK Juraj Školka vysvětluje výhody nového TERRALANDU TN Profi.

 

 

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás