Zpět na novinky

16.
Září
2016

TŘI DLÁTOVÉ PLUHY TERRALAND NA POLNÍM DNI S REXEM

Ve čtvrtek 8. 9. 2016 uspořádalo středisko STROM PRAHA a.s. Smiřice ve spolupráci s BEDNAR a farmou Růžička Polní den s ReXem – představení a praktické ukázky nového modelu kloubového pásového traktoru John Deere 9620RX. Na akci byly dále k vidění dva klasické pásové traktory John Deere. Všechny zmíněné stroje byly v agregaci s dlátovými pluhy BEDNAR Terraland.

Představení parametrů i praktické jízdy

Na polní den se sjeli především zákazníci střediska Smiřice, ale také ze vzdálenějších koutů republiky. Návštěvníky čekalo jak představení technických předností traktorů a dlátových pluhů, tak i praktické jízdy se všemi stroji. Každý si mohl vyzkoušet obsluhu nového čtyřpásového ReXe i dvoupásových modelů a zároveň porovnat na strništi práci dlátových pluhů Terraland, které jsou určené k hloubkovému zpracování půdy. Akce se konala ve spolupráci s farmou Růžička, místo konání bylo právě na poli této farmy za obcí Horní Roveň.

Na polní akci byly k vidění tři dlátové pluhy Terraland, každý v jiném provedení – DO 6000, TO 6000 a TN 3000

O představení dlátových pluhů Terraland se postaral Ondřej Koníček obchodní zástupce BEDNAR


Předvedení v poli

Akci zahájil prodejce zemědělské techniky střediska Smiřice Ing. Bronislav Volráb, který přivítal všechny příchozí a představil program celé akce. Dále dostal slovo produktový manažer STROM PRAHA a.s. Ing. Pavel Fiala, který popsal celkovou koncepci a technické parametry traktorů John Deere. Dlátové pluhy Terraland následně představil Ondřej Koníček – obchodní zástupce BEDNAR. Všechny tři traktory byly v agregaci právě s populárními dlátovými pluhy TERRALAND, každý však byl v jiném provedení. Hlavní aktér polní akce 9620RX byl předveden s kombinovaným dlátovým pluhem DO 6000, starší model 9630T pak s poloneseným TO 6000 a model 8345RT pak s neseným TN 3000. Všechny tři soupravy se pustily do akce a každý z návštěvníků si mohl traktory osobně vyzkoušet. Tímto děkujeme všem návštěvníkům za účast a těšíme se na další setkání.

Ing. Iva Vančurová
Marketingový koordinátor
STROM PRAHA a.s. – region Východ

 

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás