Zpět na novinky

21.
Leden
2015

Školení dealerů

Ve dnech 12. – 16. ledna proběhlo školení dealerů z Německa, Čech, Polska a Slovenska, které se konalo ve výrobním závodě v Rychnově nad Kněžnou a v přednáškových místnostech hotelů Studánka a Říčky v Orlických horách. Vyškolení prodejců z dalších zemí proběhne v následujících týdnech v jejich oblastech.

Po oficiálním zahájení byl shrnut uplynulý rok a představeny vize a cíle pro rok následující.

Nabitý program pokračoval ranní prezentací novinek pro rok 2015, kterými je meziřádkový kypřič Row-Master, polní brány Striegel PE, diskový podmítač Atlas AO_L a univerzální kypřič FENIX FO_L. Po zhlédnutí prezentací byly tyto představené stroje ukázány na vnějším parkovišti a jejich výklad doplněn o další detailní informace.

Po ukončení prezentace novinek následovala prohlídka výrobního závodu, který se v minulém roce rozrostl o nové komunikace a odstavné plochy a došlo k modernizaci a rozšíření montážní haly o 1200 m2. Část této modernizované haly je nově určena k předmontáži komponent strojů Swifterdisc a Fenix. Nově se výrobní závod dočkal také způsobu montáže. Od současného roku se přechází na nový linkový způsob, kterým se výrazně zkrátí výrobní lhůty a dodací termíny.

Po prohlídce se školení přesunulo do hotelu Studánka (německá skupina) resp. do hotelu Říčky v O. H. (česká, polská a slovenská skupina), kde začali přednášky o secím stroji, video s referencemi zákazníků o pozitivním vlivu hloubkového zpracování na půdu a nové prezentace ucelených technologických linek.

Na závěr došlo na vyhodnocení obchodních výsledků za uplynulý rok. Oceněny byly jak nejlepší prodejní střediska, tak individuální obchodní úspěchy.

Největší počet zastoupených prodejců představovala dealerská síť STROM Praha a. s.

Juraj Školka, obchodní zástupce BEDNAR FMT, prezentoval vystavené stroj slovenským prodejcům

Během čtyř dní, v kterých se vystřídali čtyři skupiny prodejců z Německa, Čech, Polska a Slovenska, byly prezentovány především novinky 2015.

Prohlídka výrobního závodu čekala na účastníky školení v poledních hodinách. Postupně byl představen nový linkový způsob montáže a další modernizace výrobního závodu

Následovalo video s referencemi zákazníků o pozitivním vlivu hloubkového zpracování na půdu a nové prezentace ucelených technologických linek.

Na závěr došlo k vyhodnocení nejlepších prodejních středisek a individuálních obchodních úspěchů. Nejúspěšnějším prodejcem s 15 prodanými stroji BEDNAR se stal Ing. Pavel Janeček ze společnosti STROM PRAHA, region Morava, střediska Prostějov.

Ing. Marek Šmika
Brand Manager

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás