TECHAGRO 2018 je tady!

V neděli 8.4.2018 byl na brněnském výstavišti zahájen největší zemědělský veletrh ve Střední Evropě. Společnost BEDNAR FMT si pro vás připravila 17 strojů. Prohlédnout si můžete celou technologickou linku v čele se stroji pro setí a hnojení do půdního profilu. Navštívit nás můžete až do čtvrtka 12.4.2018.


Připravili jsme to pro Vás

Na našem stánku si prohlédnete secí stroj OMEGA OO 8000L a jeho menší sestřičku OO 3000L. Dalšího sourozence z rodiny secích strojů, konkrétně Omegu OO 6000L najdete u hlavní brány.

Důležitou novinkou je zásobník na hnojivo FERTI-CART FC 3500 agregovaný s dlátovým pluhem TERRASTRIP ZN 8R/45, který je určen pro pásové zpracování půdy a přihnojení do půdního profilu v širokořádkových kulturách. Určitě nepřehlédněte kypřič VERSATILE VO7500 a univerzální dlátový pluh TERRALAND DO5000.


Vyhrajte skvělé ceny

Navštivte náš stánek v Pavilonu P, Stání 6 a zúčastněte se připravených soutěží. Soutěžit můžete na Instagramu pod hashtagem #NEZVOREJTO nebo si přijít vystřelit na TERRALAND před Pavilonem P, kde se na vás těší naše krásné hostesky. Každý, kdo se zúčastní si u nás na stánku může vyzvednout malý dárek.


Už máte lístek?

S námi můžete na výstavu se 40% slevou. Stačí si udělat online registraci a vložit kód YH3NGFWB5F. Mapu s naší polohou si stáhněte zde.

Těšíme se na vaši návštěvu.
Váš BEDNAR Team.

 

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás