Společnost BEDNAR uskutečnila předsezónní školení pro dealery z celého světa

Jak se již stalo pro druhou polovinu léta tradicí, od konce července až do začátku září prakticky bez přestávky přijížděli do vinořské centrály naší společnosti obchodní partneři k ucelenému předsezónnímu setkání. Tato setkání si kladou za cíl detailně představit činnost jednotlivých oddělení našim obchodním partnerům a nastavit rámce a plány pro spolupráci v nadcházející sezoně. Co se obchodní zástupci a dealeři dozvěděli? Který zúčastněný byl z největší vzdálenosti?

Předsezóního meetingu se zúčastnili i zástupci z Itálie

Předsezónního meetingu se zúčastnili i zástupci z Itálie

Marketingový ředitel David Ryčl prezentuje strategie pro příští obchodní rok

Marketingový ředitel David Ryčl prezentuje strategie pro příští obchodní rok


Jak předsezónní školení probíhaly?

Dealerům a obchodním zástupcům z jednotlivých světových zemí přednášeli plány a vize pro příští sezóny zástupci z oddělení vývoje, administrace a financí, obchodu, marketingu, servisu, náhradních dílů a produktového managementu. Každé oddělení společnosti BEDNAR FMT představilo svoji agendu, proškolilo přítomné dealery a samozřejmě došlo i na navázání osobních kontaktů, které jsou pro teamovou práci ve prospěch našich společných zákazníků – zemědělců velmi důležité.

Majitel společnosti Ladislav Bednář prezentuje ukrajinských dealerům svojí vizi

Majitel společnosti Ladislav Bednář prezentuje ukrajinským dealerům svojí vizi

Prezentace růstu obratu ukrajinského trhu v posledních sezónách

Prezentace růstu obratu ukrajinského trhu v posledních sezónách


Kdo se předsezónních školení zúčastnil?

Společnost Bednar FMT zrealizovala v letošním roce export zemědělské techniky do 36 státu. Našeho pozvání k předsezónním rozhovorům využili zástupci z 26 států. Chyběli snad jenom zástupci opravdu okrajových trhů nebo partneři ze zaoceánských oblastí, jako je Austrálie, Nový Zéland, Kanada a jižní Afrika.

K našim nejdůležitějším partnerům ze zahraničí patří 4 dovozci naší techniky do Ruska, dále importér značky Bednar do Rumunska společnost IPSO a dealeři naší techniky z Francie, Německa a Polska. Předsezónních jednání se samozřejmě účastnila i naše partnerská společnost STROM Praha a.s., která úspěšně distribuuje naši techniku v České Republice. Zástupci této organizace to k nám měli nejblíže. Největší vzdálenost musel absolvovat LLC „APR group“ z Tatarstánu v Ruské federaci

Předání plakety pro nejlepšího prodejce z firmy PM & B s.r.l.

Předání plakety pro nejlepšího prodejce z firmy PM & B s.r.l.

Zástupci společnosti BEDNAR a rumunského importéra IPSO

Zástupci společnosti BEDNAR a rumunského importéra IPSO


Poděkování všem zúčastněným

Všem, kteří se účastnili patří dík. Nabyté informace a zkušenosti jistě pomůžou k lepší vzájemné spolupráci a k dosažení společného cíle, kterým je kvalitní uspokojení náročného zemědělského zákazníka a ještě větší prosazení techniky BEDNAR na jednotlivých trzích.

 

 Tým BEDNAR FMT s.r.o

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás