Společnost Deere & Company vsadila na stroje BEDNAR

Americká společnost Deere & Company v červenci uspořádala na pozemcích 1. zemědělská a.s. Višňové oficiální natáčení. Pro své účely si vybrala žlutočerné stroje TERRALAND DO 6500 a SWIFTERDISC XE 12000, které následně putovaly ke svým novým zákazníkům do AGRAS Želatovice, a.s. resp. ROLNICKÁ SPOLEČNOST PŘESKAČE s.r.o.

Společnost Deere & Company si pro své oficiální natáčení vybrala Českou republiku. „Plány na uspořádání produktového natáčení zde byly dlouho. Česká republika je dobře dostupným místem, kde je zemědělství na špičkové úrovni. Zemědělské plochy jsou jedny z nejrozsáhlejších v Evropě, což bylo jednou z rozhodovacích podmínek,“ říká Martin Hučko, obchodní a marketingový ředitel STROM PRAHA.

John Deere RX9620 s přijímačem StarFire 6000 a kombinovaný dlátový pluh Terraland DO 6500 při práci s přesností +- 3 cm.

Momentka kombinace žlutozelené soupravy při západu slunce.


Na doporučení výhradního dodavatele společnosti STROM PRAHA našla americká společnost pro své traktory značky John Deere zázemí na polích 1. zemědělská a.s. Višňové. Většina agregovaných strojů byla značky BEDNAR. Vznikla tak řada kvalitních produktových fotografií a videí pro propagační účely

 „Pokud se rozhodne světový lídr spojit svojí značku s vašimi stroji, hovoří to o vaší síle. Je neuvěřitelné, že jsme byly na pár výjimek jedinou firmou, která mohla dodat stroje pro oficiální natáčení. Příležitosti si vážíme a důvěru bereme jako závazek hledat stále nová a inovativní řešení pro zvyšování výnosů,“ říká Jan Bednář, obchodní a marketingový ředitel.

Fotilo se na poli i na silnici. Příjezd John Deere RX9620 s podmítačem SWIFTERDISC XE 12000.

John Deere RX9470 s podmítačem SWIFTERDISC XE 12000 při práci na poli po pšenici.


 

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás