Zpět na novinky

10.
Leden
2014

Školení českých prodejců 2014

První týden v lednu, téměř v květnovém počasí, proběhlo školení českých prodejců BEDNAR ve výrobním závodě v Rychnově nad Kněžnou. Minulý rok v lednu obchodní zástupci, kteří přijeli z celé ČR, mohli vidět rozestavěný výrobní závod. Tento leden byl závod již dokončen, včetně vnitřní technologie a v plném provozu vyrábějící zejména předseťové kompaktory Swifter pro jarní sezónu.

Dobrý stroj potřebuje dobrého prodejce. Dobrý prodejce potřebuje dobrý stroj.

Celkem 56 obchodních zástupců dealerské sítě STROM Praha a.s. bylo rozděleno do 2 menších skupin, přičemž jedna skupina absolvovala prohlídku závodu s Vojtěchem Bednářem (ředitel výrobního závodu) a druhá skupina byla školena Janem Bednářem (export sales manager), Davidem Ryčlem (vedoucím obchodu ČR) na novinky připravené pro sezónu 2014. Během školení byly popsány hlavní výhody nového diskového podmítače Atlas HO, byl představen nesený kypřič Fenix FN a kombinovaný stroj Terraland DO. Součástí školení bylo i představení dlouhodobých výsledků dosažených při vývoji strojů na zásobní hnojení Ferti-Box FB.
  
 Vojtěch Bednář prezentuje linku práškového lakování BEDNAR FMT.Obchodníci si mohli prohlédnout i nové montážní pracoviště.

 

Poprvé školení na BEDNAR OMEGA

Lednové školení bylo z velké části zaměřeno na nové secí stroje Omega. Obchodní síť byla detailně seznámena s dosavadním provozem stroje, získanými pozitivními i negativními zkušenostmi z tříletého testování včetně ukázek porostů. Vlastní systém řízení secích strojů vysvětloval Ing. Jiří Vondřička Ph.D, který se problematikou spojenou s novými trendy elektronického ovládání funkcí zabývá již řadu let a podílí se na vývoji dalších aplikací zlepšující provoz moderních secích strojů.
  
 Jiří Vondřička vysvětluje jednotlivé funkce a výhody secího stroje OMEGA OO.První školící se skupina prochází postupně jednotlivé stroje .

 

Zvyšující se podíl na trhu

Během večerních prezentací David Ryčl prezentoval výsledky dosažených prodejů na území České republiky s konečným vyhodnocením jednotlivých dealerů a jednotlivců. Z čísel udávaných významnými výrobci strojů na zpracování půdy a setí, BEDNAR vykázal v roce 2013 více než významné navýšení tržního podílu ve všech kategorií strojů na zpracování půdy. „Věřím, že v dalších letech se nám bude dařit i v kategorii secích strojů. Máme k tomu veškeré předpoklady, na secím stroji Omega pracujeme již několik let a sbíráme cenné zkušenosti,“ komentoval dosažené výsledky ředitel společnosti Ladislav Bednář.
  
 Obchodní síť BEDNAR FMT na secím stroji Omega.Nejlepší prodejcem strojů BEDNAR za rok 2013 byl vyhlášen František Kos (uprostřed) ze střediska STROM Sever.

 

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás