Zpět na novinky

06.
Duben
2011

STROM na mezinárodní výstavě Agrotech

Ve dnech 11.-.13.3. proběhla v jihopolských Kielcích významná mezinárodní výstava Argotech. Jelikož si naše stroje nacházejí stále více spokojených zákazníků i na tomto trhu, nemohli jsme na takto významné akci chybět. Na ploše cca 100 m čtverečních jsme vystavili …

 
Ve dnech 11.-.13.3. proběhla v jihopolských Kielcích významná mezinárodní výstava Argotech. Jelikož  si naše stroje nacházejí stále více spokojených zákazníků i na tomto trhu, nemohli jsme na takto významné akci chybět. Na ploše cca 100 m čtverečních jsme vystavili 3 stroje, které se mezi místními farmáři těší veliké oblibě – univerzální kypřič Ecoland EN 3000 (nesená/ polonesená verze jako novinka 2011), tradiční kompaktor Swifter v neseném provedení s označením SN 4000 a unikátní dlátový pluh Terraland TN 3000M  (verze M je také naší letošní novinkou). 

Vystavené stroje i celkové pojetí stánku vzbudilo zaslouženou pozornost jak našich polských obchodních partnerů, tak široké zemědělské veřejnosti. Stánek byl po všechny tři dny doslova v obležení polských zemědělců. Bylo naší ctí uvítat v podstatě všechny obchodní zástupce, jmenovitě z firem PHU AGRO-AS, Agrohandel, Chempest, Ambrožy, Fricke a dalších.

  

 

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás