Zpět na novinky

01.
Duben
2014

TECHAGRO je v plném proudu!

Již třetí den probíhá na brněnském výstavišti největší veletrh zemědělské techniky ve střední Evropě. Od neděle náš stánek v pavilonu P navštívilo již mnoho zvědavých farmářů, kteří chtějí vidět, co nového jsme si pro ně připravili. Jsme rádi, že zájem o moderní zemědělské stroje české výroby je opět větší, než v předešlém ročníku. I proto je na naší ploše k vidění celý průřez naším sortimentem spolu s několika novinkami, které představujeme na tuzemském trhu vůbec poprvé. K úplné spokojenosti všech je na stánku připraven tým odborník, kteří jsou připraveni zodpovědět všechny Vaše otázky.

Novinky k vidění:

–    Nesený univerzální kypřič FENIX FN
–    Diskový podmítač X koncepce ATLAS HO
–    Kombinovaný kypřič TERRALAND DO (poprvé k vidění v ČR)
–    Zásobník na přihnojování s největším objemem FERTI-BOX
–    Secí stroj pro přesné uložení osiva OMEGA OO_Ferti (poprvé k vidění v ČR)
–    Třínápravový návěs WAGON WG 27000 Tridem

Poprvé k vidění nový design secího stroje Omega

Přijďte se podívat na inovovaný design našeho secího stroje OMEGA OO_Ferti, který představujeme vůbec poprvé. Moderní křivky kombinované s kvalitním dílenským zpracováním určitě stojí za zhlédnutí.

 

  
 Na stánku je připraven tým složený z odborníků, kteří Vám ochotně zodpovědí veškeré dotazy.Hned první den byl zájem farmářů obrovský. Stánek navštívilo několik tisíc návštěvníků.
  
 Secí stroj Omega budí velikou pozornost nejen u farmářů, ale i u konkurence.Na venkovní ploše před pavilonem P jsou k vidění širokozáběrové stroje doplněné o návěs a kombinovaný kypřič.

Těšíme se na Vaší návštěvu.
Pracovníci BEDNAR FMT

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás