Zpět na novinky

26.
Březen
2015

Stroje BEDNAR FMT na DOD STROM PRAHA a.s. – Region Východ

V průběhu března se na střediscích STROM PRAHA, a.s. v regionu Východ konaly Dny otevřených dveří. Návštěvnost byla opravdu vysoká a to především díky lákavé venkovní expozici s těmi nejzajímavějšími stroji a odborným doprovodným přednáškám. Velkou část výstavy pak tvořily stroje značky Bednar FMT, které se v tomto regionu těší velké oblibě.

PRVNÍ DOD NA STŘEDISKU HABRY

Jako první zahájilo Dny otevřených dveří v regionu Východ středisko Habry, kde se tato akce konala ve dnech 4. a 5. března. Ze závěsné techniky Bednar FMT jsme na výstavní plochu vystavili ty nejzajímavější a nejoblíbenější stroje. K vidění byly kompaktory Swifter SO 5000 a SE 8000, diskový podmítač SwifterDisc XO 6000 F a Atlas AO 6000 spolu s HO 5000. Chybět nemohl ani na Vysočině velice oblíbený podrývač Terraland a novinka pro rok 2015 – meziřádkový kypřič Row-Master. V rámci doprovodných přednášek vystoupil DiS. Michal Jurníček, který návštěvníkům představil novinky v sortimentu.

Strojům BEDNAR byla věnovaná velká část výstavní plochy

DiS. Michal Jurníček představil návštěvníkům novinky v sortimentu


DOD NA STŘEDISKU HELVÍKOVICE

Další Dny otevřených dveří se konaly na středisku Helvíkovice a to 11. a 12. března. I když nevládlo úplně příznivé počasí, oba dny se velice vydařily a navštívilo nás téměř 500 návštěvníků.  V expozici závěsné techniky jasně dominovala žlutá barva techniky Bednar FMT. K vidění byly předseťové kompaktory Swifter, diskové podmítače SwifterDisc, radličkové kypřiče Fenix i dlátový pluh Terraland. Z techniky pro setí jsme vystavili nový secí stroj Omega a techniku pro mulčování zastupoval Mulcher. Z této flotily byly některé stroje předváděcí, některé již měli svého majitele a některé zatím na nového majitele čekají. I zde byly pro návštěvníky připraveny doprovodné semináře.

Žlutá barva techniky Bednar FMT v expozici jasně dominovala spolu se zelenou John Deere

Pohled na předváděcí stroje Bednar FMT střediska Helvíkovice a Šumperk


NOVÝ DVŮR ZAKONČIL DOD V REGIONU VÝCHOD

Dny otevřených dveří zakončilo středisko Nový Dvůr, kde se tato akce konala ve dnech 17.-18. března. Počasí bylo oba dny nádherné a venkovní expozice strojů byla více než pestrá. Ze závěsné techniky Bednar si mohli návštěvníci prohlédnout stroje na zpracování půdy, mulčování i dopravu. Na plochu jsme připravili předseťové kompaktory Swifter, dlátové pluhy Terraland, diskové podmítače Atlas i radličkové kypřiče Fenix, z dopravní techniky pak návěs Wagon a na mulčování Mulcher.  Velkou pozornost budil mezi návštěvníky nový meziřádkový kypřič Row-Master, který je určen k ošetření porostu cukrové řepy.

Terraland nemohl v expozici chybět, mezi zákazníky střediska Nový Dvůr je velmi oblíbený

Meziřádkový kypřič Row-Master, novinka pro rok 2015


Dny otevřených dveří se v našem regionu Východ velice vydařily a to především díky vaší návštěvě – tímto Vám všem děkujeme nejen za návštěvu, ale především za přízeň a důvěru. Těšíme se na další setkání.

Bc. Iva Havlová
Marketingový koordinátor
STROM PRAHA a.s. – region Východ

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás