Zpět na novinky

03.
Duben
2017

TECHNIKA BEDNAR NA DNECH OTEVŘENÝCH DVEŘÍ STROM PRAHA V REGIONU VÝCHOD

V průběhu března se na našich střediscích STROM PRAHA a.s. v regionu Východ konaly Dny otevřených dveří, na kterých samozřejmě nemohla chybět technika Bednar FMT. Právě zde byl k vidění zbrusu nový secí stroj Omega OO_L či čelní zásobník na hnojivo Ferti Box.


DOD v Habrech na začátku března


Na středisku STROM PRAHA a.s. v Habrech se Dny otevřených dveří konaly hned první a druhý březnový den a provázelo je poměrně příznivé počasí. Naší bránou prošlo více než 200 návštěvníků, kteří se přišli podívat na pestrou expozici strojů, poslechnout si některou z odborných přednášek či pohovořit s námi. Dominantní značkou v naší výstavě techniky byl samozřejmě John Deere, ale velký prostor jsme věnovali i technice Bednar FMT. Největší pozornost budil nový secí stroj lehké koncepce Omega OO 3000L s plastovým zásobníkem a diskovými sekcemi do tvaru ,,X“ pro lepší držení stopy. Další novinku představoval čelní přetlakový zásobník  Ferti Box FB 2000F pro přesné dávkování hnojiva do půdního profilu. Dalším strojem v naší expozici byl krátký diskový podmítač těžšího typu Atlas AO 5000L a nemohl chybět ani u našich zákazníků velice oblíbený dlátový pluh Terraland TN 3000. Ze strojů pro zpracování půdy jsme dále vystavili univerzální kypřič Fenix FO 4000, který máme na našem středisku v režimu DEMO a pak také předseťový kompaktor Swifter SO 5000F. Na našem předváděcím mulčovači Mulcher MZ 6000 jsme pak vystavili inovaci pro rok 2017 – zařízení pro kontinuální čistění stroje s obchodním označením Trash-Fan. V rámci našeho DOD jsme také na servisní dílně připravili doprovodné přednášky, za společnost Bednar FMT vystoupil Michal Jurníček DiS. a představil návštěvníkům novinky a inovace v sortimentu.

 

V rámci doprovodných přednáček vystoupil Michal Jurníček, DiS., který představil novinky a inovace pro rok 2017.

Na našem předváděcím Mulcheru MZ 6000 jsme vystavili zařízení pro kontinuální čištění stroje Trash-Fan.


V Novém Dvoře se DOD konaly v půlce března

Středisko Nový Dvůr, které se nachází v těsné blízkosti města Heřmanův Městec, otevřelo své brány návštěvníkům 14. a 15. března a připravena byla jako vždy pestrá výstava techniky všech prodávaných značek. Pro návštěvníky byla připravena kromě statické výstavy i praktická ukázka komunální a zahradní techniky. I přes ne úplně přívětivé počasí se na techniku dorazilo podívat velké množství návštěvníků, připraveno bylo samozřejmě i občerstvení a k dispozici pro případné zájemce byli i obchodní zástupci, kteří zodpověděli případné dotazy a umožnili důkladnější prohlídku strojů. Technika Bednar FMT měla i zde velký prostor, k vidění byl jak nový secí stroj Omega OO 3000L, tak i čelní zásobník Ferti Box FB 2000F. Dále si návštěvníci mohli prohlédnout polní brány Striegel-Pro PN 7500, které lze nasadit například při rozvláčení rostlinných zbytků po sklizni, pro ozdravení travních porostů, uplatnění najdou i při předseťové přípravě. V Novém Dvoře navíc brány osadili jednotkou pro přísev meziplodin či travin Alfa Drill 400. Mezi dalšími vystavenými stroji byly dva dlátové pluhy Terraland, a to model TN 3000 a TO6000. Dále zde byl k vidění i diskový podmítač SwifterDisc XO 8000F, který vyniká schopností kvalitní práce při vysokých rychlostech a velice dobré stabilitě.

Secí jednotka Alfa 400 je určená pro výsev meziplodin či přísev travin.

V Novém Dvoře byly k vidění dva modely dlátového pluhu a to TO 6000 a TN 3000.


Poděkování

Tímto děkujeme za návštěvu všem z řad našich zákazníků, přátel, fanoušků i kolegů. Doufáme, že se Vám u nás líbilo a těšíme se na další setkání.

 

Ing. Iva Vančurová
marketingový koordinátor
STROM PRAHA a.s. – Region Východ

 

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás