Zpět na novinky

08.
Únor
2013

Spojenie dvoch udalostí v Budapešti

Začiatok roka znamená pre maďarským poľnohospodárov vynikajúcu príležitosť navštíviť najväčšiu poľnohospodársku akciu v Maďarsku. Podujatie sa konalo v blízkosti centra hlavného mesta Maďarska v Hungexpo Budapešť Fair Center. Počet vystavovateľov dosiahol 200 na rozlohe cca 30 000 m2. Stánok STROM BEDNAR mal rozlohu 300 m2 so 4 vystavenými strojmi.

Začiatok roka znamená pre maďarským poľnohospodárov vynikajúcu príležitosť navštíviť najväčšiu poľnohospodársku  akciu v Maďarsku. Podujatie sa konalo v  blízkosti centra hlavného mesta Maďarska v Hungexpo Budapešť Fair Center. Počet vystavovateľov dosiahol 200 na rozlohe cca  30 000 m2. Stánok STROM BEDNAR mal rozlohu 300 m2 so 4 vystavenými strojmi.

 

 

 

 

Agromash EXPO (Budapest) + AgrargepShow (Etyek)

 

 

 

 

V roku 2013 sa zrealizovalo spojenie dvoch najdôležitejších agrárnych udalostí v Maďarsku. Zjednotenie prináša mnohé výhody, jedna z najdôležitejších je, že návštevníci nemusia dávať prednosť účasti na Agromash EXPO v Budapešti alebo AgrargepShow v Etyeku.V tomto prípade priniesla centralizácia návštevníkov prospech aj pre vystavovateľov. Stánok  STROM BEDNAR navštívilo značne vyššie množstvo poľnohospodárov a záujemcov o poľnohospodársku techniku ako to bolo v minulom roku na výstave v Etyeku. Väčšina zo záujemcov  pochádza z Maďarska, Slovenska, Nemecka a Srbska.

  
 J.Bruzsi Area manažér pre Maďarsko (druhý zľava) a J.Bednář export manager (uprostred) počet návštevníkov v Agromash porovnaní s minulým rokom zvýšil o polovicu

 

STROM-BEDNAR v Maďarsku

„Postavenie spoločnosti STROM-BEDNAR na maďarskom trhu je ustálené, v porovnaní z minulými rokmi sa zvyšujeme predaj našej techniky, bezpochyby je to aj zásluhou podpory predaja našich silných predajcov. Väčšina návštevníkov sa zaujímala o diskvé podmietače Atlas AO a novo predstavený Swifterdisc XO F s integrovanou nápravou, A-Diskami a novým utužovacím valcom Spring Roller. Na výstave sme poprvýkrát predstavili v Maďarskut nový názov spoločnosti STROM BEDNAR,“ komentoval Jozef Bruszi Area manažer pre Maďarsko.

 

 

 

 

  
 Nové logo STROM-BEDNAR prvé predstavenie na maďarskom trhu. Dealer z IKR v rozhovore so zákazníkom, vysvetľujúci výhody univerzálneho kypriča FENIX FO

 

Predstavená technika na výstave Agromash EXPO

 

Prestavili sme 3 nové produkty, Swifterdisc XO F diskový podmietač určený pre prácu vo vyšších rýchlostiach, Fenix FO navrhnutý pre plytké spracovanie s kvalitným zapravením strniska alebo hĺbkové kyprenie až do 35 cm s možnosťou práce bez zadného valca vďaka integrovanej náprava. Diskový podmietač Atlas AO ktorý bol predstavený ako novinka v roku 2012 na výstave v Etyeku. Počas sezóny 2012 sa podarilo predať pomerne veľký počet na maďarskom trhu, vtedy sa Atlas stal významným hráčom v Maďarsku. Pred vstupom do haly D si návštevníci mali možnosť pozrieť náš najpopulárnejších  stroj na predsejbovú prípravu, kompaktor Swifter SO 4000.

Ing. Juraj Školka

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás