Zpět na novinky

24.
Březen
2014

Slavností otevření nového servisního střediska STROM Praha a.s. v Dobřanech

Ve dnech 19. a 20.3. se v Dobřanech (okr. Plzeň-jih) konaly ku přiležitosti otevření nového střediska společnosti STROM Praha a.s. Dny otevřených dveří. Hlavní obchodní zastoupení společnosti Bednar FMT tak vybudovalo další důležité středisko pro poskytování ještě kvalitnějších služeb pro oblast západních Čech. Díky tomu se tak naše společnost ještě více přiblíží koncovým zákazníkům a prostřednictvím nového střediska tak může našim stávajících i budoucím obchodním partnerům nabídnout to nejlepší co je v současné době k dispozici na trhu v oblasti moderního zpracování půdy.

Den otevřených dveří slavnostně zahájil JUDr. Ing. Ladislav Bednář

Slavnostní otevření nové pobočky zahájil generální ředitel společnosti STROM Praha a Bednar FMT – JUDr. Ing. Ladislav Bednář. Společně s vedoucím regionu Ing. Janem Urbanem, teritory managerem pro ČR panem Filipem Heckem a starostou města Dobřan panem Markem Sýkorou tak přivítali přítomné zemědělce. Poděkovali za dosavadní spolupráci, trpělivost při řešení servisních zásahů a zdůraznili důležitost vzájemné spolupráci při dosažení těch nejlepších výsledků nejen v oblasti zemědělství ale i při využití komunální techniky.

Oficiálního zahájení  DOD v Dobřanech se ujal generální ředitel společnosti JUDr. Ing. Ladislav Bednář K dispozici byly i aktuální informace o novinkách naší společnosti.

 

O novinky naší společnosti byl tradičně velký zájem

V krátké prezentaci byly představeny stávající ale i nové vývojové produkty naší společnosti. Protože patříme k předním výrobcům strojů na zpracování půdy využili tak někteří přítomní návštějníci hned během odpolední diskuze možnosti zapůjčení vybraných typů strojů. Prostřednictvím našich obchodních zástupců pana Filipa Kopáčka  +420 724 669 455 (okres Strakonice, Klatovy, Plzeň-jih, Domažlice) a Zdeňka Leitla +420 724 020 217 (okres Plzeň-sever, Plzeň-město, Tachov) si tak po dohodě sjednali termín zapůjčení stroje aby si tak přímo ve svých podmínkách měli možnost otestovat kvality a přednosti našich výrobků.

 Na vystaveném mulcheru MZ 4500 měli zákazníci možnost ocenit jeho přednosti.  Tým obchodních zástupců STROM Západ p. Filip Kopáček (vlevo) a p. Karel Palivec.

 

Poděkování za spolupráci

 

Nové středisko v Dobřanech již funguje na plné obrátky a proto přejeme mnoho štěstí a úspěchů při spolupráci zelené a žluté značky v celém obchodním zastoupení. Děkujeme za možnost představit nejenom stávající sortiment ale i horké novinky přítomným zákazníkům a společně se budeme těšit na vzájemnou spolupráci při představování a prodeji našich strojů západočeským zemědělcům.

 
 Vedoucí regionu Ing. Jan Urban (vpravo) při převzetí daru od Teritory managera pro ČR p. Filipa Hecka.  Účast západočeských zemědělců byla opravdu velká.

Petr Bezděkovský
Oblastní manažer pro jižní a západní Čechy